Backstreet Boys – Get DownHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:67
Počet zobrazení:4 518

„Get Down (You're the One for Me)“ je song americké chlapecké skupiny Backstreet Boys. Vyšel jako třetí singl z jejich debutového alba 30. dubna 1996. Videoklip režíroval Alan Calzatti a natáčel se v Orlandu v dubnu téhož roku. Aktuálně má video přes 29 milionů zhlédnutí na YouTube.

Poznámka: 
Rapová část je moc rychlá a nedá se napasovat do únosné čtecí rychlosti. Proto přikládám přepis. 

Bang, bang, bang!
Here we come, here we slam!
It's the Fun Factory with the BSBs!
All the girls get on your knees,
tryin' to scream: Oh, touch me please!
Backstreet Boys, are you with it?
AJ hit it!
Come on girl and get down.
Smack it up,
pump it and move it all around.
Here it is if you want to get with this.
Put you at the top of my list.

Prásk, prásk, prásk!
Jdeme vás rozcupovat!
Je tu Fun Factory s BSB!
Holky na kolenou chtějí řvát:
Ach, dotýkej se mě!
Backstreet Boys, jdeme na to?
AJ, rozjeď to!
Holka, pojď na to.
Vyskoč,
přidej a rozhejbej se.
Jestli to chceš, tady to máš.
Jsi na prvním místě mýho seznamu.

 

Přepis titulků

Jsi má jediná, jsi mé potěšení, jsi to, co potřebuju! Překlad: hAnko www.videacesky.cz Pojď na to, pojď na to, rozhejbej se! Hej, lásko, potřebuju holku jako ty, ale řekni, že to cítíš taky. Jsem v opojení každou minutu a hodinu, moje srdce po tobě touží. Jsem v sedmým nebi, když ti hledím do očí, vím, že jsi pro mě ta jediná.

Šílím z tebe, protože jsi výjimečná. Chci tvou lásku a chci ji hned! Pojď na to, pojď na to, rozhejbej se! Jsi tak úžasná, brzo budeš má, tvé rty jsou tak sladké. Jsi má jediná, jsi mé potěšení, jsi to, co potřebuju! Prásk, prásk, prásk!

Jdeme vás rozcupovat! Je tu Fun Factory s BSB! Holky na kolenou chtějí řvát: Ach, dotýkej se mě! Backstreet Boys, jdeme na to? AJ, rozjeď to! Holka, pojď na to. Vyskoč, přidej a rozhejbej se. Jestli to chceš, tady to máš. Jsi na prvním místě mýho seznamu. Jsem v sedmým nebi, když ti hledím do očí, vím, že jsi pro mě ta jediná.

Šílím z tebe, protože jsi výjimečná. Chci tvou lásku a chci ji hned! Pojď na to, pojď na to, rozhejbej se! Jsi tak úžasná, brzo budeš má, tvé rty jsou tak sladké. Jsi má jediná, jsi mé potěšení, jsi to, co potřebuju! Jsem v sedmým nebi, když ti hledím do očí, vím, že jsi pro mě ta jediná.

Šílím z tebe, protože jsi výjimečná. Chci tvou lásku a chci ji hned! Jsi má jediná, jsi mé potěšení, jsi to, co potřebuju! Pojď na to, pojď na to, rozhejbej se!

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Druhý týden po sobě devadesátky? Me likey! :-). Krásný trip do dob, kdy toho člověk moc neřešil. Asi to chce vytáhnout ty stovky kazet s písničkama nahranýma z rádia :-).

11

Odpovědět

Fun Factory je název kapely. Ten lítající plešoun je jejím členem.

31

Odpovědět

Díky, tohle „pomrknutí“ mi uteklo. :)

20

Odpovědět

klenot hihi

73

Odpovědět

Tak tento těžký klenot mě těžce pobavil. Každopádně ten "zpívající" blonďáček (Nick?) se musel dobře překládat, moc hezky a snaživě artikuluje :D

60