Deadpool v muzikálu

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:171
Počet zobrazení:8 093

Ve filmu Kráska a zvíře vychloubačný macho Gaston pěje ódu na své dokonalé já. Která dokonalá bytost vás napadne jako první z říše superhrdinů? Samozřejmě Deadpool! Protože nikdo nekope do koulí jako on!

Poznámky:
Originál pro srovnání
*kuck* Potitulková scéna. *kuck*
Fastball Special je populární taktika superhrdinských dvojic. Hrdina s nadlidskou silou hodí svého partnera na cíl. Datuje se zpětně nejmíň do roku 1958 (DC Comics, Superboy hodí Robina). Největší popularitu ale získal hod Wolverinem (série Uncanny X-Men, kdy s ním hodil Colossus).
"Two in the pool, one in the stool" je variace na "Two in the pink, one in the stink". V překladu jsem to nechtěla napsat nijak explicitně a vysvětlovat to v poznámce se taky mírně nehodí, pročež využijte googlu. :P

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz No nejsem já idiot? Přísahal bych, že pozvánka byla na karneval! Tenhle maník to má zmáklý. Vlasy k sežrání. Jaký je teda téma dnešního večera? Rádoby drsňáci z devadesátek? Ale no tak, buď správnej barman. Zeptej se mě: "Těžkej den?" zatímco dokola pulíruješ flek na sklenici. - Sklapneš někdy? - Já vím, jsem prostě mluvka. Co s tím uděláš?

Zašiješ mi pusu? Odpovědi netřeba. Jestli tu zůstaneš, Deadpoole, začnou se dít ošklivý věci. Jů, to je pokyn ke zpěvu? Bože, mám z tebe nervy, Deadpoole, pokaždý, když tě vidím. Páč pod tou maskou vypadáš jak mý koule, mám po náladě z toho pomyšlení. Normálně bych se cítil ublíženě, ale... kruci, vždycky jsem chtěl hrát v muzikálu! V tomhle městě jsi to, co lidi sere. Přejí si, abys už chcíp! I když není snadný tě sejmout...

můžem se o to pokusit... Nikdo není mazaný jak Deadpool ani rychlý jak Deadpool, nikdo tě nepraští do koulí jako Deadpool! Protože v tomhle městě není- Hele! Chimichanga! Super, vzdej to, je pryč. Zeptej se Anny, Natty nebo Betsy. A řeknou ti, za který tým chtěj kopat! - Avengers. - X-Men. - No tak, řekni X-Force! - Vodprejskni, Wade.

- Co to vůbec máte za trojku? Sexy průzkumnice? Super Charlieho andílci? Mohl bych bejt vás Bosley! - Radši si hlídej záda, zlato. - Nikdo není vtipný jak Deadpool, - nikdo nestřílí jak Deadpool. - Hrdinové nevraždí tolik co Deadpool. - Mý skóre je vážně strašidelný! - Kéž by už chcípnul, Deadpool. - Ustřelte mu koule, zatněte tipec! - Hej, sexy kámošky, co takhle mi pomoct? Bude mrtvej Deadpool, na smrt jsem si správně tipnul. Kdyby tu byl Spiderman, tak by mi helfnul! - Máš štěstí, že jsem šel kolem.

- Hurá! V tom kostýmu máš pěknou prdel! - Ani ty v tom svým nejseš úplně marnej. - Dík, hlase. Ale pod ním jsem celej zjizvenej... Kurva! Ty zmrde jeden! Nikdo neuhýbá jak Deadpool, nepřebíjí jak Deadpool. Nikdo neseká katanou jako Deadpool. - Jsem hlavně expert na stínání hlav! - Hlavu vzhůru pro Deadpoola! Jako malej jsem trtkával jednorožce každý ráno, byla to úleva. Ale přemýšlím, že bych ojel i Hulka.

Jaký to je, Romanovová? Nikdo nevtipkuje jak Deadpool, neprovokuje jak Deadpool. Nikdo si nehoní ego jako Deadpool. - Chtěly byste se tulit a koukat na Conana? - Ne! - Jak je úžasný... Deadpool! - Jááá! Hej! Kdo bude uklízet ten bordel?! - Já ne! - No to je kurva skvělý! Během natáčení nebyl zraněn žádný jednorožec. Pouze něžně milován. 00:05:28,994 Pojď k tatínkovi, milášku! Promiňte, to je můj jednorožec!

Vyliž mi. To klidně můžu. Dáme si Fastball Special? Panečku... Dva do bazénku, jeden do sedinky?

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Aby se překladatelka nemusela červenat a Vy líní bastardi nemuseli na google, ujmu se toho netaktního:

"Two in the pink, one in the stink" napovídá i z hrubého překladu opravdový význam
Dva prstíky (ukazováček a prostředníček) budou projíždět vagínu současně s jedním prstem (malíčkem) v zadku
Chudák hráz. Nikdo si jí zase nevšímá.

http://1url.cz/ZtVv5

121

Odpovědět

Tady jde krásně vidět, jak je humor snad až nejdůležitější součástí Deadpoola... Protože na tomhle ztroskotávalo celé video.

+ body za Spider-Mana

89