Guillermo na cenách Grammy

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 842
Počet zobrazení:15 107

Určitě si všichni vzpomínáte na Guillermův alkoholový dýchánek ze Zlatých Glóbů. Tentokrát se vydal s kamerou na předávání hudebních cen Grammy, které se konaly v předvečer svatého Valentýna. A to by nebyl Guillermo, kdyby každé zpěvačce nebo zpěvákovi nevyznal svoji lásku.

Přepis titulků

Guillermo byl včera na cenách Grammy. Byls uvnitř, nebo jen venku? - Jen venku. - A díval ses potom doma? - Ano. - Líbilo se ti to? - Ano. - A co nejvíc? - Rihanna. Ó, Rihanna. A mluvil jsi včera s Rihannou na červeném koberci? Ne. - Neměla čas.

- Byla zaneprázdněná. Přestože byla tak zaneprázdněná, že s tebou nemohla hovořit, - pořád se ti její vystoupení nejvíce líbilo. - Ano, pořád. Guillermo to včera na červeném koberci pořádně rozvířil, tak se podívejte. Guillermo na cenách Grammy. Čau, tady Guillermo. Jsem na 53. výročních cenách Grammy a ve vzduchu cítím lásku. Budeš mojí Valentýnkou? Ale já už jednoho Valentýna mám.

Můžu být tvůj Valentýn? Tohle je můj manžel. Mi esposo. Už jsi někdy randila s Mexičanem? - Ne. - Ne? A chtěla bys? Jseš sprosťák, bejby? - Jseš sprosťák? - Myslím, že jo. Umím vařit i prát.

- Byl bych skvělý manžel. - Vaření je bezva. - Tahle růže je pro tebe. - Děkuji. Ještě mám...podívej. Masáž ode mě zdarma. - Tu asi teď nevyužiju. - Trvá jen minutu. - Mám pro tebe růži. - Děkuji mnohokrát. - Mám tu pro dámu květinu. - Ó, to je milé. Růže pro dámu.

Nas*r si. Odprejskni. Co děláš na Valentýna? Tahle dáma je pěkně naštvaná. - Mám pro tebe dárek. - Opravdu? - Jo, podrž to, dobře? Ta růže je pro tebe. Moje lásko, lásko, lásko. Je pro tebe z celého srdce. - Jo, skvělý.

- Viděl ses, jak šíleně vypadáš? Ne. Viděla ses ty, jak šíleně vypadáš? Už víš, komu dáš tu růži? Little Big Town... Je to těžké rozhodnutí, ale už znám odpověď. Hnědovlasá slečno, přijmeš tuto růži? - Ano, přijmu tu růži.

- Úžasný, co? - Mockrát děkuji. - Není zač. - Chceš si se mnou připít? - Jo, jasně. Na naši budoucnost a přátelství. Přátelé navěky. Hej, Spencere. Jak je? Vypadáš dobře. - Chceš si připít? - Jo, co máš? Na prohru v Grammy, protože tu asi nic nevyhrajeme, - ale rádi jsme přišli.

- Musíš být pozitivní. To se mi líbí... VÍTĚZ CENY GRAMMY V PĚTI KATEGORIÍCH Máte rádi tequilu, kluci? Milujeme tequilu. Jakou máš nejradši ty? Vydržte. Hned jsem zpátky. Kim! Jsem tu pro Jimmy Kimmel Live. Že tys pil? - Že tys pil?

- Ne! A ty? - Taky ne. Guillermo je můj Valentýn. Miluji tě a chci tě mít jen pro sebe. Valentýn. Už se ho nemůžu dočkat. Strávím ho s někým speciálním. Třeba s Maroon 5. Justine Biebere, jak se máš kamaráde? Jsem od Jimmyho Kimmela. Jak to jde? - Co plánuješ na Valentýna? - Už musím jít. Baby! Baby! Voněl jako sušenky. Baby, baby.

Hej, Barry Manilowe! Jak se máš? Lenny Kravitzi! Jsem z Jimmy Kimmel Live. Lady Gaga. Hej, Michaele Jacksone! Michaele Jacksone! Beat it! Hej! Jak se vede? Jak se daří? - Tady máš květinu k Valentýnu. - Zpomal, zpomal, zpomal. Hej, Jamie Foxxi.

Jak se máš? Jsem Jamie Foxx, však mě znáš. Pozdravuj Jimmyho, něco podniknem. Hej, kamaráde. Jak děláš děti? Tuhle práci miluju. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (101)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ale tož je to legendární ale nejde to :(

290

Odpovědět

Nefunguje

210

Odpovědět

A já miluju koukat jak pracuje :D

190

Odpovědět

:DDDDD na toho Bíbra tyvole :DDDDDDDDD ááá to mě dorazilo :DDDD

180

Odpovědět

Jaj toho Mustaina je mi celkem i líto, ale fakt jsem se pobavil :-D

180

Odpovědět

Voněl jako sušenky.. :D

191

Odpovědět

Guillermo je fakt najväčší borec!:D

180

Odpovědět

Guillermo je proste nejlepsi... :D

180

Odpovědět

And I love his job :)

182

Odpovědět

jooooooo :D

181

Odpovědět

Hey Justin bieber ... beyby beyby :D :D

181

Odpovědět

Peckové :-) Myslím že sa oplatí preložiť aj daľšie Guillermove viedá z YouTube :-) Ja som ich pár videl a je to fakt pecka :-)

180

Odpovědět

Guillermo JE FAKT BOREC :)

180

Odpovědět

Hej hej hej kámo, jak děláš děti??? Tož timhle mě uplně dostal xD BORÉÉC uplně nejlepší jak si dělal pr.... z Bíbra xD Guillermo da best xD

180

Odpovědět

Bomba, jen nechápu jak si přeložil toho Jamieho Foxe :D

180

Další