Jak získat zaslouženou rodičovskou lásku

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:234
Počet zobrazení:4 714

V dnešní uspěchané době někdy můžete nabýt dojmu, že od rodičů nedostáváte všechnu lásku, kterou byste měli. Zach z College Humoru vám ale dá pár zaručených tipů, jak situaci napravit. Slovíčka:

 • text - SMS
 • immediately - okamžitě
 • to seem - vypadat, zdát se
 • to neg - používat jistou balicí taktiku: Najdete nádhernou ženu a obdarujete ji komplimentem, který je ve skutečnosti skrytá urážka ("pěkný boty, vypadají pohodlně"), aby si uvědomila, že nejste ohromení jejím dechberoucím zevnějškem. Ona bude v šoku, že její nebeské vzezření pro jednou nefunguje a udělá cokoli, aby získala vaši pozornost. 100% úspěšnost.
 • to be in touch with... - být v kontaktu s...
 • to acknowledge - uznat
 • to shower sb. with... (compliments) - zahrnout někoho něčím
 • to pit sb. against each other - poštvat proti sobě, přimět k zápasu
 • hooked (hov.) - závislý, zaujatý něčím
 • to worry - dělat si starosti
 • to fill in the gaps - domyslet si chybějící informace
 • to string along - udržovat něčí pozornost, naslibovat něco a nemět v úmyslu to dodržet

Přepis titulků

Na esemesku byste nikdy neměli odpovídat okamžitě. Čím míň o ni budete jevit zájmu, tím víc se o vás bude zajímat ona. Hezkou neděli! Mám tě ráda! Brnki. Jsi doma? Zavolej! Jsi naživu? Co máš k večeři? Kdy přijdeš domů? Zavolej mi! Udělala jsem selfie! Taktika, jakou svádíte ženy, se dá využít i k tomu, aby vás rodiče milovali ještě víc. Přesně tak.

Manipuluju svoji mámu. Pokud jste s rodiči neustále v kontaktu, není to nic zvláštního. Berou to jako samozřejmost. Když ale děláte, že nemáte čas ani zájem, najednou jsou nadšení pokaždé, když jim věnujete špetku pozornosti. Když vám pošlou esemesku, neodpovídejte. Když vám nechají hlasovou zprávu, pošlete jim esemesku. Teď nemůžu. Teď je máte v kapse a oni se nemůžou dočkat, až se jim ozvete.

Až konečně zavoláte, zahrnou vás sladkou rodičovskou láskou. - Ahoj, mami. - Zlato... Víš co? Něco mi do toho vlezlo. Už musím. Vždyť jsme právě začali. Počkej. Další fajn možností je poštvat je proti sobě. Když to zvedne máma, řekněte si o tátu. Když to zvedne táta, řekněte si o mámu. Ať se oba strachují, že máte radši toho druhého. - Jejich jedinou možností je milovat vás ještě víc.

- Ahoj, to jseš ty. - Čau, mami. Je tam táta? - Jo, ale nejdřív si popovídáme, ne? - Ne, dej mi ho hned. - Miláčku, telefon. - Ahoj, synu. Dlouho ses neozval. - Jakmile ho budete mít na telefonu, udržujte jeho zájem tak, že vyvoláte nejsilnější rodičovský cit. Strach. Ahoj, tati. Je to tady dost šílený. - Moc dobře nespím. - Jíš pořádně? - Já nevím. Už musím běžet. Všimli si, jak jsem byl vágní, aby si táta musel všechno domyslet? Jsem nemocný?

Jsem na drogách? Proč zním tak unaveně? Nebude teď myslet na nic jiného. - Akorát mám trochu zdravotní problémy. - Zdravotní problémy? Co tím myslíš? - Už musím. - Zlato, děláš nám starosti. Poté, co je týdny budete napínat a ignorovat jejich znepokojené e-maily, zajděte domů na návštěvu. - Zlato! - Nádhera. Nečekaná návštěva z vás dělá čestného hosta a vaši sourozenci díky tomu vypadají jako banda zmetků.

Pár drobných pro mýho chlapáka. Neříkej to mámě. Rozhodně jí to řeknu. Teď je z vás vytížený potomek, co se na poslední chvíli rozhodl, že domů zajde na návštěvu, protože nesmírně miluje svoje rodiče. Jako byste přijeli z Afghánistánu. Pohodlně se usaďte a vychutnejte si, že jste se promanipulovali až na vrchol. Když už jste všichni tady, chtěli jsme oznámit, že čekáme miminko. - To je nádhera.

- Díky, mami. Překlad: qetu www.videacesky.cz Ahoj, jsem Zach z College Humoru. Tady se přihlásíte k odběru a tady se můžete podívat na další vtipné video. Když kliknete sem, můžete dělat, že mě držíte a že jsem pidičlovíček. Pusť mě! Pusť mě!

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Konečná pointa docela suprová. :D
On jak se snaží a přitom stačí když se dcera nechá zbouchnout a hned má pozornost na pár let kamkoliv přijde. :)

170

Odpovědět

Ne tak dobry jako - Zenové hádanky pro generaci Y

30

Odpovědět

To bylo hodně slabý na CH. Pravidelně je už nesleduju, ale jestli tohle je jejich aktuální špica - že to stálo za to ji i přeložit, tak to jsou na tom už hodně bídně.

1813

Odpovědět

stačí mať rozvedených rodičov

201

Odpovědět

Milhouse Van Houten approves!

391

Odpovědět

+Daw8IDMilhouse má i příjmení? :D

911

Odpovědět

+Daw8IDVy jste ale hlupák dexbergu

89

Odpovědět

+Daw8IDPro hlupáka každý hloupý.

43