GiedRé: Dejte pokoj (Karanténní song)

Thumbnail play icon
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:29
Počet zobrazení:3 068

Leze vám na nervy karanténa? Pusťte se do něčeho nového! Anebo… možná radši ne. Pusťte si radši tuhle písničku.

Z youtubového kanálu litevsko-francouzské písničkářky a komičky Giedrė Barauskaitė alias GiedRé.

Přepis titulků

Je pravda, že se během karantény nudíme a nevíme, co si máme počít s volným časem. Tolik prázdných hodin, které se snažíme nějak zaplnit. Říkáme si, že bychom určitě měli objevit něco nového. Člověk má dojem, že je to jedinečná příležitost pustit se do něčeho, co nikdy dřív nezkusil. To je určitě pravda, je potřeba tenhle čas využít, ale proboha vás prosím, dejte už pokoj s pečením chleba!

Přestaňte už postovat fotky svýho kvásku! Vím, že je to teď hrozná otrava, ale tohle už je moc. Dejte už konečně pokoj s tím svým zatraceným chlebem. Dvacet čtyři hodin, abyste si dali jeden krajíc. To už bych snad radši pila vlastní moč. Hele, koukej, to jsem upekl úplně sám! Strč si tu svojí pitomou bagetu do prdele!

Jako kdyby to už takhle nebylo dost těžký, všechny ty večírky na Zoomu a online tréninky jógy. Jestli se jenom snažíte nějak zabít den, od rána pijte. Ale neotravujte. A hlavně dejte pokoj s pečením chleba! Přestaňte už postovat fotky svýho kvásku! Vím, že je to teď hrozná otrava, ale tohle už je moc.

Dejte už konečně pokoj s tím svým zatraceným chlebem!

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář