HaterCyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:312
Počet zobrazení:7 556

Většina z nás se s tím už někdy setkala osobně, koneckonců, trollové a hateři zaplavují internet. V dnešním krátkometrážním filmu francouzského YouTubera jménem Cyprien si ukážeme, jak by to asi vypadalo, kdyby se pátrání po autorovi jednoho takového nenávistného komentáře poněkud zvrhlo... A samozřejmě u toho nesmí chybět ansámbl herců v rolích rodiny a přátel.

Přepis titulků

♫ Hodně štěstí, milý Filu, ♫ ♫ hodně štěstí, zdraví! ♫ Dvacet šest let! Jak ten čas letí... Všechno nejlepší k narozeninám, kámo. Vzal jsem ti tvůj oblíbenej dort, co ho máš tak rád. Děkuju mockrát, že jste tady. Kdo si dá dort? - Já, já, já! - A babička chce taky dort. Navíc jsem teď tři dny nejedl.

Já vám chytil takovou hnačku...! Půjdu hledat lžičky. Ušetřím vás detailů, ale když jsem šel na hajzlík... Ano, Nicolasi, děkujeme. Viděli jste to YouTube video, co jsem vám posílal na e-mail? - Viděli jsme to? - Ale ano, vždyť jsem ti to ukazovala. Ta dovolená Felixe a Pauline. Naše zamilovaná dovolená! No ano!

Tos dělal sám? Je to hezký. - Ale zázrak to teda není... - Co je to ten "tutůb"? - Tady máš. - Vždyť není špatný. Můžeme už ten dort? - A četli jste ten komentář pod ním? - Jo, já ho viděl. - Viděli jsme to? - A co je to za komentář? "Tohle video je na hovno. Tři minuty života v prdeli." - Kdo by říkal takový hnusárny? - Je to anonymní, tati. Nevíme. A to ti řekl ten "tutůb"? Ten hajzl má teda kuráž!

Ani neřekne, kdo je! - Ale vždyť takový komentáře jsou všude... - Tak potom je internet pěknej mrdník! Felixi, nic si z toho nedělej. To tvoje video je vážně pěkné. Určitě to tak nemyslel. "A rozhodně to tak myslím." A co musím zmáčknout, abych viděla ten "tutůb"? Ten malej hajzlík! Jestli já ho chytím...! Felixi, to nic není. Takovejch komentářů je plno. Tvůj brácha to sám řekl. A to video je hlavně fakt na hovno.

No, takže si z toho nedělej hlavu. Důležitý je, že nám tady se to video líbilo, tak pojďme slavit a sníst ten dort! Ano, Felixi, nedělej si z toho hlavu. Užívej si narozeniny! Dobrá. Takže mám vlastně dělat jakoby nic? Přesně tak! Nějakej blbeček ti přece nezabrání v oslavě narozenin. - Takže na ten komentář prostě zapomenu? - Přesně! A teď ten dort. A zapomenu taky na to, že tohle video je soukromé a pouze ti přítomní v téhle místnosti ho mohli vidět a komentovat.

Thomasi! Proč píšeš takový kraviny?! Já to nebyl! To na mě musíš házet všechno jenom proto, že jsem nejmladší? Uklidněte se. Nakonec to můžeš být třeba ty, nebo dokonce mamka! Že se nestydíš! Říct něco takovýho! Tak si to byl ty, Nicolasi.

Ale vůbec ne! Mně se to jeho video moc líbilo. Zase nepřehánějte... Babčo. To sis myslela, že tě neprokouknu? Ty jedna stará ču... To jako vážně? ...čus, jak je? Máte se? Nemůžu se soustředit! Mám hlad! Filu, někde se muselo něco pokazit. Nikdo z nás by takový komentář nenechal. Vždyť to k nám vůbec nesedí. Mami, tohle ale říkají přesně ti lidi, co takovýhle komentáře nechávají. Thomasi, dáš na chvilku pokoj?!

A nebo! Někdo nechal zapnutej počítač, když byli jiní lidi kolem. A byl to někdo jinej, kdo nechal komentář na počítači toho, co ho nechal zapnutej. ...toho někoho. Á, no vida! To je možná ono. Technicky vzato to... by bylo možný. Tak vidíš, Filu, už se to vysvětluje.

To jsme nebyli my. Aha! Jasně! Takže někdo použil váš počítač, aby zanechal komentář? Je to tak? Přesně. Nesmíš to tak dramatizovat. Užij si oslavu a pak zjistíme, kdo to byl. Takže vy za nic nemůžete. Přesně tak! Tak pojďme slavit a snězme dort! Pojď, Filu! Proč mi vlastně říkáte Filu? No... je to přezdívka. - Mně to vždycky přišlo směšný.

- Ale ne, ne! Není to směšný, Filu! Navíc ti tak říkáme jenom my, tak to snad nevadí! Je to náš malý Filu. Malej Filu! Ha! "Chcípni, Filu!" Takže... Kdo napsal ty hovadiny?! Přestaňte se na mě tak koukat! Jeden z vás to udělal a vy to hážete na mě?! Super!

Bravo, rodino! A ty koukej tleskat! Skvěle, rodino! Super! Geniální! Už mi fakt lezete na nervy! Můžeš to být jedině ty, Nicolasi. Ou, ou, ou. Laskavě změňte tón... - Pardon? - Nemáš tucha, kde jsem vyrůstal, děvče! - Hele, hele! - No dovol! Dělal jsem si srandu. Já... Je to můj nejlepší kámoš. Proč bych to dělal? Vlastně je jistý, že to není Nicolas. - Neumí psát bez hrubek...

- Přesně tak! ...a to on donesl dort. VŠEHNO NEJLEPČÍH Ty jseš vážně blbej. Co ti je? Co tě vzalo? Občas říkáš hlouposti, když jsi naštvaný. - Nemohl jsi třeba... - Všichni jste blázni! Jděte se léčit! - Thomasi! - Já to nebyl! - Ale byl!

- Jeden z nás to byl určitě, ale já ne! Ach, ono to funguje! Vždyť jsem ten komentář ani neviděl! Takže jsem to vlastně možná byla já. - A kdo jinej? - To se mi snad jenom zdá... - Funguje to! - Já tomu nevěřím... Byla jsem to já! To já jsem napsala ten komentář. Ani nevím proč.

Jednou jsem taky nahrála video na YouTube a nadávali mi. Včera jsem měl na hovno den, vrátila jsem se domů a tys mi povídal o tom svým videu a usmíval ses. Ale nevěděla jsem, že bylo soukromý. Možná jsem jenom chtěla... tě udělat míň šťastným, abych se sama cítila líp. Nejhorší na tom je, že to tvoje video není vůbec špatný. Nikdy v životě jsem se necítila takhle zbabělá.

Strašně toho lituju. Je mi to vážně líto. Omlouvám se. To je teda příběh. Občas pod rouškou anonymity děláme věcí, které bychom v reálném životě nedělali. Pravda. Ale měli bychom odpouštět. - Jsem rád, že to skončilo. - No, Filu, navrhuju ať popojdeme. Koneckonců tu máme oslavit něčí narozeniny, no ne?

Kdo chce dort? - Já! - A babička chce taky dort! Babička chce taky. Jenom předtím ještě jedna otázečka: Nevíte, kdo to okomentoval "Jo, máš nejvíc pravdu!"? - Thomasi! - Ne! Já jsem to nikdy nebyl! - Ale byls to ty! - Tys to byl!

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

11s pryč

00

Odpovědět

Věděl jsem že to byla buď ta bábi a nebo ona, protože zmizela hned ze začátku a nikdo by ji nepodezříval. :)

83

Odpovědět

Hrozná kravina. Něco jako nedávno The Well Stuffed Beaver.

215

Odpovědět

Tohle video je na hovno... 6 minut v p****i !!!!

429

Odpovědět

Nějak se jim mění v telefonu ti pisatelé
zatímco v čase 03:32 říká Chcípni, Filu uživatel mastertroll450
tak v záběru v čase 06:07 je u stejné věty uveden uživatel anonyme0402 :-)

70

Odpovědět

No jo, někdo je tu holt SMD hovado...

00

Odpovědět

Tak že to dopadne takhle bych zrovna od Cypriena nečekal. Takový zneuctění jedinejch lidí schopnejch ti říct pravdu. Jedinejch lidí, který tě můžou někam dokopat, jenom díky nim se můžeš někam posunout. :/

Tak víš co, Cypriene? Bylo to úžasný video, nejúžasnější na celým intenetu a možná i na YouTube. Jen víc tvých hatefree morálních pouček, to díky nim se lidstvo vyvinulo tam kde je a ty na tom máš lví podíl.

621

Odpovědět

Asi by ti měl někdo vysvětlit rozdíl mezi nenávistným komentářem a (konstruktivní) kritikou.

153

Odpovědět

+R3diJenže kde nic není, ani Pán Bůh nebere. Konstruktivní kritiky se taky často dovolávají ti, kteří ke svému dílu zaslouží akorát komentář "s tím se jdi bodnout". Vykydnou obsah střev a myslí si, že nad tím budou lidi plesat nebo aspoň radit, co by se dalo udělat líp. Ne, s tím se nedá udělat nic líp, to se dá jenom spláchnout.

45

Odpovědět

+R3diJses c***k (a mel by ses nad tim zamyslet) - se zavorkou je to konstruktivni :-)

11

Odpovědět

Já během tý hádky úplně zapomněl že odešla pro ty lžičky a pak sem se divil kdo ta ženská je. :D

1152

Odpovědět

Tohle video byla vážně na *****. Šest a půl minuty života v ******.

319

Odpovědět

Video možná zbytečně dlouhý, ale za slovo mrdník chválím :D

312

Odpovědět

Dobré video. To s tými hatermi je pravda, že v skutočnosti sú smutní kvôli niečomu osobnému a častokrát si to ani neuvedomujú - to je vidno aj v komentoch na tejto stránke. A aj keď by ich človek nemal súdiť...aj tak by si zaslúžili pár faciek!! :D

145

Odpovědět

podla seba sudim teba

15

Odpovědět

Souhlas. Když se něco podělá, tak toho po těžkém dnu sám využiju (i když zpětně na to nejsem hrdý), někoho pošlu do p****e apod., a v tu chvíli, když jsem nasraný na celý svět nebo jen na sebe, to trochu i pomůže :) Horší je to s těma, co šíří nenávist a zpouzí konflikty neustále (podívejme se třeba na toho, kdo na tebe hned musel jako studnice úžasnosti reagovat)... ti jsou potom politovánihodní, když si člověk uvědomí, jací chudáci musí ve skutečnosti být?

34

Odpovědět

+R3diubohy koment, vidno ze si nepochopil ty studnica ci skor zumpa, ja lutujem tvojich rodicov ze sa musia za teba hanbit

14

Odpovědět

+R3diTo je len pán alkohol - ten je na mňa nahnevaný, že som ztrápnil ten jeho biedny pokus o urážku v poslednom videu s Johnom Oliverom. Je to presne ten druhý prípad, ktorý si spomenul - človek tak znudený a znechutený vlastným životom, že šíri skazu všade, kde sa len dá, len aby sa cítil lepšie. Hneď sa púšťa bezdôvodne do členov rodiny (väčšinou to býva matka), pretože človek má prirodzený inštinkt brániť svojich rodičov. Všimni si, že na teba reagoval 11 minút po tom, ako si na neho zareagoval ty - jasný dôkaz prázdnoty a nudy v živote. Pravdepodobne je jeho najväčším vzrušením vyvolanie hádky na stránke s videami.

11

Odpovědět

to povie clovek co si pamata komenty z pred par dni dozadu hm, sam seba si popisal spravne znudeny clovek sledujuci kazde video kazdy koment bez osobneho zivota hodiny pripojeny na net, matku ani otca som ti neurazal akurat polutoval toz nechapes rozdiel ale uz sa nedivim

13