Sirény z Tetonu, část 2.Hluboký vesmír 69 (S02E03)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 51
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:113
Počet zobrazení:10 090

Dnešní díl navazuje na osmý díl z první série s názvem Sirény z Tetonu. Jay se kvůli kletbě proměnil v psa a Hamilton našel způsob, jak Jaye přivést zpět do normálu. Proběhne proměna v pořádku?

Přepis titulků

V minulých dílech jste viděli... Jayi, uvědomuješ si, že jsi malej pejsek? HLUBOKÝ VESMÍR SIRÉNY Z TETONU, část 2. Mám dobrý zprávy! Našel jsem způsob, jak zvrátit sirénskou kletbu. Budeš si muset zadovádět. Jayi? Zlej Jay!

Ne! Potvrďte zprávu: Bobek. Příjemce: Princ Kouleč Tvrďas. Ne! Neodesílat! Zpráva odeslána. A do hajzlu. Tak jo, Jayi, tady to je. Tady píšou, že to musíš oplodnit... A už na tom děláš. Pěkný. Mupeti z džungle!

To zvládnu. Myslím... že musíme utýct do lodě. Ne! Kdo je kretén teď? Vždycky jsi byl ten kretén ty. Jo. Asi si zdřímnu na zemi.

Ach jo, co nám asi tak udělaj? Nejspíš nás hodí do tamhleté sopky. To je tak předvídatelné. Říkal jsem to. Dlužíš mi pět dukátů. Co budeme dělat? Klídek, můj plán už je v pohybu. Nech mě hádat. Penis. Ne, ale to je skvělý nápad! Lepší než můj původní. Vystřel odtud.

Už tě nepotřebuju. Zahajuji plán penis. Krok první: Vysvléct ji pohledem. Hotovo. - Paráda. - Pěkný. Vidíš, Hamiltone, tvůj plán s penisem fungoval. Plán s penisem funguje vždycky. Nejspíš to zabere pár hodin, ale opravím ji. Můžu ti nějak pomoct?

- Jo, mohl bys. - To je skvělý. Řekni mi, až to doděláš. Já si mezitím zapíchám. Ranní kláda. Kláda. Nerad vyrušuji, ale už jsem opravil loď. Nevím, co to znamená. Mupeti z džungle! Kostlivcový útok!

Zadal jsem kód naší lodi a vypadá to, že ji bere... - A kruci! - Co je? Do Vega 13. Pěkný. Striptérky, hazarde, chlaste a tobogáne, těšte se! Ty taky, pomsto. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

odpad kopírujou south park a star trek ...

14

Odpovědět

Ta loď co Hamilton opravil byla ze staré Battlestar Galacticy!

02

Odpovědět

NE! Ze star wars 5 impérium vrací ůder.

20

Odpovědět

tohle je pro mě the best, co tady je :) To je prostě moje :)

40

Odpovědět

Super seriál, nepřestávejte překládat :D

120

Odpovědět

Proč bychom přestávali? Sledovanost má, dobré hodnocení taky => není důvod přestávat. :-)

31

Odpovědět

+BugHer0Já jen, že se tu díly neobjevují nijak pravidelně, tak jsem si říkal, jestli jste nepřestali překládat :D Jsem rád, že jste mě ubezpečili, že budete pokračovat :)

50

Odpovědět

Ta lod vypadá jak eh....

13

Odpovědět

SKVELEJ POSTREH! Tvoje dedukcni schopnosti jsou neuveritelne! Mel by ses dat k policii! Nikdo si te NAHODY jak ta lod vypada nikdy nevsiml! Wow!

113

Odpovědět

No s-it Sherlock!

00

Odpovědět

Zrovna jsem si říkal, že mi to něco připomíná a nemohl jsem si vzpomenout co. Díky tobě to už vím! Yay

20

Odpovědět

Ideální seriál po ránu. :D

130