Vánoční speciálJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:281
Počet zobrazení:6 183

Máme tu přání k Vánocům od tvůrců série Jak to mělo skončit, ve kterém nám Santa Claus ukáže, co se může občas o Vánocích pokazit.

Filmy, které jsou ve videu ukázány: 0:44 - 0:52 Grinch 0:53 - 1:06 Ukradené Vánoce Tima Burtona 1:07 - 1:10 Santa Claus 1:10 - 1:22 Rudolf, sob s červeným nosem 1:23 - 1:25 Gremlini 1:25 - 1:27 Polární Expres 1:28 - 1:33 Vánoční koleda 1:34 - 1:39 Sněhulák Frosty 1:39 - 1:44 Rolničky, kam se podíváš 1:44 - 1:46 Vánoce 1:47 - 1:55 Vánoční Příběh 1:56 - 1:58 Sám doma 1:59 - 2:14 Vánoční prázdniny 2:14 - 2:49 Vánoční skřítek

Přepis titulků

Překlad: ScreaMaker www.videacesky.cz JAK TO MĚLO SKONČIT UVÁDÍ VÁNOČNÍ FILMOVÝ SPECIÁL Ahoj, lidičky. Jsou tu vánoční svátky a víte, co to znamená, Znamená to, že se věci naproto podělají a do 25. prosince bude má práce strašný průšvih. Co prosím?

Vy mi to nevěříte? No... Mě pár scénářů napadá. Já jsem Grinch. A doslova jsem ukradl Vánoce. Ano, nakonec jsem je vrátil, ale ukradl jsem je! Rád dělám rychlá rozhodnutí bez přemýšlení jako: unést Santu a dávat dětem děsivé dárky. Ale obvykle to nekončí dobře.

Naštěstí mě Santa nežaloval. Když mluvíme o žalobách, já Santu zabil. O jedněch Vánocích byla strašlivá vánice. Ale můj nos nám nějakým způsobem pomohl bezpečně cestovat. To dává smysl. Kouzelný nos! Vypadáme jako duchové. Nemám rád duchy.

Minulosti. Přítomnosti. Budoucnosti. Nemám je rád. Veselé narozeniny! Proč to pořád říká? Vánoce jsou čistě komerční. Všechny děti chtějí tyhle pitomé hračky. Toto obvinění popírám. Já nechtěl žádnou hračku.

Chtěl jsem zbraň. Ale mysleli si, že bych si vystřelil oko, což... jsem tak trochu udělal. Vánoce jsou v našem domě vždycky... skvělá doba. Tedy... než se objeví příbuzní. A jídlo se nepovede. A než stromeček shoří. A z mého bonusu se vyklube členství v klubu milovníků pudinků.

Skvělé období. Nejlepší období! Nejlepší období v roce! Ano, to je, Buddy. Tak, lidičky... udělejte Santovi laskavost. Odpočiňte si a užijte si letošní Vánoce. Abych si nezlomil hřbet pod tíhou vašich dramat.

Jak vždycky říkáš, Santo: Nech si drámu pro svou mámu. Cože? To jsem nikdy neřekl. - Ano, řekl. - Ne, neřekl. - Říkáš to pořád. - To není pravda. - Jo, když děláme hračky. - Neříkám, jsi dospělý, nechovej se, jako by ti bylo pět.

Veselé Vánoce :-)

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

heeej jako zrovna sem dokoukal Grinche a zrovna tetka koukam n avanocni prazdniny :DDDDDDDD

180

Odpovědět

Polenkac: anglicky je to sice Nightmare before christmas, ale češi si to opravdu přeložili jako Ukradené Vánoce :)

190

Odpovědět

Ta ukázka 0:53-1:06 se jmenuje Nightmare Before Chrsitmas nebo-li Předvánoční Noční můra a né Ukradené Vánoce Tima Burtona. Je fakt že Tim Burton to režíroval no...

185

Odpovědět

u Sám doma je perfektní hudba :D

180

Odpovědět

najviac ma zabavil sam doma :D

180

Odpovědět

Karotko :D :D :D. To jsem si musela dát na facebook :D

181

Odpovědět

Shamy: ne z toho důvodu to není, minimálně půlku z těch filmů znám a zasmál jsme se až Karotkovo příspěvku

180

Odpovědět

gremlini mě dostali :D

180

Odpovědět

Shamy: No šak. A ještě si představ ten duel - McClain vs. Ivan!
Nev9m, na koho bych si vsadil, ale určitě bych se koukal.

180

Odpovědět

Tuvy: A vánoční tématika je tam naprosto zřejmá :) Krom toho, že je v Mrazíkovi sníh ;)
***
Video mi přišlo slabší, ale asi z důvodu, že jsem některé zmíněné filmy neviděla :)

180

Odpovědět

Nejlepší vánoční filmy jsou beztak Smrtonosná past 1 a 2!
A pak ještě Mrazík.

180

Odpovědět

Karotka: Teď jsem se zasmál víc než u toho videa.

180

Odpovědět

Pip: Hmmm Santa necha makat deti v tovarni a potom rozda darceky vsetkym rovnym dielom a este nosi cerveny kabat?
WOW Santa je Karl Marx!

192

Odpovědět

Teď mi došlo jak je Santa geniální... nechá hromadu malý dětí (kterým říká "skřítci/elfové") pracovat v továrně celý rok v kuse... pak jejich výrobky rozdá úplně zadarmo... a ještě jsou z toho všichni nadšení xD... zlatej Ježíšek... nebo prasátko xD

181