Antisemitismus v Německuheute show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:51
Počet zobrazení:3 779
Nejen právní stát, ale celá společnost by se měla antisemitismu bránit, a to jak tomu u nově příchozích muslimů, tak u sousedů odvedle. A pokud vás zajímá, kde nejvíc bují neonacismus, tak si toto video taky určitě pusťte.

Přepis titulků

Úplně jiné téma: Ministryně školství Severního Porýní- Vestfálska Yvonne Gebauerová má nápad. To obvykle není dobrá zpráva, ani dnes ne. Chce totiž, aby islamistický svaz mešit Ditib opět mohl mluvit do výuky islámu v této zemi. Bohužel je Ditib financován státním náboženským úřadem v Ankaře a taková prodloužená ruka Erdogana. To je od paní Gebauerové skvělý signál, obzvlášť teď, když Německo právem diskutuje o antisemitismu.

Erdogan je vážně jeden z nejlepších v kurzu o antisemitismu. Nedávno například v projevu v Istanbulu o izraelském generálovi vyprávěl, cituji Erda, že je pro něho zabíjení Palestinců zábava. Pak prakticky anekdoticky navázal a přidal o samotných Izraelcích: Mají to v povaze.

Nasytí se až tehdy, když pijí krev. Ano, to už podle mě není legitimní kritika Izraele, ale nenávist vůči Židům. Nejsem žádný expert, ale… Fakt super nápad nechat jeho úřad ovlivňovat výuku v Německu. Můžete přece zajít dál, proč neuděláte třeba z AfD poradce ve výuce dějepisu? A s němčinou pomůžou naši rapeři, tady vysvětlují Farid Bang a Kollegah předbudoucí čas.

Školy jsou právě teď opravdu žádané, osvěta a ostré vyhranění vůči antisemitismu patří do osnov, to minulé týdny bolestivě dokázaly. A to už vůbec nemluvím o konfliktu na Blízkém východě, kterému Amíci přezdívají „komplexní clusterfuck“. Izrael má samozřejmě právo na sebeobranu, izraelská armáda ale také při své převaze bere příliš malý ohled na civilisty, které ale zase teroristický Hamás zneužívá jako živé štíty.

Dvoustátní řešení už zní jako sci-fi a každý, opravdu každý, kdo tvrdí, že má řešení, lže. Takže navrhuju, abychom se soustředili na to, co se děje v Německu, je to dostatečně deprimující. Z protestního průvodu najednou zaznívá antisemitské skandování. Demonstranti skandují „zasraní Židi“. Tomu se, milé děti, říká antisemitismus. Kritizovali i protiprávní kolonizační politiku vlády: kritika Izraele.

Volat „zasraní Židi“: antisemitismus. Není to tak těžké. Antisemitismus je u nás z nějakého důvodu vždycky antisemitismus ostatních. Máme tady problém s muslimskou komunitou, nutno dodat malou. Zavírat před nimi oči není dobré, to už víme, to ale není náš jediný problém. Anketa v Ansbachu v roce 2018. Na otázku „Mají Židé ve světě příliš velký vliv?“ odpovědělo kladně 55 procent dotázaných přívrženců AfD.

U ostatních stran to je mezi 16 a 20 procenty. Nemluvě o tom, co se děje na demonstracích Querdenker. Hnědá a žlutá. Rozumíte tomu znaku? Neočkovaný. To si deep state a ten… jak se jmenuje… Rockefeller a podobní, nebo Rothschild, oni si to celé vymysleli, to virové téma, že by oni tuhletu věc mohli zaplatit.

Evropu, Německo, zotročení lidí. Rotschild a tyhle kruhy… Židi už zase chtějí zotročit Německo! Trošku jiná interpretace světových dějin, snad je ten muž v odborné péči. Od roku 2015 narostl počet antisemitských trestných činů o dvě třetiny. Co spoluobčané židovské víry zažívají, když třeba jdou s jarmulkou určitými částmi města, to je ostuda pro nás všechny, vážně. Nebo že každé židovské zařízení musí hlídat policie.

Je vůbec k podivu, jak často lidé, kteří údajně jen kritizují Izrael, napadají synagogy. Třeba v roce 2017 při založení požáru ve Wuppertalu: Pak byl skandální rozsudek vrchního zemského soudu v Düsseldorfu, že tento útok na synagogu není antisemitský čin z nenávisti, ale cituji: „Kritika Izraele, která zašla příliš daleko.“ Ach, podívejme se, založení požáru je tedy konstruktivní kritika, zase jsem se něco přiučil!

Na to musíte asi studovat práva. Nejen právní stát, ale i naše společnost se tomu musí postavit ve všech oblastech. To se týká přistěhovalců z muslimských zemí, kde je antisemitismus prakticky státní resort, ale zároveň také souseda odvedle. Na našich setkáních důchodců nadávají na Židy, vůbec nevím proč. Oni říkají, že to jsou bohatí lidi, že nás chtějí utlačovat a co já vím… Samozřejmě to jsou nesmysly. Nesmysly, přesně tak, ta paní má pravdu.

Ani nechtějte vědět, co se děje u hraní žolíka po třetím vaječňáku… A tady, to je taky součást problému, Telegram, úřadující hecující médium. V diktaturách velmi prospěšný, protože tam můžou psát všichni všechno, ale taky špatný, protože tam můžou psát všichni všechno. Na Telegramu můžete ve skupině čítající až 200 000 lidí popírat holokaust a stejně se vám nestane vůbec nic.

Vznikl tam bezprávní prostor, zatímco Facebook a spol. musí mazat nenávistné projevy pod hrozbou pokuty, Telegram nemusí jako chatovací služba vůbec nic. Co to přesně dělá s uživateli? Dovolili jsme si k tomu inovativní experiment na člověku. Alexander Wipprecht, úplně normální, levicový, socializovaný redaktor pro zábavu. Celý den se má informovat o Attilovi Hildmannovi jen prostřednictvím Telegramu.

Chceme vědět, co to s ním udělá. Začneme? Attila… Hildmann… O TŘI MINUTY POZDĚJI Bože můj! Nic z toho jsem nevěděl! Tady například vidíme na jednom místě všechny instituty, které se na té koronavirové plandemii podílely.

Všechny patří k Leopoldině, takže ke svobodným zednářům. No ano, samozřejmě, zednáři ve Freiburgu, obojí začíná v němčině na „frei“. Stejně jako dnešek, pátek. To nemůže být náhoda! Wipprecht je vzdělaný akademik, jeho mozek se vší silou brání Hildmannovu kanálu, ale bezúspěšně. Brána k šílenství už je dokořán. Citát: „Hitler byl pro Německo požehnání oproti Merkelové, té komunistce.“ Alexi, jdu do kantýny, chceš něco přinést?

Drž hubu, ty komunistická děvko! Pardon, já… Bože, co ten to zase napsal… Zřetelně se distancuju od neonácků a nácků! Obojí je výmysl Žida, aby diskreditoval Třetí říši! No právě!

Tady se zlomyslně ničí dobrá pověst Třetí říše! - Můžeme s tím kanálem prosím už přestat? - Ne. NÁSLEDUJÍCÍ RÁNO Zdravíčko! Co je? Wipprecht definitivně zešílel. Stejně jako jeho idol Hildmann se stává i veganem. Musíme experiment ukončit a jeho vyhodit.

Hej! Vy jste mě přece nutili, abych se na ty hovadiny díval! Alexander Wipprecht, jaká to oběť… Zatracená komunistka Merkelová! Svobodní zednáři! Překlad: lenkaz www.videacesky.cz Tak… Nahrávat. Zdravím! Toto je automatická závěrečná scéna Olivera Welkeho a… heute show!

Video už bohužel skončilo, můžete ale odebírat náš kanál a podívat se na další videa, děkuji! Tak, to by mělo navždycky stačit.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

řekl 5:27 zwa hundert tausend?

01

Odpovědět

Díky za upozornění, opraveno, je to až 200 000 :)

01

Odpovědět

Rétorika Hitlera zažívá comeback. Angele Mengele prohlásila že "Islám k Německu patří" a tak se starat o problémy chalífátu Německého je zcela zbytečné. :D

42

Odpovědět

Ono by stacilo transparentne ucty,dane a obchodne zmluvy a hned by vydochli. zakazat ocbchod s krajinami kde nevedia dodrzat zakladne normy.

53

Odpovědět

To by si ale pak politici a finční optimalizovači nemohli ulejvat tak dobře prachy a mít marže+ono i základní(el.) věci by masivně zdražily. Neříkám, že jsem proti, ale museli bychom se na to řádně připravit.

22

Odpovědět

https://twitter.com/cheerios kdyby to někdo hledal ...

03

Odpovědět

Nejen právní stát, ale celá společnost by se měla bránit proti semitům. Nejlépe křemelinou nasycenou kyanovodíkem.

326

Odpovědět

Cyklon B (německy Zyklon B) je křemelina s kyanovodíkem.
Takže jsi zasranej anální mrdkou vystříkanej nácek.

257

Odpovědět

+Vlasysannebo
moslim

125

Odpovědět

+VlasysanPolicajt !

313

Odpovědět

+Komentáře (3)Původní (Pepek) už asi sedí, ten vůl jsem dával odkazy na Aldžazýru.

13

Odpovědět

+Komentáře (3)al jazeera je spravodajská televízia ako TA3, CT24, BBC...

20