Estelle - No Substitute Love

Thumbnail play icon
48 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:209
Počet zobrazení:4 133
Dnes tu pro vás mám písničku od trochu méně známé britské zpěvačky Estelle. Původně jsem přemýšlel, že ji zařadím do Alternativního okénka, ale nakonec jsem se rozhodl dát ji sem. Estelle se narodila v Londýně v roce 1980 a je to r'n'b zpěvačka, skladatelka, raperka a producentka. V roce 2009 vyhrála Grammy za píseň American Boy, kterou nazpívala s Kanyem Westem. Tento singl dlouho dobýval nejrůznější hitparády po celém světě, ale jeho oficiální klip má na YouTube zakázané vkládání a nepodařilo se mi najít jiný zdroj, takže jsem se pro dnešek rozhodl přeložit méně známou (ale také skvělou) píseň No Substitute Love, taktéž z jejího druhého alba Shine (2008). Estelle má velmi zajímavý hlas a chytlavou hudbu, takže doufám, že si svým zvláštním kouzlem získá i vás. ;-) Za sebe musím album Shine vřele doporučit. Dodnes si ho sem tam pustím a pořád mě baví.

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bez urážky k těm komu se to líbí a překladateli... ale mě to příde jako děsná s*ačka... ale každej má jinej vkus... s tim se nedá nic dělat... a ještě aby...

190

Odpovědět

Mimochodem, jedním z producentů je Wyclef Jean.

180

Odpovědět

díky moc za úžasnou píseň od této skvělé zpevačky. Potěšils mne;-))

180

Odpovědět

Lol, z Avjngou sa stal troll ucednik! Prajem i co najskorsie ziskanie titulu Majstra trollizmu!! :D Pevne nervy a dostatok blbcov pri tvojej ceste na vrchol... :)

180

Odpovědět

super pisnicka, rozhodne druha nejlepsi od ni

180

Odpovědět

Zikato: Spíš skoro nikomu, když koukám, jak sem to zas velice bolestivě schytala. :D

180

Odpovědět

Flashka : netušil jsem, že někdo sleduje moji aktivitu, ale abych to uvedl na pravou míru. Používám jen JaaJ, to video , na kterým jsem trolil pod 4mi nicky , bylo z důvodu dlouhé chvíle a byla to promyšlená akce, která se neopakovala.
Píšu v celku "normálně" , protože už mě to přestalo bavit. A vyjadřovat se k videím můžu jakýmkoliv způsobem. Ano BugHer0vi videa komentuju pozitivně, protože je to snad jeden "normálních" překladatelů na tomto webu a rozhodně mu nelezu d******e, nemám to zapotřebí. Na videaceskycz už chodím hodně dlouho a snášel moje trolení dost dlouho a přesto mi nedal ban. A to že sem dává indie hudbu , kterou poslouchám , tak bych rád uvítal i něco rychlejšího. K dalším překladatelům nemám žádné prosby, protože mají svoje pořady co bud mají nějaké díly nebo nahodně něco vyberou a to neovlivníš. kdyby např. Ajvngou vedl tuto sekci, tak mu napíši to stejné.

Každopádně trolení na videaceskycz by mělo přestat, protože už se ztoho stává web, který má širokou základnu a už je na jisté úrovni a jen tyto řečičky to stahují dolů.

180

Odpovědět

Když cover od George Micheala, tak spíš něco ve stylu předělávky od Limp Bizkit než tuhle podivnou směsku "improvizovaného coveru" Faith a Substitute Lover... Čímž nehodnotím vkus BugHer0a, jen je mi krapet proti srsti předělávání a mash-up-ování starých, známých písní, které následně nový interpret nechá vydat jako svůj singl (ehm, co to pak je za propagaci vlastního alba?).
Chápu, že to tak děla hodně začínajících zpěváků a hudebníků, protože to je napůl vyšlapaná cestička ke slávě, ale nevím, proč tomu tak je i u těch již zavedených "star", viz třeba Jamie Cullum. Abychom si rozuměli, nejsem proti coverům a remixům, jen mi pak trhá uši, když pak v tramvaji nebo ve vlaku poslouchám věty typu "Z písniček od Landy mám nejradši Morituri te salutant... A slyšela jsi už Anděla od Embassy?"

180

Odpovědět

Flaška: Gratuluji, byla jsi trollována! Trollí bratrstvo bude potěšeno! Muhuhaahua!

180

Odpovědět

Jedna z opakujících se částí té skladby je značná vykrádačka Kung Fu Fighting :) Tu například ze seriálu Scrubs http://www.youtube.com/watch?v=oxRBLP_bsgU

Vy
se do Ajvngoua navážíte, jak kdyby ty posměšky snad myslel vážně :D
Je rozdíl když toto napíše fakáně s nudlí u nosu a nebo redaktor, co už má pár let odkroucenejch ;-)

180

Odpovědět

Ajvngou: proč seš takovej kretén? Taková hvězda zase nejsi. Kdybych nechodil se, tak se v životě na tvůj dementní web ajvngou nedostanu, seš ubožák. No, myslel sem si, že když tady překládáš, že seš normální člověk. Ale asi nejsi, když začneš trolit jako překladač a pod cizím videem. Nechtěl by se třeba k tomu vyjádřit BugHer0? Vykopněte tady toho blbce. A nevim, proč si myslíš, že je tady každýmu 15 a má uhry.
JaaJ: a ty prosimtě mlč. Už sem si všiml dávno jak ses začal normálně vyjadřovat potom, co se zjistilo, že tady trolíš pod třema jménama. Od tý doby seš najednou stašně normální člověk a lezeš tady všem ( hlavně BugHer0vi do p****e). Tak táhni. Jak tak koukám ani nevíš co meleš.

180

Odpovědět

Zikato: Kalužu nenahradím... Ani Vogla, ani Hulána... Já je převálcuju!

JaaJ: Pravda se nebdí.

180

Odpovědět

Pěkný pokus, ale spoustě lidí to nedojde. Navíc Nojbyho nenahradíš.

180

Odpovědět

Bugu : máme docela podobný vkus co týká hudby , ale dneska jsi hodně přestřelil :). Příště by se tu mohlo objevit něco rychlejšího a ne hudba co se podobá dnešním popovým sračkám.

Ajvngou : kriplson
Flashka : pravdu bdíš.
Janica : no coment (zase pobavila, stejně jak její videa) :D

180

Odpovědět

Jsem... nejlepší, nejchytřejší, nejvyčůranější, nejkrásnější. Je mi vás líto, uhrovatí mladíci a závistivé socky!! (3x nesmyslný smajlík)

180

Další