Dream and Shout

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:491
Počet zobrazení:5 572

Tým z kanálu teddiefilms nedávno vytvořil "bídnickou" parodii na skladbu od will.i.am a Britney Spears Scream and Shout. Která verze vám přijde lepší?

Přepis titulků

Přineste stěžeň. Když ho uvidíte v docích, tak zvedá věci. Zvedá věci. Protože je to Jean Valjean. Když zvedá věci, Javert se dívá. Javert se dívá. Vidím Javerta v obchodě, sleduje nás. Sleduje nás.

Na konci dne jsem propuštěna. Jsem propuštěna. Snil jsem sen o dávných dobách. Snil jsem o době plné naděje.. Cosetta je sama, sama, sama, sama. Cosetta je sama, sama, sama, sama. Snil jsem sen o dávných dobách. Snil jsem o době plné naděje.

Cosetta je sama, sama, sama, sama. Právě si zahráváš s Jeanem Valjeanem a Fantinou! Přines vodu! Hej jo, Thenardierové se vymkli kontrole. Cosetto, musíme jít. Rychle, Javert nezpomalí, ne, ne. Hej ty, ne tak rychle, my ji milujeme. Napij se a pak ještě jednou.

Zaplať nám a my ji necháme jít, jít, jít. Hej ty, jdi bojovat, a to hned. Pokud víš, o čem mluvíme, připoj se a vypálíme město, m-město. Hej ty, připoj se k boji, neotáčej se zády, ovládneme tohle město, protože nám jde o... Revoluci! Když je uvidíš v hospodě, tak se připojíš.

Tak se připojíš. Když je v hospodě Javert, tak nás špehuje. Tak nás špehuje. Vidíš kluky v hospodě, jak nabíjejí zbraně. Jak nabíjejí zbraně. Všichni v hospodě staví barikády. Staví barikády. Snil jsem sen o dávných dobách.

Snil jsem o době plné naděje. Teď žiju na vlastní pěst, na vlastní pěst. Teď žiju na vlastní pěst, na vlastní pěst. Snil jsem sen o dávných dobách. Snil jsem o době plné naděje. Teď žiju na vlastní pěst, na vlastní pěst. A teď se bouříš s Enjolrasem a Mariusem. Pokračuje to pořád a pořád a pořád.

Do dneška jsem nežil. Mohu žít s tím, že nás rozdělili? Protože jsem se cítil na dně, ale nyní můj svět ožil. Možná to pokračuje pořád, pořád a pořád. Ale my dva nemůžeme žít zároveň. A já nemůžu žít věčně, věčně, věčně... Snil jsem sen o dávných dobách. Snil jsem o době plné naděje.

Teď žiju na vlastní pěst, na vlastní pěst. Teď žiju na vlastní pěst, na vlastní pěst. Snil jsem sen o dávných dobách. Snil jsem o době plné naděje. Teď žiju na vlastní pěst, na vlastní pěst. Teď žiju na vlastní pěst, na vlastní pěst. Snil jsem sen o dávných dobách. Snil jsem o době plné naděje.

Valjeane, nejsi sám, sám, sám. Právě paříte s Mariusem a Cosettou. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Výbornej klip.

200

Odpovědět

parádní kostýmy a celkově povedený :)

200

Odpovědět

Při psaní tohodle komentáře mi spadl net při 11. řádku, tak to trochu zkatalyzuju, páč se mi to nechce psát znova zase tak dlouhý.
1) text: Tf- originální, podle předlohy
or.-další tuctový pitomý rádoby párty-ožralecký song
2) zpěv: na rozdíl od originálu umějí (nebo se snaží) zpívat
3) video: parodie byla skvělá, všecky věci, co jsou v or., se nacházejí i v Tf
hodnocení : 9/10

192

Odpovědět

nerad bych vypadal jako pitomec, ale nepochopil jsem jedinou tvoji zkratku...

202

Odpovědět

+varga4mariantf = parodie
or = originál
?

00

Odpovědět

Hodně dobrý a o dost lepší než originál,jak textem, klipem, tak i zpěvem (oproti originálu tady zpívají)

181

Odpovědět

s****a (literally), stejně jako originál

1841

Odpovědět

Klip je lepší než originál. Bohužel pěvecky už to je horší. Profesionálního zpěváka od amatéra prostě poznáte.

1818

Odpovědět

protože má koupený lepší software... nevim co je na tom pěvecky horší, ty budeš asi nějaký uznávaný porotce ve SuperStar

186

Odpovědět

+RamsesikNe. Jenom nemám špunty v uších. Až na některé většina ženských partů docela ujde, ikdyž na Britney to nemá, ale ti kluci jsou hodně za originálem

1911

Odpovědět

+RamsesikAle to nic nemění na tom, že klip je perfektní.

181

Odpovědět

Opravdu jsi právě řekl, že willi.i.am je zpěvák? Vlastně jo, hromada autotunu je v dnešní zpěv, no...

190

Odpovědět

Dokonalý :D

180

Odpovědět

Dobrý a lepší jak originál, hlavně když máte skouknutý film :) (mohl by někdo udělat něco podobného na Atlas mraků)

183

Odpovědět

škoda, že jsem bídníky nečetl ani neviděl, takže nemůžu docenit plnou kvalit, či nekvalitu. Každopádně to mají udělané pěkně a ženské hlasy dominují originálu o 20% minimálně.

181

Odpovědět

Sakra, ta paní Thenardierová je chlap ? Je hezčí než kterákoliv holka s kterou jsem chodil :D Parádní video 9/10

191

Odpovědět

Bídníci jsou skvělí (kniha)! Tohle video mě pobavilo. :)

190

Odpovědět

Tohle mi prosím nedělejte... já chudák jsem si šel pustit originál, abych to moh porovnat a zjistil jsem, že je to nehorázná s****a (ten originál).

195

Odpovědět

Ta mrška z 2:22 ♥

181

Odpovědět

Ale jo! Je to dobrý! Hlasy mají podobný, stejně zmutovaný počítačem a text taky sedí do melodie, za mě 9/10.

184