Indiana Jones a Poslední křížová výpravaJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:433
Počet zobrazení:6 327

Příběhy Indiana Jonese se už staly kultovní filmovou sérií, kterou si užívá pořád dokola hned několik generací diváků. Přesto nemůžeme přehlédnout, že Indyho dobrodružství mají poměrně velké logické díry. Na tu největší z Poslední křížové výpravy se dnes zaměří skupina HISHE.

 

Přepis titulků

JAK MĚL SKONČIT INDIANA JONES A POSLEDNÍ KŘÍŽOVÁ VÝPRAVA Zvolil jsi... moudře. Ale nesmíš přejít přes Velkou pečeť. To je tvá hranice a cena za nesmrtelnost. Co se stane, když tu pečeť překročíme? Stal by ses opět smrtelníkem.

Pokud grál odneseš, celé tohle místo se zhroutí a všichni zemřou. Tak proč tady teda stojíš na stráži už dobrých sedm stovek let? Abych... Přijde mi, že jsi tohle všechno mohl třeba vyrýt do zdi nebo tak něco. Pak bys tu nemusel celou tu dobu sedět sám. Promrhal jsem svůj život! To byl rytíř? Chytejte, grál je celý váš!

Dobře, tati, vypadneme odsud. - Už máme grál! - Už máme grál! - Už máme grál! - Už máme grál! KONEC Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Vždyť ona je jednou z nich! Jak to víš? - Mluví ze spaní.

- Cože? Jak tohle můžeš vědět, tati? Ona a já... no, však víš. Ty jsi spala s mým tátou? Ne. - Ale jo, spala. - Kdo tohle dělá? Netuším, o čem to mluví. - Ty jsi věděla, že jsem jeho syn, Elso. - Indy, prosím! Počkej!

Počkej! Počkej! Asi budu zvracet. - Hele, tak odporné to zase není, ne? - Není. To teda je. Ja, to je docela sfrácený.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

SUPER HRA)

00

Odpovědět

Nenapadlo někoho vzít tu pečeť jednoduše sebou? Nebo jí prostě obejít? :)

10

Odpovědět

Až na toho rytíře to skončilo +- stejně... :-D

210

Odpovědět

=D Začátek mě málem shodil ze židle

242

Odpovědět

Han Solo shot first! :D

911

Odpovědět

Tak indy je co se týče "logiky" kapitola sama o sobě završena naprostou brutalitou v podobě 4 dílu...výborný byl nedávný díl Big Bangu kdy vlastně zjistili, že Indy byl v dobyvatelích úplně zbytečný, co se děje týče, a vlastně nakonec i přítěž :D

966

Odpovědět

na to, jak moc si všímají logickej chyb u holywoodskejch filmů, se divím, že je vůbec nenapadlo, že takovejhle konec by nikdy nemohl nastat, poněvadž ta bloncka slyšela všechna varování společně s Indym, takže snad nebude tak blbá a nepřekročí tu pečeť, ne?

522

Odpovědět

a preco by nemohla, ved je blond :)

769

Odpovědět

Vždyť ve filmu ji přeci překročila...

292

Odpovědět

Jj, takže tam buď zůstane nesmrtelná, nebo vyjde ven a bude normální... problem byl v tom, že ten grál je totálně useless.

171

Odpovědět

+BullOverty ses totalne useless. Svatej gral ze kteryho pil Jezis, kdyby ho mela tak by byla miliardarkou.

422

Odpovědět

+BullOverJasne, je naprosto nepouzitelnej az na tu drobnost, ze s nim vylecis jakoukoli nemoc ci zraneni.

52

Odpovědět

+BullOverJakože Je na Ježíšíův talířek a příbory jistě ještě přijde řeč... XD

01