Holandsko vítá TrumpaNeděle s Lubachem

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 46
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:599
Počet zobrazení:21 756

Sorry jako: Víme, že už máte videí o Trumpovi dost, ale tohle je tak vtipné, že jsme ho přeložit prostě museli.

Poznámky k překladu:
Belastingdienst - holandská daňová a celní správa
Ministerstvo švihlé chůze - skeč skupiny Monthy Python 

Přepis titulků

Celý svět sledoval inauguraci 45. prezidenta Spojených států: Donalda J. Trumpa. Ten celému světu předal jasné poselství: "Já s vámi všemi pěkně vydrbu." No dobře, použil trochu jiná slova. Od tohoto dne bude Amerika vždy na prvním místě. Amerika na prvním místě. A protože si uvědomuje, že bude lepší, když spolu budeme vycházet, rozhodli jsme se mu naši malou zemi představit způsobem, který mu bude blízký.

Toto je sdělení holandské vlády. Vážený pane prezidente, vítejte u úvodního videa o Holandsku. Bude to skvělé video, naprosto fantastické. Naším otcem zakladatelem je Vilém Oranžský, který bojoval proti Španělům. Španělé jsou pěkní šmejdi. Bojovali proti nám 80 let, ale nemohli nás porazit. Nedokázali to. Naprosté nuly.

Mimochodem, už jsou všichni mrtví. Mluvíme holandsky. Holandština je nejlepší jazyk v Evropě. Máme ta nejlepší slova, všechny ostatní jazyky jsou na nic. Dánština – naprostá pohroma. Němčina není ani opravdový jazyk. Je to podvod. Je to falešný jazyk.

Máme pony park Slagharen, což je nejlepší pony park na světě. Je to pravda. Mají tam nejlepší poníky, opravdu. Můžete na nich jezdit, můžete s nimi randit, můžete je popadnout za poníka. Je to úžasné. Tohle je Asluitdijk. Je to velká, velká zeď, kterou jsem postavili, aby nás chránila proti vodě z Mexika. Postavili jsme celý oceán.

Celý oceán mezi námi a Mexikem. Nikdo nestaví oceány lépe než my. Tento oceán je tak velký, že je vidět i z Měsíce. A Mexičany jsme donutili za něj zaplatit. Je to pravda. Vy máte Trumpovu věž, my máme Leeho Towerse. Moc rád by byl zpíval na Vaší inauguraci. Úžasný hlas.

Bude se vám líbit. Také máme Madurodam, což je největší město miniatur na světě. Skvělé místo. Malé, ale skvělé. A náměstí jsou tu tak malá, že ani není třeba moc lidí, aby se zaplnily. Je to super. Tohle je Gerry Eickhof. V prosinci máme takovou skandální tradici Černého Petra. Je to nejurážlivější a nejrasističtější událost, jakou jste kdy viděl.

Bude se vám líbit. Je to skvělé. Také máme postiženou političku, ze které si můžete utahovat. Jmenuje se Jetta Klijnsma. Je z Ministerstva švihlé chůze. Můžete ji naprosto impozantně imitovat. Nemůžeme se dočkat. Lidé, velice důležití lidé, nám říkají, že máme nejlepší daňový systém pro úniky, který kdy bůh stvořil.

Je prostě neuvěřitelný. Měl byste říct svým synům, aby převedli všechny vaše... pardon, jejich podniky sem. Nebudete vůbec platit daně. Nula. Je to směšné. A v neposlední řadě jsme velmi, velmi, velmi závislí na Spojených státech amerických.

Neskutečně. Pokud vydrbete s NATO, pak budou naše problémy opět veliké. Budou veliké, enormní. Opravdu. Prosím, nedělejte to. Úplně chápeme, že Amerika bude na prvním místě. Ale nemohlo by být Nizozemsko na druhém?

Je to v pohodě? Děkujeme za pozornost a přejeme vám vše nejlepší. V Holandsku máme ty nejlepší přání. Jsou skvělá. Je to pravda. Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (73)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ahoj, upřímně dle mého je více méně jedno kdo je koho "fanoušek", ale video je vtipné, a jednoznačně se přikláním k názoru že bylo dobré ho přeložit, stejně jako by bylo dobré přeložit videa od ostatních národů. Co jsem koukal na odkazu od Miloše (http://everysecondcounts.eu/) tak většina těch videí dokáže pobavit a stojí za přeložení.
Takže pro mě dobrá práce, a hatery moc radši nevnímat :-D

40

Odpovědět

Přeložíte videa od Německa a Švýcarska?

61

Odpovědět

V plánu to nemám, leda že by byl enormní zájem. Navíc těch videí už je teď víc jak 20. Pravda, nejpovedenější se mi také zdá Německo a Švýcarsko.

100

Odpovědět

Za překlad díky, konečně jsem to video shlédl. Po všech těch oslavných článcích a komentářích jsem se na to těšil, ale bylo to dost slabý. Nechápu tu mánii kolem. Zřejmě k úspěchu stačí jen samotný Trump. Jestli to tak půjde dál, tak se brzy stane nejcennější značkou :-)

312

Odpovědět

Všem kritikům překladatelů co hned ví kdo je vlevo, kdo vpravo a kde že je ta pravda a kde jen propaganda: nenapadlo vás, že se tady překládají videa co na internetu už jsou? Že zdejší překladatelé obsah internetu sami o sobě nevytváří a jen to odráží to jak celosvětově toho byl internet plný a už to opadá?

82

Odpovědět

Nejlepší je Česko
https://youtu.be/yBiRTIQcO1s

125

Odpovědět

Nejlepší jsme i v tom, že máme videa rovnou dvě: https://www.youtube.com/watch?v=vSB1pkj80Uo.

40

Odpovědět

Ta narážka na "The Ministry of Silly Walks" mě totálně odrovnala :D

31

Odpovědět

Super video! 😃 To aké je originálne ukazuje už len jeho virálnosť.... Len mi zostáva rozum stáť z týchto dotkuntých "Trumpovoličov". 😕 Ja viem, v škole im to asi moc nešlo a neskôr ani v živote, ale to neznamená, že za každú cenu musia byť "proti systému", lebo ten je k nim samozrejme "nespravodlivý" a týmto štýlom sa odbavovať na normálnych ľuďoch...

66

Odpovědět

http://everysecondcounts.eu/

Tak ja nevim u mne vyhralo asi Svycarsko a Litva byla skvela ;)

21

Odpovědět

Video skvělé. :D Co mě ale zaráží, je to jak některé lidi vytočí když si někdo dělá srandu z Trumpa. To si jako fakt myslíte že Trump je dobrý prezident? Nebo dokonce dobrý člověk? :D

209

Odpovědět

Jistěže ne, kdo si to může myslet proboha. Člověk by přežil všechny ty válečný zločince, vrahy, zřizovatele věznic na mučení, odposlouchávající vlastní lidi i spojence, podporovatele nacismu a terorismu, útočících na cizí státy, ale člověka, co chce postavit zeď proti ilegálním imigrantům, to je pro mě moc. :(((

68

Odpovědět

+Tommasozeď proti ilegálům je dobrý nápad.

21

Odpovědět

Tvl táhněte už s tou proti-trumpovskou propagandou a hysterií do p****e a překládejte normální videa.Dík

644

Odpovědět

Tady to máte pohromadě:
http://www.everysecondcounts.eu/

51

Odpovědět

ale Česko tam furt není a přitom na YT je..

10

Odpovědět

+kubajzMy máme dvě a admin webu asi neví které z nich je to lepší pro přidání. :D :D

20

Odpovědět

"Tyhle videa kazdeho jenom otravuji. Ja bych vsechny ty trumpy a trumpety zakazala..."

512

Odpovědět

Španělská verze je ještě lepší :D

23

Odpovědět

kde ji sezenu ?

12

Odpovědět

Odpovědět

Levičáci jsou zalezlý doma na PC a brečí :D

1617

Odpovědět

To jsi vystihl.

56

Odpovědět

+LovecCour42Jak vystihl? Však jsi ho před editací komentáře poslal do p****e. Jak potom můžeš napsat, že to vystihl? Já vím, neexistuje možnost smazat komentář, ale i tak nemůžeš napsat, že to vystihl. Vždyť tady brečí jen fanoušci Trumpa, což jsou ve vašem schizofrenním černobílém vesmíru - pravičáci.

43

Odpovědět

+To jsi vystihl.Nejsem jeho fanoušek, dokonce to spíš beru jako urážku, Trump je magor a zatím to jen potvrzuje (a ne nejsem ani pro Hillary nebo jak se to píše, já to vnímal jako volbu mezi dvěma špatnými možnostmi pro USA). Černobílý je jen tvůj svět, když nepochopíš, že někomu prostě už to omílání jak je Trump hroznej a jak si z toho všichni dělaj p***l (často za hranicí jakýhokoli vkusu) furt dokola, už spoustu lidí sere. Bylo vtipný když se první videa snažili satirou upozorňovat na to co je Trump zač, možná i nějaká parodie, ale je to furt dokola a spíš mi příjde že jsou fanatici ti co se v takovejchle čistě zesměšňujících videí pomalu udělaj.
Díky bohu že už to snad opadá a ani překladatelé nemůžou nic najít, nebo jim to příjde trapný, v lednu už je to tak jednou tejdně, předtím to bylo i 3x tejdně Trump, to je jako normální? :D Z toho by jednomu mrdlo.

24

Odpovědět

Mega moc funny - it's true! "D

205

Další