Doslovné trailery: Hra o trůny (4. řada)

Thumbnail play icon
44 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:745
Počet zobrazení:7 731

Před pár lety jsme u nás vydávali otitulkované doslovné trailery youtubera Tobuscuse, který vybraný trailer přezpíval podle toho, co se zrovna děje na obraze. A dnes se k nim vracíme doslovným trailerem na čtvrtou řadu Hry o trůny.

 

Přepis titulků

Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Následující trailer byl zhudebněn bez zjevného důvodu. Roztmívačka. Začínáme shora. Drak vrhá stín. Chudáček králíček nemá chuť k jídlu, protože je moc vystresovanej. "Líbí se ti moje šaty?" Nechutná vrána, kůň bez jezdce. Uvidíme ji víckrát svlečenou. Kámo, našel jsem toho koně z předchozí scény. Přišel o ruku, ale hubou mlátí pořád víc.

Střih do kobky, pak zatmívačka. Nemají rádi zatmívačky. Rozdělají obří ohně, aby se ubránili zatmívačce, ale má to krátký účnek. Jeho nemyslím. Měním téma... koně! Jsou kvůli tomu trpasličímu vtípku naštvaní, ale aspoň jsem ho nenazval za... áááá! Hercům se tenhle vtip nelíbí. Žhavý kočky ho neschvalujou. Ani stařík to neschvaluje. Meč jeho bráchy je upatlanej od hořčice. Změnil jsem téma právě včas.

Je jedním z mých oblíbenců. Doufám, že ho nezabijou, jako odpravili všechny ostatní! - To nebyl on, že ne? - Pochybuju. V trailerech zabíjejí jenom komparzisty. Většina z těchhle je v háji. Když už má slepenou ruku, tak má chuť si s bráchou udělat další mrně. Udělej pózu! Malíček má rád děvky. "Pravdu díš." Zatlač na strom, střih na neurčitou premiéru. Průjezd bránou.

Mega vysokej chlápek (relativně). Ruka v ohni. Chce si jít zahrát, ale obtížnost je moc vysoká. Nová řada přináší nové důvody k nesnášení Joffreyho. A jeho máma taky stojí za prd. Měli by podle tohohle seriálu napsat knížku. Začíná. Běžící barbaři. Už se zase blíží zima. Máchnutí meče. Šlehající plameny. Je sexy, ale jemu ho uřízli. (Tomuhle taky). "Pusťte sestřih!" Nahatá facka, drama ve sněhu, holka v klučičím, hospodská rvačka, Sníh, pořád sexy, bodni zem!

Hra o trůny Pustil jsi bobek do kalhot? Na konci ještě jeden zabitej komparzista. Premiéra v neděli 6. dubna v de... zatmívačka.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta hláška měli by podle tohodle seriálu napsat knihu fakt zabili :DD

80

Odpovědět

lol
to uz se mi vic libi to intro z 90 tek ;D

20

Odpovědět

Tady je problém podle mě v soundtracku - je to Tobuscuse vina, že se do toho pustil - protože zpívat do tohohle je nemožný - kort když vyjmenovává každej detail ...

narozdíl od tohoto videa - https://www.youtube.com/watch?v=MahTKZDHXaA
-> tohle je paráda :)

20

Odpovědět

Toby má tolik úžasnejch videí a vy pořád překládáte ty nejslabší..

31

Odpovědět

Tak, a na dalších pár let máme od Tobuscuse opět klid.

121

Odpovědět

Neztrácejte tím čas.. ;-)

448

Odpovědět

Není to vtipný no... Tobuscus ještě stále v dětství ubožák

918

Odpovědět

Nic moc.

215

Odpovědět

Viděl jsem od něho pouze trailer na Darksiders II, ale po tomhle se asi začnu dívat na víc jeho videí.

613

Odpovědět

Mám Tobuscuse rád ale tohle je jeden z jeho slabších teda , alespon podle mě.

362

Odpovědět

trapné jako celej Shituscus

1932

Odpovědět

Tohle mi nepřijde jako nejvhodnější video pro překlad. Stíhat číst a současně sledovat video je, alespoň pro mne, hodně obtížné.

733

Odpovědět

Kdybych neznal seriál, tak by mě tenhle "trailer" dokonale odpudil, nedík.

332

Odpovědět

Hra o trůny je suprový seriál, ale fakt by podle něho mohl někdo napsat i knížku.

1066

Odpovědět

Vtip ,že ?

461

Odpovědět

+whowianRetard, že?

555

Odpovědět

+whowianNick , že ?

1020

Odpovědět

+whowianProblém se čtením, že?

132

Odpovědět

+whowianCo? Že?

362

Odpovědět

+whowianhovno z mro, že
se klou, že
až se doklou, že
sklouzne se do lou, že

616

Odpovědět

Zaímavý nápad ale provedení velmi chaotické. Sotva jsem stíhal číst titulky a na to abych stíhal sledovat video a ještě se u toho zasmát jsem vážně čas neměl. Míň je někdy víc.

1025

Odpovědět

tak se nauc cist rychleji

1760
Další