Legenda o Bronzové KláděHluboký vesmír 69 (S01E06)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 51
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:178
Počet zobrazení:7 765

Jay obdrží nabídku, která se neodmítá. Kvůli své ignoranci se však dostane do nepříjemné situace, ze které mu budou muset pomoct jeho přátelé.

Přepis titulků

HLUBOKÝ VESMÍR 69 LEGENDA O BRONZOVÉ KLÁDĚ NOVÁ MISE OGC-1 obdržela speciální žádost k speciálnímu úkolu na planetě Terra Blaha. Je to mnou nebo je divný, kolikrát řekla slovo speciální? Víš co mě napadne, když slyším o speciální misi? - Sexy mise? - Sexy mise. Magický.

Jayi, máš tu čest, že jsi byl vybrán naší radou. Po pět dní si můžeš užívat krásy našich zemí. Ty nejkrásnější prdelatý coury, skvělej chlast a burita. - Ale po pěti dnech... - Přijímám. Počkej, měl bys to slyšet celé... Ne, přijímám. Je mi to jedno. Jdem pařit! Važně bys měl vědět, co se stane... Kruci, řekl jsem, že přijímám.

Teď mi řekněte, kde je ta místnost s orgiemi nebo mi zmizí erekce. Jo, mám erekci. - Je zahalená v temnotě. - Dobrá tedy. A po pět dní měl Jay sex. Vychlastal a vyburitoval vše v království beze spánku a pauzy si bral jen na sex s buritem. Pane bože! - Chlape, tvůj pták je pryč! - Neříkej, chytráku. - Co to kruci je?

- V penisu mám sledovací zařízení. Proč by sis dával sledovací zařízení do penisu. Hamiltone, podívej se mi do rozkroku a přemýšlej o tom, co jsi právě řekl. No jasně. Dnes budeme stát za tím, v co věříme. Za tím, že by každý muž měl mít svůj penis na sobě. Někteří z nás to možná nezvládnou, ale legenda o mé kládě bude žít nadále v příbězích, které budete říkat dětem na dobrou noc.

Hame, jdi pro loď. Holky, jdem mi ho zachránit. Přestaňte. To je můj pinďa. Děláme spolu věci. Zabavný věci. Složil jsi tajnou přísahu, a pokud tvůj pták nebude obětován ptačím bohům, naše planeta vybouchne jako nebeskej výstřik. Exploduje přes celý solární systém.

Taky už jsme udělali památeční sošky tvého ptáka. Byly vážně drahé. Paráda. Ne! Lasery! Hame, mám malýho Jaye. Přenes nás. Ty synu, jsi šarlatán a darebák. Tvou smrt si užiju!

Kruci. Orel přistál. Do mých kalhot. - Přinesl jsem ti dárek. - Budu mu říkat bronzová kláda. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dneska slabší... málo le sexy tajmu :)

11

Odpovědět

Tohle vážně není pro děti.
Sobecky obětoval celou planetu!

150

Odpovědět

Me kdyby ho nekdo ufikl, taky bych klidne nechal vybuchnout planetu... :D

90

Odpovědět

jedna sexy kočka s laser zbrani tam zustala :( vracím se pro ni.

170

Odpovědět

Pecka. Nezapomente zase někdo napsat že to bylo "hloupé a nedospělé" :D

313

Odpovědět

Tahle stránka už dávno potřebovala dětský koutek.

345