92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:900
Počet zobrazení:9 410

Dnes tu pro vás máme jedno zábavné video od College Humoru a to sice 1. sérii populárního fantasy seriálu Hra o trůny zpracovanou ve stylu 16-bitové RPG.

Pozor: VELKÉ SPOILERY K 1. SÉRII SERIÁLU!

Přepis titulků

HRA O TRŮNY Píseň ledu a ohně Nová hra NAHRAJ HRU 1. epizoda: Zimohrad Přirážej klávesou "A"! Neposlušný BRAN spatřil váš incest! SCHOPNOST: INCEST, dobytí, úplatek To teď nemůžeš použít. ÚTOK To jako vážně?

Je mu teprve deset! Ne, ANO Páni. Dobrá. Chápu, že nechceš, aby se vědělo, že klátíš svou sestru, ale stejně... Páni. Porazil jsi BRANA STARKA! Jak jinak. Je mu přece deset. Mezitím na druhé straně ÚZKÉHO MOŘE... Dokážeš přesvědčit KHALA DROGA, že jsi víc než jen jeho árijská sexuální hračka? Připravit...

pozor... start! OČNÍ KONTAKT! PRVNÍ POLIBEK! PŘEDEHRA! DÁMA NAHOŘE! DOKÁZAL JSI TO! Dnes to nebudete dělat zezadu... Později v KRÁLOVĚ PŘÍSTAVIŠTI... (Bohajeho, to jsou pořád skoky...) NED STARK: Vyřeším záhadu!

Kdo jsou rodiče tohoto dítěte? NED STARK: Na to budu potřebovat více času. MALÍČEK: Neměl bys mi věřit. CO CHCEŠ DĚLAT? VĚŘIT MU, nevěřit mu, dát si bonbón MALÍČEK: Počkej, to vážně? Tak jo... NED STARK: Líbí se mi jeho knírek. Později v EYRII... ÚTOK SCHOPNOST: HLÁŠKA, úkryt, četba HLÁŠKA: chytrá, duchaplná, SPROSTÁ TYRION: Kdybych se mohl modlit svým ptákem, byl bych nábožensky založenější.

TYRION dosáhl 23. levelu! Z TYRIONA se stává... NEJOBLÍBENĚJŚÍ POSTAVA DIVÁKŮ! Mezitím na ZIMOHRADU... ROBBE, musíme shromáždit tvé muže a zničit LANNISTERY. Přišel čas na- Netušíš, kdo jsem, že ne?

KDO JE TO? Rickon Stark, Theon Greyjoy, HODOR, Nemrtvý THEON GREYJOY: ... Mezitím na ZDI... JON SNÍH: ...... JON SNÍH: V téhle sérii toho moc na práci nemám. Mezitím v KRÁLOVĚ PŘÍSTAVIŠTI... NED STARK: Počkat... blonďaté vlasy... NED STARK: Lidi, nevěřte LANNISTERŮM!

Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hello! ecedecf interesting ecedecf site! I'm really like it! Very, very ecedecf good!

1815

Odpovědět

Very nice site!

1810

Odpovědět

Hello! cedbfda interesting cedbfda site! I'm really like it! Very, very cedbfda good!

1813

Odpovědět

Ortuz: V neděli vyšel 8. díl 2. řady.. No a jelikož jich je asi tak deset jako v první,tak už je skoro konec a je třeba se těšit na tu 3. serii :D

180

Odpovědět

Nice :D Uz se tesim az bude 2. rada Her o truny :-)) Jen doufam ze budu mit kde to sledovat kdyz se posralo to megavideo a i ruzny jiny servery kvuli tem autorskejm pravum na netu : / Radsi koukam z prohlizece nez abych stahoval ale snad nekde stahnu aspon

182

Odpovědět

nemá toho v tétho sérii moc na práci.. Né :D:D:D

190

Odpovědět

marshall: Kdyby jsi uměl číst tak vidíš že v popisku je velkými písmeny napsáno Pozor: VELKÉ SPOILERY K 1. SÉRII SERIÁLU!

192

Odpovědět

Ty vo*e, to snad ne :D...jste mi teď prozradily celý děj první série ve 3 minutách, už nemá cenu se na to dívat :)

1836

Odpovědět

Jinak podobně jako hru zpracovali i Breaking Bad a musím říct, že naprosto luxusně.

180

Odpovědět

"Tyrion dosáhl 23. levelu a z Tyriona se stáva : NEJOBLÍBENĚJŠÍ POSTAVA DIVÁKŮ!" ... Už jsem se lekla ,že se promění třeba v Charizarda nebo v podobnou příšerku! :D

190

Odpovědět

tohle můžu komentovat jen tímto:
:D :D :D

184

Odpovědět

Tak to jsem nečekal :D nejlepší to bylo s tím Branem Starkem :D. To jako vážně?Je mu teprve deset!Porazil jsi Brana starka! Jak jinak..... :D prostě boží!

183

Odpovědět

Sleduju, že to tady Simonka začíná pořádně rozjíždět. :D
Jinak video je super.

180

Odpovědět

:D Tohle byla pecka ....

180

Odpovědět

mohli byste přeložit i doctor who rpg?

182

Další