Dan Soder - O výchově a Rusech

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:921
Počet zobrazení:12 728

Dan Soder je stand up komik, který vystoupil i u Conana. V tomto jeho vystoupení vám povypráví o své generaci, o výchově a o tom, co si myslí o Rusech.

Přepis titulků

Dalším hostem je komik, který je u nás dnes poprvé. 11. a 12. ledna ho můžete vidět živě v klubu 918 ve Washingtonu D.C. Je velmi vtipný. Dan Soder! Děkuju vám! Jak se máte? Neuvěřitelné. Měli byste o mně vědět, že je mi 29 let a jsem oficiálně součástí té nejhorší generace všech dob! Jo, zvládli jsme to!

Ale vážně, já a těch pár vás v publiku pod 30 let ničíme naprosto cokoliv. Zničili jsme i tetování. Pokud jste běloch pod 25 let a jste pokrytý tetováním, nejspíš se vás bát nebudu. Takhle to nefunguje. Pokud je vám nad 70 a máte tetování, budu se vás děsit. Když vidím staříka s blednoucí kotvou na předloktí, řeknu si: "Ne, děkuju." Ten muž viděl smrt.

Ale netvrďte mi, že bych se měl bát nějakého 19letého mladíka, který má na ruce vytetovanou řasu a kterému hodinu trvá, než vysvětlí význam svých tetování. Život je cesta... A mám tu kapra koi, protože symbolizuje mír. Sklapni, Calebe, to nikoho nezajímá! Zřejmě souhlasíte.

Povím vám něco z mé minulosti. Jsem produktem výchovy jednoho rodiče. Tím je vždy myšlena matka samoživitelka. Vždycky! Na výchovu otcem samoživitelem si nikdo nestěžuje. To prostě nejde! Vypadá to tak zábavně! Po domě se válí Playboye... Můžete večeřet vafle... Sledovat nepřístupné filmy, i když zítra jdete do školy...

Po celou dobu jste jako jeho miniaturní parťák. Vytáhne vás ven a řekne: "Tvař se roztomile." "Aby si tatík mohl užít." A vy: "Jsme v tom spolu, starochu." Mě vychovávala jen matka, což znamená, že jsem jí zkazil většinu 80. let. Netušil jsem, co je to randění. Bylo mi 5, když s tím začala. Přišel cizí chlap a já: "Super, nový spolubydlící."

"Nesahej na mé věci!" Ale v 7 letech jsem byl jak prošedivělý veterán. Otvíral jsem dveře a pokuřoval cigáro. Zakašlal jsem a řekl: "Jak je, šéfe?" "Přišel jsi za dámou?" "Jasný." "Jen malá rada. Kup mi hračku Želv ninja a já se na hodinu ztratím v garáži."

Měl jsem spoustu hraček. Bylo to úžasný. Teď žiju v New Yorku. Snad nemusím vysvětlovat, kde leží. Žiju tam už asi 6 let. Když jsem se tam nastěhoval, bál jsem, že mě někdo oloupí. Byl to neustálý strach. Při každém odchodu z domova jsem si řekl: "Je to tu." "Někdo mě o všechno obere."

Strach jsem překonal díky triku, který používám doteď. Kdykoliv mi přijde, že by mě někdo mohl zmlátit a okrást, předstírám ruský přízvuk. Nemáte zač. Je to geniální. Jdu pozdě večer domů a přijdou ke mně dva nebezpečně vypadající chlápci.

"Hej, chlape, víš v jakym si sousedství?" "Myslíte tóhle špatné sousédství?" Rusové jsou nejděsivější běloši. Zaslouženě. Bojím se jich tolik, že i kdybych se ztratil a byl v nebezpečí, tak se Rusa na směr nezeptám. "Pane, prosím, pomozte mi. Kudy se jde k metru?" "Métru?"

"Běž tůdy a pak záhni zá roh." "Kašlu na to. Radši zůstanu ztracený." Děkuji, byli jste skvělí! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A taky jako Conan nebudou?! Máte v tom bordel hoši, někde jsou a někde ne :D

15

Odpovědět

*Tagy

20

Odpovědět

Překvapil jak promluvil. Nečekala jsem tak hluboký a znělý hlas. A jeho ruský přízvuk byl super. Ale celé to před tím, o té výchově byla teda slabota.

635

Odpovědět

Oukeeej. Nikdy jsem nad ruským přízvuk nepřemýšlela, ale sakra ten chlap má pravdu :-)
Už jen jak řekl "the subway?" jsem si říkala nooooope :D
Jinak příjemně pobavil ;-)

510

Odpovědět

Já bych s ruským přízvukem zněl jako ten zajíc, z toho jejich seriálu :D

421

Odpovědět

Nu, pogodi! :D

10

Odpovědět

Dan má odo mňa 10 bodov za Rusa :) Na tom vtipe sa aj s kamarátmi už nejaký ten čas smejeme...

350

Odpovědět

Jeho Rusák mě rozsekal :D Víc tohohle borce.

1692

Odpovědět

Myslím, že "opáleným spoluobčanům" by bylo jedno jest-li mluvíte rusky nebo tatarsky. :-/

1316

Odpovědět

v Rusku se s cikanama neserou

212

Odpovědět

+prasopesTojo, ale projít ghetem jen s ruským přízvukem, nevim nevim.

48

Odpovědět

Asi jsem se zamiloval...
n-no homo.

1412

Odpovědět

Věřím, že ten ruský přízvuk funguje zvlášť u někoho s jeho hlasem a zjevem :D

2270

Odpovědět

Úplně jako by mi mluvil z duše :-D geniální, prosím víc od něj :-)

704

Odpovědět

mně se líbí velice..;)..:D

934

Odpovědět

Celkom nerozumiem, prečo prekladáte takéhoto chudáka, keď je tu zástup fandov Burra, Louise, Carra...

Klaun pre sucharov...

14124

Odpovědět

Možná proto, aby nám ukázali zase někoho novýho? Navíc např. mně se líbil a uvítal bych víc jeho vystoupení. :-)

662

Odpovědět

Well, life is a journey...

161

Odpovědět

Ale jo, byl dobrej. Hlavně ten jeho ruskej přízvuk je skvělej! :D A s tou generací souhlasím, neb do ní sám patřím :D

18011

Odpovědět

Když si člověk zvykne na jeho, podle mě až trochu moc sebevědomí styl, tak je to dobré. Škoda, že víc nerozvedl ty Rusy, čekala jsem ještě nějakou lepší pointu :)

16513

Odpovědět

Nesedí mi jeho projev. Párkrát jsem se usmál.

4436

Další