Jak se dělá reklamní hamburger

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:498
Počet zobrazení:9 173

Pokud vás někdy zajímalo čím to je, že hamburgery v reklamách vždy vypadají tak dokonale, tohle video vám na to názorně odpoví. Jen už se na ty reklamy asi nikdy nebudete dívat stejně.

Přepis titulků

Překlad: Malkivianwww.videacesky.cz Zajímalo vás někdy, čím to je, že hamburgeryv reklamách vždycky vypadají tak skvěle? Zastavili jsme se v televizním studiu, kdenám Jennifer Eustock předvedla několik triků používaných v reklamách, aby i tennejobyčejnější burger vypadal neodolatelně. Jsem stylistka jídla a mou prací je, aby se vám začalysbíhat sliny vždy, když vidíte nějakou reklamu na jídlo. Už jste se někdy setkali s hamburgerem, kterývypadal lépe, než jakýkoliv, který jste kdy viděli? Takhle je připravujeme. Jelikož jsou hamburgery v reklamách vždy jenpár vteřin, musí vypadat ohromně a šťavnatě, aby se staly hvězdou spotu.

Proto maso vždy opekáme jen 20 vteřinz obou stran, díky čemuž se nesmrskne. V podstatě zůstává syrové. Dál musím naší hvězdě dát nějaký vzhled, třeba, že jste ji zrovna oddělali z grilu na vašem dvorku. Proto ho opálím špízem. Teď k houskám. Poté, co se prohrabu desítkami housek,vyberu tu s nejlepším tvarem.

A opatrně na ni přilepím sesamovásemínka, abych docílila finální podoby. Jelikož by se ale naše houska mohla rozmočit, vložím do ní kousek kartónu, který nasajemastnotu z masa a poskytne nám základnu. Vypadá to malé, takže provedu menší operaci. Dva střihy a odpreparuju z hovězího véčko. Teď maso roztáhnu, aby perfektně sedělo v housce. Tohle ale nikddy neuvidíte, protoženaši hvězdu zabíráme pouze zepředu. Dál naši hvězdu natřeme, abychomdocílili dokonalého zbarvení pro televizi.

Teď k šatníku našeho hamburgeru. Musíme se probrat spoustou salátu, který udržujiv ledové vodě, aby si zachoval čerstvé vzezření. Teď ho připíchnu k masu za využití špendlíků a párátek. Hamburger ale bude potřebovat spoustu barev, aby správně zapůsobil, což vyžaduje správné odění. No nevypadá skvěle? Je mnohem vyšší než hamburgery,které jsou běžně k dostání. A teď ke komparzu.

Z několika pytlů hranolek jsem si vybrala ty nejhezčí a nejdelší kusy, které jsme osmažili jen zlehka. Následně je za přispěnípárátek zapíchám do kartónu. Díky tomu je můžu poskládatdo jakéhokoliv tvaru budu chtít. A proto finální produktvždy vypadá krásně a plně.

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle video je z pravěku. Dnes to takhle nefunguje. Nedávno měl prý Mc Donalds nějakou aféru, kde byl nařčen z podvodů při focení hamburgerů a tohle byla jejich odpověď http://youtu.be/oSd0keSj2W8. Vlastně to samé co video ale jak to funguje dnes. Příjde mi, že jsou dnes o něco poctivějčí, že nás nelakujou tak brutálně.

P.S.: V každém druhém hladovém okně dostanu burger, co vypadá stejně a je poctívý, žádné roztáhnuté nedodělané maso. ;)

191

Odpovědět

Jorge: podle toho co si napsal je nám jasné, že tam také tvůj karierní růst končí :D

192

Odpovědět

Mňamka ..mužu dvojitou porci??..:D

181

Odpovědět

MŇam stejně je miluju

1812

Odpovědět

hej proč to video neni celííí sem snim prosím admine ................... hoď sem odkaz ještě jedno prosím prosím

183

Odpovědět

hejn ato v americe jedi kazdej den

188

Odpovědět

Tys dělal ty reklamy nebo co? :-)

1812

Odpovědět

Jorge... přešlápni si

180

Odpovědět

Jorge: Dělal jsi reklamu na hamburgery? :-P

200

Odpovědět

haha vtipný já tam dělal, a nic z toho není pravda :P :P

1850

Odpovědět

Dáš si :-)

182

Odpovědět

to video tu nie je :-(

1817

Odpovědět

Teraz by som tam hodil video z kuchyne v Mekaci ako sa tam robia hambace po 8 za 2 minuty :D

191

Odpovědět

kebab je aj tak lepsi :) a zdravsi

196

Odpovědět

hmmm hustý,ale mě je to jedno já hamburgery nejím :)

194

Další