Hřiště urážek s Chrisem Hemsworthem a Scarlett Johansson

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:134
Počet zobrazení:8 083

Chris Hemsworth a Scarlett Johansson byli pozváni do BBC Radio 1, aby se rozhodlo, kdo dokáže lépe urazit toho druhého.

Poznámky:
Moderátoři mluví o největším filmu všech dob, naráží tak na Avengers: Endgame, kteří vstoupili do kin týden po vydání tohoto videa.
Scarlett Johansson mluví o zesvětleném obočí Chrise Hemswortha. To měl během prvního Thora a stal se tak terčem pár posměšků.
Chris mluví o svém větším kladivu, které mu vyrostlo díky ruce přítele. Jde o odkaz na Groota z Avengers: Infinity War, který mu ze své vlastní ruky vyrobil rukojeť pro jeho novou zbraň.
Ann Taylor je síť obchodů s dámským oblečením.

Přepis titulků

Ahoj, jsem Scott Mills z BBC Radio 1. A já Chris Stark a dnes je tu Chris Hemsworth a Scarlett Johansson. A budeme hrát Hřiště urážek. Scarlett a Chris sedí naproti sobě, atmosféra je velmi napjatá. Nedržte se zpátky, je to jen hra. Neberte si urážky osobně a urážky opouštějí místnost spolu s vámi. Stačí toho druhého rozesmát a hra končí, když to jeden z vás nevydrží nebo řekne zabijáckou urážku.

Propána, to je dost těžký. Už jsme to dělali několikrát, ale tohle je největší film roku, takže z toho udělejme to největší Hřiště urážek vůbec. Chrisi… jsi ošklivý. A je to tu. Všichni o tom mluví. Jsi… opravdu ošklivý.

Dík. Říká se… že krása je uvnitř a… uvnitř tebe je jen ošklivo. Máš rostoucí sbírku babiččiných svetříků. A chtěla jsem ti to říct. Je to děs. - Děs?

- Jo. Vypadáš skoro jako chodící reklama na Ann Taylor. - Je to šílený. - Páni. Ještě štěstí, že jsi krásná, protože tady nic nemáš. Co? To je hnusný. Tys řekl, že jsem blbá? To rovnou přejdeš na tohle? Já ti řekla, že máš svetry po babičce, a tys řekl, že jsem blbá? Ne, to ne.

Já jen… Vyhrál jsem? Ne, ještě ne. Pokračujte. - Jaká že… - Co? Jaká že je superschopnost Black Widow? Mít pár paralyzérů nebo… mít trojzubce ze Želv Ninja? Počkat, ty urážíš Black Widow, jako by to byla skutečná osoba, ne jako já. - Do toho.

- Co? Bože, já ti nevím. Je dost těžké tě urážet, Chrisi. Jsi tak dobrý člověk. On se pustil do tvé postavy, Scarlett, zkus se pustit do Thora. Proboha. - Nezvětšilo se mu kladivo? - Zvětšilo se ti kladivo? Jak ti vyrostlo kladivo? Protože jsem použil ruku svého přítele.

- Fuj. - Jako rukojeť. - Co? - Co? Líbilo se mi, když ti obočí ladilo s tvými vlasy. Vybělili mi obočí, jo. Chris tráví u maskérky víc času než my ostatní. - To ne. - Co? - Ty… - Co tam vůbec děláš? To ti spravují celý obličej?

- Proč to tak trvá? - Bylo to 20 minut. To je pěkná blbost. Luco? Celou dobu stojím na place s ostatními a čekáme, až přijde Chris Hemsworth. Ona zase chodí pozdě na plac. Nikdy jsi nepřišla včas. - To není pravda! - Potřebuješ hodinky. Na Vánoce nebo narozeniny.

Buď jak buď. No, teď se nemáme rádi. Tohle už nejsou urážky. Teď tu jen řešíme všechny svý problémy v… - rádiu? - Nenahráváte to, že? Nahráváme, nepřestávejte. Víš, měli bychom se léčit. Zapomeň na ty urážky. - Povídejme si jen tak. - Pověz mi o sobě. Co ti je?

Ale nic, já jen… Mám problém s hádkami. To klidně přiznávám. Nemám ráda konfrontaci a jsem tu teď kvůli tomu. Bavme se o mých problémech. Když jsi šla tuhle na pláž a vzala sis s sebou slunečník, napadlo tě, že se změní v tvoje dnešní kalhoty? Už jsem řekla, jak jsi ošklivý?

Protože o tom mluví každý. Víš, jak se správně píše tvoje jméno? Protože kromě tebe asi nikdo. Tak to zabolelo. To jako myslíš ty „s“ a „n“? - Nevím, jak se správně píše. - Fakt jo? Tvoje bicepsy vypadají jako krocani na Den díkůvzdání. Fakt?

Ne, vypadají skvěle, Chrisi. To jako že mi tady visí? Ne, vypadají skvěle. Líbí se mi, promiň. Máš hezké bicepsy. Myslím, že jsi fakt chytrá. Ten svetr je děs, ale bicepsy jsou fajn. Promiň.

A je to tu. Chris Hemsworth, Scarlett Johansson. - Díky za hraní Hřiště urážek. - Nevím, kdo vyhrál. Jsme tu ti nejhorší hráči? Nejzdvořilejší hra vůbec. Jsme dva zdvořilí lidé, kteří se pomlouvají jen za zády. Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zrovna tohle je mozna ten nejslabsi dil playground insults protoze na sebe nedokazou byt "zli". Např. dil s Rockem a Kevinem Hartem, nebo Ryanem Reynoldsem a Joshem Brolinem je uplne jine kafe. Funguje tam ta chemie mezi nimi a je videt, ze si ze sebe delaji srandu bezne. :)

00

Odpovědět

Scarlett ho dala dole. Nemusela to ani moc hrať, charizmu je vidno. Chris mi tam prišiel ako blbeček, keď nevedel reagovať, tak sa rozosmial ako teenager pred tabuľou.

05

Odpovědět

Mě se to líbilo. Nejspíš proto, že je ta Scarlett pěkná baba. A taky to, že jim to nějak nešlo být hnusný na toho druhého. Vtip se svetrem se mi líbil :)

141

Odpovědět

Tak jde to tady dost do prde.e, ale tohle tomu nasadilo teda korunu.

115

Odpovědět

Proč?

93

Odpovědět

Jsem tam měl sedět já, bych té blonďaté pizdě rozhodil sandál...

425

Odpovědět

Až na to, že tvým největším úspěchem je trollení na internetu, takže se nikdy na takovouhle ligu nikdy nedostaneš.

234

Odpovědět

Největší nuda co jsem tu dnes viděl

920

Odpovědět

Ok

152

Odpovědět

Mohla by to být docela zábava, kdyby se k sobě nesnažili být až moc slušní.

1118

Odpovědět

Mně teda na nich naopak přišlo sympatické, že na sebe ani na povel nedokázali být fakt hnusní. Dost ojedinělá vlastnost.

282