Jabba bábaHluboký vesmír 69 (S02E06)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 51
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:132
Počet zobrazení:8 768

Jay s Hamiltonem se spojí se starou známou, aby společně utekli ze spárů otrokářky. Dokáží se dostat z okovů bez újmy na zdraví?

Přepis titulků

HLUBOKÝ VESMÍR 69 JABBA BÁBA Tohle nevypadá jako dům sesterstva. Tahle mise vypadá trochu podezřele. Až moc to hrotíš. Všechno dopadne... Dobře. Měl jsi pravdu, je to past. Jabba tě sem přivedla, protože slyšela, že máš nejlepšího ptáka v galaxii.

To je pravda. Pokračuj. Teď jsi její otrok. A tvýho ptáka si užije, kdykoliv bude chtít. Přeje si ho teď. A co když odmítnu? Pomiluješ se s Jabbou, nebo tě nechá ojet. Stocentimetrovým... Jo, dobře to stačí.

Jdu do toho. Ani nevím, kam ho strčit. Tolik faldíků. Našel jsem to. Ne, to není ono, hnus. Je tohle ono? Líbí se ti to? - Jayi? - Ahoj, ty... Ty si mě nepamatuješ? Tohle ti možná osvěží paměť.

Jo tak tam je vagína. Tam bych ji nikdy nehledal. Teď už si vzpomínám. Tolik jsem na tebe myslela, Jayi. Cítím se provinile. S někým se vídám. Jé, to je hodin. Jsme součástí rebelie a chceme svrhnout vládu. Bude to skvělé, měl by ses přidat.

Cože? Svrhnout impérium? Hodně štěstí. Tak nic, máme chlápka, kterej má magický schopnosti. A ještě dva roboty. Jeden z nich umí otevírat dveře. A můj skoro kluk má skvělou vesmírnou loď. Víš, že mají vesmírnou loď, která umí ničit planety, že jo? Jako fakt celý planety.

Myslela jsem, že seš v pohodě, ale seš jen kretén. Vem mě zpátky k Jabbě, jela jsem tam zachránit svýho kluka. Buď opatrná. Myslím, že jsem od Jabby chytil pohlavní nemoc. Při cestě ke svržení impéria si skoč na kliniku. - Hodně štěstí. - To myslíš vážně? Nemůžu uvěřit, že jsem o to přišla zrovna s tebou. Nechť tě provází síla mého stojáka.

Já tě tak nesnáším. Opatrně. Slyšel jsem, že tudy vede cesta k temné straně. Hej, Hamiltone. Jsem kretén? Jo, jsi. Teď se cítím trochu blbě. - Myslíš, že bysme se měli přidat k rebelům? - Ani náhodou. Jsou to jen zhulený nemakačenka bez plánu, jak vést galaxii. Díky císaři se portály otevírají včas.

To je fakt. A taky je zdravotní péče zdarma. Když už o tom mluvím... Musím jít na kliniku. Blbý vesmírný muňky. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Fakt má ten Jabbin sluha kolem hlavy penis? :DD

00

Odpovědět

Může mi někdo vysvětlit, komu se sakra může líbit takovíto styl humoru?

150

Odpovědět

Mne sa páči.

140

Odpovědět

Nie. "Vysvetlit komu" urcite nie.

60

Odpovědět

I love it cuz I've got a huge cock

700

Odpovědět

Dekadentní sra*ka.

625

Odpovědět

Vážím si, že jsi nám zde takhle krátce charakterizoval svou osobnost, alespoň jsem neztratil tolik času čtením.

133

Odpovědět

+ass.ass.inCharakteristiku svojí osobnosti mi také nemusíš popisovat. Stačí mi tvůj nick.

16

Odpovědět

Kotja, těší mě

70

Odpovědět

0:18 - Jabba the Slut. Kámo, ako si toto mohol v preklade vynechať ? :)
Děvka Jabba napr...

25

Odpovědět

"Jaba the Hutt" a "Slut" se rýmuje. Děvka Jabba ne. Náhodou Jabba Bába je dobrý.

101

Odpovědět

+ThooTu hovoríme o dvoch rôznych jazykových kontextoch. Ak chceš aby sa to rýmovalo, slovo "slut" stratí význam a to je škoda.

11

Odpovědět

+KámenTaky mi to přijde takový nešťastný :D Název dílu se však objevuje na hlavní stránce. Proto jsem nepoužil žádný takový výraz. To by tak ta funkce u videí, ve kterých musíš odsouhlasit, že už ti bylo 18, byla úplně zbytečná.

30

Odpovědět

+ThooBaba Jabba by byla lepší.

50

Odpovědět

K posráni dobrý :D

132