LooperJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:401
Počet zobrazení:6 458

Pamatujete si ještě na sci-fi film Looper z roku 2012 s Brucem Willisem v hlavní roli? Ano? To je dobře. Dnes se totiž podíváme zpátky do minulosti na to, jak to ve skutečnosti celé bylo.

 

Přepis titulků

JAK MĚL SKONČIT LOOPER Hni se! A pak jsem to spatřil. Viděl jsem matku, která by zemřela pro svého syna. Muže, který by zabil pro svou ženu. Chlapce... Rozhněvaného a opuštěného. Vydal se po špatné cestě, viděl jsem to.

A ta cesta byla kruhem. Točila se pořád dokola. Tak jsem to změnil. A pak jsem si uvědomil, že to přeháním, nemusím se přece zabíjet! Ne, to je hloupost! Prostě nikdy neopustím tuhle farmu. To změní minulost mého staršího já. A díky tomu se vypaří. Pak může Sarah svého syna vychovat v dobrém prostředí.

Což znamená, že se Sid nikdy nestane Přivolávačem deště. A to znamená, že nebude muset začít uzavírat smyčky. To znamená, že to, co se mi za posledních pár dnů stalo, se vůbec nestalo. Což znamená, že jsem pořád vraždícím závislákem na drogách. A mám maminkovský syndrom. Cestování časem je matoucí. - To mi povídej! - Ale no tak, cestování časem zase tak matoucí není. Musíš na to pohlížet jako na velkou kouli složenou z wibley-wobley, timey-wimey...

věcí. - Tak jo. - A možná bys ani neměl cestovat v čase, pokud díky tomu popravuješ lidi. Přesně tak! Kdo si jenom může myslet, že to je bezpečný nápad? Všichni k zemi! KONEC Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Ať uděláte cokoli, hlavně nemrkejte! Mrkání!

Tam, kam poletíme... mrkání potřebovat nebudeme. DÍKY ZA SLEDOVÁNÍ!

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:D Přeložit "Rainmaker" jako přivolávač deště :D To rovnou přeložit i Looper jako "Smyčkovač" :D:D:D

73

Odpovědět

velký plus za použití hudby ze starstable online :D

30

Odpovědět

Bohužel autoři zapomněli na teorii mnohočetnosti vesmírů, podle které pokud změníme minulost nebo budoucnost nezmizíme. Pouze změníme výslednou budoucnost čímž vytvoříme alternativní vesmír. Podle této teorie tedy rovnice zabití svého dědečka nefunguje. Pokud by jsme to už udělali, tak když bychom se vrátili do budoucnosti tak už by to nebyla ta naše, pouze bychom v této budoucnosti neexistovali tudíž by to chtělo si vymyslet novou osobnost :-)

38

Odpovědět

Ono se tomu neříká "teorie" pro nic za nic :D

80

Odpovědět

Looper jsem zatím neviděla, takže jsem to posunula až na scénu v kavárně, protože jsem viděla, že je tam Doctor :D výborný, obzvlášť ta scéna s weeping angelem v autě :D :D

78

Odpovědět


Odpovědět

Myslim ze budoucnost se dokaze z minulosti hojit takze to zas tak slozity neni jako to cestovani casem myslim proste je to tak jak to pise I. Assimov :)

44

Odpovědět

Bohužel netušim co je looper.... ale ten konec to zase zabil.

415

Odpovědět

Už se těším, až bude Jak měl skončit HIMYM.. :)

431

Odpovědět

To sem zase marně čekal, že si uvědomí, když se chtěl zastřelit, že v čase jeho "budoucího já" se tohle vůbec nestalo, protože ten své "budoucí já" v klidu zastřelil, takže chlapeček se zkazil kvůli něčemu jinýmu a mamka ho prostě nezvládla...

133

Odpovědět

Za Arnieho nějakej ten bodík navíc :) .

1011

Odpovědět

Co za Arnieho... Ale za Doctora!

4730

Odpovědět

+AnchiCo za Doktora...ale za plačícího anděla!

452

Odpovědět

+Anchico placici andel, ale jmeli!!

644

Odpovědět

+AnchiRimmer xDD

75

Odpovědět

A proč že vůbec nemohl zastřelit své budoucí já a spokojeně žít na té farmě? Už si to moc nepamatuju...

61

Odpovědět

Takový to mám zbraň na krátký dostřel (byli od sebe tak 200m), nevím jestli se trefím, takhle je to bezpečnější a Hollywood

203

Odpovědět

scifi ? To zas musela byť s****a...
Zasraný Hollywood

166

Odpovědět

Ve skutečnosti to byla nezávislá scifárna - takže Hollywood bych nevinnil.

402

Odpovědět

+Barfilmaha... v tom prípade som tíško :)

027

Odpovědět

Stejná jako stránka kterou se tu snažíš propagovat :D

302

Odpovědět

+Tony the fishJe to len súhrn odborných článkov... retard

142