East 17 ‒ It's AlrightHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:41
Počet zobrazení:4 777

„East 17“ je anglický popový boy band, pojmenovaný podle směrovacího čísla jejich domovské londýnské čtvrti, Walthamstow. Skupina k dnešnímu dni sestává ze zakládajícího člena Terryho Coldwella, Robbieho Craiga (od roku 2014) a Terryho Johna (od roku 2018). V původní sestavě byli také John Hendy, Brian Harvey a Tony Mortimer, původní autor většiny písní. Skupina dostala 18 singlů do britského žebříčku dvaceti nejprodávanějších písní a čtyři desky do žebříčku deseti nejprodávanějších alb. Celosvětově prodala přes 20 milionů alb. Byla jednou z nejpopulárnějších britských chlapeckých kapel první poloviny devadesátých let 20. století. Její styl míchal pop a hip hop, což je dostatečně odlišovalo od svých velkých rivalů, zejména Take That.

„It's Alright“ je název singlu z jejich druhého alba „Walthamstow“ a vyšel dne 27. 11. 1993. Singl obsadil první místa v hitparádách Austrálie, Francie, Irska, Švýcarska, Izraele a umístil se celkem v deseti světových žebříčích v Top Ten, mezi něž patří například Německo, Velká Británie či Japonsko. Doposud se jedná o jeden z jejich největších hitů.

 

Přepis titulků

Překlad: ISNS www.videacesky.cz Jen se neboj, vše je v pořádku. Jen se neboj, dítě noci. Vždyť s každým ránem vyjde zase slunce, láska, to věčné světlo. Jsme novým pokolením, my svého dosáhneme, náš čas nadešel.

My jsme to nové, tahle slova jsou pravdivá. Nechť světlo lásky prosvítá. To je v pořádku, to je v pořádku, to je v pořádku, opravdu v pořádku. Vše je v pořádku, opravdu v pořádku.

V pořádku, v pořádku, všechno bude v pořádku. V pořádku, v pořádku, všechno bude v pořádku. V pořádku, v pořádku, všechno bude v pořádku. V pořádku, v pořádku, je to fakt v pohodě.

Ne, nebuď tak smutná, páč láska je na tvý straně. Ne, nebuď tak smutný, páč na to je život příliš krátký. Ne, nebuďte tak smutní, to byste mě fakt naštvali. Je to v pořádku, je poselství, které vám předávám.

Jsme novým pokolením, my svého dosáhneme, náš čas nadešel. My jsme to nové, tahle slova jsou pravdivá. Nechť světlo lásky prosvítá. To je v pořádku, to je v pořádku, to je v pořádku, opravdu v pořádku.

Vše je v pořádku, opravdu v pořádku. V pořádku, v pořádku, všechno bude v pořádku. V pořádku, v pořádku, všechno bude v pořádku.

V pořádku, v pořádku, všechno bude v pořádku. V pořádku, v pořádku, je to fakt v pohodě. Poslouchej mě, sny se mohou vyplnit. Vzývej lásku, ona ti odpoví.

Zapomeň na strasti a usměj se, nech na chvíli promluvit své srdce. Nechť světlo lásky prosvítá. Jsme novým pokolením, my svého dosáhneme, náš čas nadešel. My jsme to nové, tahle slova jsou pravdivá. Nechť světlo lásky prosvítá.

To je v pořádku, to je v pořádku, to je v pořádku, opravdu v pořádku. Vše je v pořádku, opravdu v pořádku. V pořádku, v pořádku, všechno bude v pořádku.

V pořádku, v pořádku, všechno bude v pořádku. V pořádku, v pořádku, všechno bude v pořádku. V pořádku, v pořádku, je to fakt v pohodě. Noční můru proměň v sen, pluj v rytmu jako proud.

Ničeho a nikoho se neboj. Otevři svou mysl a nech znít ten beat. Rytmus se valí, hladce zní jako trocha lásky poslaná k zmírnění toho všeho napětí, nech to jít.

Neboj se v tom plout. Jsme novým pokolením, my svého dosáhneme, náš čas nadešel. My jsme to nové, tahle slova jsou pravdivá. Nechť světlo lásky prosvítá. V pořádku, v pořádku, všechno bude v pořádku.

V pořádku, v pořádku, všechno bude v pořádku. V pořádku, v pořádku, všechno bude v pořádku. V pořádku, v pořádku, tak to má být. V pořádku, v pořádku, všechno bude v pořádku.

V pořádku, v pořádku, všechno bude v pořádku. V pořádku, v pořádku, všechno bude v pořádku. V pořádku, v pořádku, tak to má být. Je to fakt v pohodě.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

East 17 jsem svého času poslouchala, v devadesátkách vyrůstala, ale teda nevím, jestli tohle patří do hudebních klenotů. A ten kondom na hlavě... panebože, jak nám to přišlo cool! :-)

111

Odpovědět

nojo, ale ta nostalgie! a refren se mi libi furt :P

30