Sirény z TetonuHluboký vesmír 69 (S01E08)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 51
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:144
Počet zobrazení:8 730

JayHamilton obdrží signál, kterým se nese krásný zpěv. To ihned upoutá Jayovu pozornost a tím se automaticky dostává do potíží i Hamilton. Dokáže Jay situaci vyřešit, aniž by někdo přišel k úrazu?

Přepis titulků

HLUBOKÝ VESMÍR 69 SIRÉNY Z TETONU Slyšíš to? Ty kočky zní sexy, nejspíš budou v nesnázích. Myslím, že to jsou sirény, chlape. Striptérky? Skvělý. Máš dukáty nebo musíme někde zastavit? Ne, počkej. Určitě tam bude bankomat. Ne poslouchej mě. Jsou to sirény. Lákají nadržený blbce k jejich planetě jejich sexy zpěvěm, aby narazili...

Promiň, říkals něco? Můj kundometr detekuje slečinky a taky nějakýho zmetka. Pánové. Zdravím tě, vesmírnej bezďáku. Můžeš nás dovést k těm slečnám? Ne! Jsou ku*evsky děsný, chlape. Musíte mi pomoct se odtud dostat.

Ale ne! A je to tu. Ten nádherný zvuk erekce. Vesmírný kriste! Skvělý kozy. Ale ty kozy. Fajn, počkejte chlapi. Chlapi. Mám skvělej nápad.

Už si můžu tu tašku sundat? Ne. Dolů! Proč jich máš tolik? Píšou hovnama. UTEČ To je nechutný. No tak, nechcete si trochu užít? Můžete nám to dělat do zadku.

Nepoddej se tomu nebo skončíš jako ostatní. Jako jeden z jejich zvrhlých mazlíčků. Víš jaký to je, žít ve vlastních výkalech? Tak víš? Tak jo, vypadá to, že mě Hamilton potřebuje u lodi. Bylo to fajn. Uvidíme se. A teď jsi můj.

Au! Tak jo. Jdeme na to. Jo! Opravili jsme loď. Měl jsi na mysli moji loď. To jako vážně? Zapomněl jsem říct, že jsem tak trochu zmetek. Jayi, uvědomuješ si, že seš malinkatej pejsek, že jo?

Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Myslím že ve 2:03 říká "Do you know what it's like to live in your own faeces?" Takže: "Víš jaký to je, žít ve vlastních výkalech?"

190

Odpovědět

Ta hudba a šeptání tomu porozumění moc nepomohla (nějak si to omluvit musím) :D opraveno a děkuju :)

30

Odpovědět

A to jsem si dodneška myslel, že není nic co by pytel přes hlavu nespravil.

190

Odpovědět

A je?

00