Deon to rozsekne - Exodus a UberCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:812
Počet zobrazení:8 657

U Conana se objevil nový segment s názvem Deon to rozsekne. Jedná se o krátký souhrn některých zpráv, které komik Deon Cole trefně okomentuje. V tomto díle se dozvíme něco o novém filmu Exodus: Bohové a králové, o službě Uber, o papeži a o britské královské rodině. Poznámky: Cole v první části naráží na film Harold and Kumar Go to White Castle, který byl u nás uváděn pod názvem Zahulíme, uvidíme.

Přepis titulků

Přiznejme si to, zprávy se na nás valí 24 hodin denně. Je jich tolik, že někdy bývá problém je zpracovat. Našli jsme způsob, jak zprávy trochu uspořádat. Pomohl nám náš přítel Deon Cole. Následuje segment Deon to rozsekne. DEON TO ROZSEKNE Začneme. Tento týden byl film Exodus: Bohové a králové kritizován za to, že Mojžíše hrál Christian Bale a ne herec více středovýchodního vzhledu.

Hrajou v tom filmu běloši? Z větší části ano. Hraje tam slavnější herec středovýchodního vzhledu než Christian Bale? Myslím, že ne. To si myslíš, že by lidé šli do kina na film Harold a Kumar jedou do Egypta? Nejspíš ne. Tak nech Batmana, ať hraje Mojžíše, a řekni kritikům, aby sklapli!

Další zpráva. Někteří právníci ze San Francisca a LA požadují zákaz služby Uber, protože podle nich klame zákazníka. Mohou se přes Uber svézt černoši? Ano, samozřejmě. Levněji než v taxících, které černochům nestaví? Myslím, že ano. Tak řekni těm právníkům, aby si našli odvoz a sklapli!

Včera měl papež František projev, ve kterém věřícím radil, aby se o Vánocích nestali otroky materialismu. - Dostal Ježíšek dary? - Ano, dostal je od mudrců. - Odmítl je Ježíšek? - Ne. Až můj syn nedostane dárky, bude mu papež utírat slzy? Nejspíš ne. Tak řekni papeži Františkovi... Radši nic.

A nakonec, britský královský pár po zápase NBA pózoval na fotce s LeBronem Jamesem. Britští úředníci tvrdí, že James porušil protokol tím, že položil ruku na rameno princezny Kate. - Je král mocnější než princ? - Ano. Je LeBron James přezdíván jako král James? Ano, přesně tak. - A nacházeli se na dvoře krále Jamese?

- Hádám, že ano. Tak řekni těm arogantním, nafoukaným, incestním, "chtěl bych být jako z panství Downton" tupcům, aby drželi hubu! Deon Cole. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

pár chybek, ale super :) další

14

Odpovědět

1.Deonova věta: "Are white people paying to make this movie?" -> "Zaplatili za natočení běloši?"
2. Deonova věta: "Is there a middle-eastern actor more famous than Christian Bale?" -> "Existuje středovýchodní herec slavnější, než Christian Bale?"

Pak je tam spousta drobnůstek, ty pal čert, ale tyhle dvě věty jsou vážně zásek.

240

Odpovědět

FAN CORRECTION? V poslední části říká Dean: "A nacházeli se na dvoře krále Jamese?"
Conan říká ano, ale není to tak. Byl to zápas kdy hrál Cleveland (s Lebronem Jamesem) v Brooklynu. Ajkaramba...

134

Odpovědět

LeBron je králem všech palubovek :)

41

Odpovědět

Tys to jen nepochopil.

50

Odpovědět

0:42 myslím že říká "are white people paying to make this movie", tedy spíš "platí běloši natáčení toho filmu", než "hrajou v tom filmu běloši".

160

Odpovědět

Tak toto je TOP!! :D Túto show zbožňujem úplne najviac, vždy ma rozosmeje ktorékoľvek video a rada si ich pozerám aj viac krát a nikdy ma to neomrzí :D

41

Odpovědět

No tak to bylo PARÁDNÍ !!! :D A vyřiďte papežovi.............to to rozsekalo úplně :D

281

Odpovědět

nevim, asi mam zniceny humor, ale dneska ani jedno vide mi neprislo vtipny, a navic tady ta opice mi vubec, ale vubec neprisla temi radoby vtipnimy pripominkami vtipna...

1243

Odpovědět

Vtipnimy? Náckové se prej už učí pověsit správně vlajku, třeba jednou dojde i na gramatiku.

00

Odpovědět

Zrovna předevčírem jsem se s Uberem svezl v Praze a je to radost. Člověk jenom nahodí odkud kam, dostane předem cenu, do pár minut přijede auto. Pro nás dojel pán v obleku a řidičských rukavicích v Superbu, otevřel nám dveře, usadil nás, pěkně jsme si popovídali, platba se převedla z účtu automaticky a bylo hotovo. Kam se hrabou taxislužby, kam zavoláte, zeptáte se, jestli pro vás může někdo přijet a když zjistí, že tam auto nemají, tak ani neodpoví a rovnou zavěsí...

130

Odpovědět

chtěl bych toto video vidět pomocí té 360° kamery :D

131

Odpovědět

Má tohle být nějaká reakce na úspěch Johna Olivera?

1019

Odpovědět

tohle na nově neuvidíme :D

361

Odpovědět

No že Conan jde z kopce je vidět delší čas, ale tohle je sešup.

2579

Odpovědět

Tvoje máma jde z kopce...

8623

Odpovědět

+johnbeoProto, že má jiný názor než ty, tak hned musíš urážet jeho mámu? Děláš to často i v normálním životě z očí do očí?

87

Odpovědět

+johnbeoA těch palečků... no páni.

94

Odpovědět

Proč takhle nevypadají běžné televizní noviny. :D

1155

Odpovědět

nevermind :D

1364

Odpovědět

Vííííc Deona, víííííííííc...


Ps: zaujímavé meno

10214

Další