Daniel Day-Lewis je Barack Obama

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:481
Počet zobrazení:6 406

SolamBee bohužel tentokrát nestihla připravit novou epizodu Flogu, takže tu pro vás máme místo toho náhradní video. Děkujeme za pochopení.

...a to v novém megafilmu Stevena Spielberga - Obama. Aneb i prezidenti si ze sebe dokáží udělat srandu. Uvítali byste podobné kousky i od našich politiků?

Video bylo natočeno pro každoroční večeři korespondentů, která se koná v Bílém domě. Každoročně se jí účastní významní herci, zpěváci, moderátoři... Tento rok byli mezi hosty například Conan O'Brien, PSY, Josh Radnor nebo Darren Criss. Fotogalerie a krátké info zde.

Přepis titulků

Byl jsem nadšený úspěchem Lincolna a... když jsem přemýšlel, co dál, jedné noci jsem se probudil a došlo mi to! OBAMA OD STEVENA SPIELBERGA Vždyť ten chlápek už dosluhuje, tak proč čekat? Výzvou bylo vybrat pro Obamu toho správného herce. Kdo Obama vlastně je? To nikdo neví. Jeho transkripty jsme nikdy neviděli a říká se, že je docela odměřený. Potřeboval jsem někoho, kdo by se do toho vrhl po hlavě a stal se Barackem Obamou.

A ukázalo se, že odpověď jsem měl celou dobu přímo před sebou. Daniel Day-Lewis! On se do postav dokáže vžít. Sokolí oko z Posledního Mohykána, Bill the Butcher z Gangů New Yorku nebo Abraham Lincoln v Lincolnovi. A víte co? Byl perfektní! Jestli bylo těžké hrát Obamu?

Budu upřímný - ano, bylo. Tenhle přízvuk dal docela zabrat. Zdravím, Ohio! Zdravím, Ohio! Také vás miluji! Podívej! Podívej, řeknu to jasně. Make-up byl také náročný. Nevěřili byste, jak dlouho trvá nasadit ty uši! Nechápu, jak to může vydržet. A když jsme měli roli Obamy obsazenou Danielem, museli jsme obsadit zbytek a já myslím, že jsme vybrali skvěle. Pracovat s takovou legendou bylo zastrašující. Ale díky němu jsou všichni lepší.

Bez něj bych viceprezidenta Bidena nezahrál. Vážně! Ahoj, jsem Joe Biden. Co bylo nejtěžší? Pochopit jeho motivaci. Proč dává zdravotní péči na první místo? Co na něj platí? Jak to, že nikdy nevypění? Kdybych byl on, byl bych naštvaný pořád. Ale to nejsem. Jsem Daniel Day-Lewis. DRŽITEL OSCARA DANIEL DAY-LEWIS JE OBAMA Překlad: Atevi www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevim -jest-li by mi přišlo vtipný koukat na něco podobnýho s Hitlerem. Proto se nesměju ani tomuhle.. hnus tenhle chlápek a už vůbec nechápu, jak se může smát, když každej den zodpovídá za smrt tolika civilistů..

2023

Odpovědět

Doporučuju:

http://www.csfd.cz/film/257136-obama-deception-the-mask-comes-off-the/
a
http://www.csfd.cz/film/254783-end-of-america-the/

180

Odpovědět

Obama má skvělej smysl pro humor, což dokazuje nádherně toto video -http://www.youtube.com/watch?v=cYqeeWIh7hk
Narazil
jsem na něj nedávno a myslím, že by taktéž stálo za překlad.

183

Odpovědět

mě připadá že si Spielberg s Obamou udělali z lidí prču :D

1825

Odpovědět

Představa, že by Zeman nebo Klaus svolili k něčemu takovému, je přinejmenším úsměvná :) Už vidím, jak za nimi jdou třeba Hřebejk nebo Sokol a druhý den čteme v novinách Zemanova prohlášení o "skandálu" a "ponížení hlavy státu" :D

193

Odpovědět

Klaus vůbec, ale myslím, že například zrovna poslední dva prezidentští kandidáti si ze sebe srandu i udělat umí. Ale až tak asi opravu ne :D
Docela fajn byla třeba i Anglická královna s Bondem, do té by to člověk řekl ještě míň než do Obamy.

192

Odpovědět

+Ju nás jsou politici hrozný sucháči... teda pokud nejde o Kalouska nebo se pravidelně nedíváte na 168 hodin

183

Odpovědět

Já bych docela uvítal překlad rozhovoru Obamy u Ellen, a taky jeho manželky Michelle u Jimmyho Fallon(a). ´:)

184

Odpovědět

Já vám nevím, mě to přijde jako FAKE s tím Daniel Day-Lewisem...

196

Odpovědět

video fajn, ale Flog nepřestávejte překládat (prosím) když se někomu nelíbí tak ať se na něj nekouká nebo ať navrhne něco lepšího.

186

Odpovědět

rád bych napsal jak ho ten herec zahrál perfektně i s přízvukem, haldil bych nad neuvěřitelnou prací maskérů, atd..... Ale pak by se tu objevilo zpousta idiotů, co by se mi to snažili "vysvětlit." Takže zůstanu jenom u " :) dobrý "

183

Odpovědět

*spouta :P

1814

Odpovědět

+DinoCopskús ešte raz :D snáď do tretice...

190

Odpovědět

Klidně byste mohli překládat stále něco jiného místo toho flogu ...

1826

Odpovědět

najs

184

Odpovědět

Obama je vtipálek. http://tinyurl.com/c3gnu74 :D

182

Odpovědět

Sakra, a já se tak těšil na dnešní Flog :( Tohle je fakt smůla ... Týden čekat a pak takový podraz

1843

Odpovědět

To je fakt podraz největšího kalibru!! :D

188

Odpovědět

+ToxyKdyž ti týden tlačí semeno na mozek, to není moc příjemný pocit :D

187