Otravná duše bohatého nomáda

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:346
Počet zobrazení:6 319

Nové video od College Humoru se obuje do nesnesitelně osvícených cestovatelů. Slovíčka:

  • peekaboo - hra, která se hraje především s malými dětmi - dospělý si zakryje obličej a pak na dítě vybafne s výkřikem "peekaboo"
  • speechless - oněmělý, němý
  • storyteller - vypravěč
  • to invent - vynalézt
  • loan - půjčka
  • a day off - den volna
  • to book - zarezervovat
  • health insurance - zdravotní pojištění
  • bold - statečný, nebojácný
  • enlightened - osvícený

Přepis titulků

- Japonsky jsem na tebe vybafla. - Jak se máš? - To je moje kamarádka Jenna. - Cómo estás? - Ahoj. Jenna vždycky podniká šílený dobrodružství - a cestuje na místa, o kterých se mi může jen zdát. - Cestování je důležitý. Údivem oněmíš a staneš se vypravěčem. - Něco nám povyprávěj. - V Puerto Vallartě jsem se vyfotila s oslem. - Čím se živíš? - Profesionálním nomádstvím. - Studiem života.

- To jsem pochopil z Instagramu. Myslela tím, co děláš, aby sis mohla to cestování dovolit? Jak bych si to mohla nedovolit? Cestování je jediná věc, jejíž koupě tě obohatí. - Její táta založil YouTube. - Aha. - Cestovat byl měl každej. U mě to asi nepůjde. Mám tuny studentských půjček. Jsem chudá. To jsem byla taky. Pak jsem začala cestovat. Šéf mi dává každej víkend dva dny volna. Kam bych měl jet? - Určitě na Bali.

- Let stojí 1500 dolarů a na každou stranu trvá 25 hodin. Svět je jako kniha. Kdo necestuje, přečte pouhou stránku. Máš pravdu. Zarezervoval jsem ho. Hotovo. Rád bych cestoval víc, ale mám jenom deset dní dovolené. - Letos už jdu na tři svatby. - Jak ti někdo v obleku může diktovat, - kdy můžeš být nahý na slunci? - Chci zdravotní pojištění. - Na Bali budu mít šest hodin. - V tom případě se musíš stavit v Bangkoku. Je to kultura plná života. To si nesmíš nechat ujít. Je tady let za 200 dolarů od aerolinky, které nedávno zmizelo letadlo.

Překonej strach. Probádej hranice. Jdi za snem. - Už zas jsem ho zarezervoval. - Murphe, neposlouchej ji. - Není osvícená, je jen bohatá. - Na zážitky z cestování. A na peníze. Cestování není nutnost. Neodsuzuj nás za to, že na něj nemáme peníze. Úplně jsem ztratila samu sebe. Vím ale, kde se zaručeně najdu. Na cestách.

Je načase, abych skočila na let první třídou na Madagaskar a ubytovala se v paláci, co jsem našla na Airbnb. Však to znáte. Odnes si jen vzpomínky. Zanech jen stopy v písku. - Proč se s ní kamarádíš? - Vždycky mi přinese turecký potěšení. Jak se dostala na střechu? Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Lidi, Turkish delight je nejlíp přeložitelný jako turecký med - ne takový, jaký je u nás na poutích, ale je to cukrovinka ze sirupu i s ovocnými příchutěmi, s oříšky i bez a obalená v cukru. Prašť jak uhoď, tradičně se to považuje za jednu skupinu...

61

Odpovědět

pardon, je to helva a je z tahini (sezamové pasty) :-) mám přesně tuhle pixlu v ledničce :-D Jsem totiž v Turecku...cestovat se dá zadarmo, ale není to žádnej med... f**k me, right ?

31

Odpovědět

Neviem s čím majú problém, cestovanie je super. Ja cestujem v jednom kuse, po San Andreas. Naposledy som pri túre na Mount Chiliad videl U.F.O.

411

Odpovědět

A byl to ten se svítícím prstem, nebo ten co se ti klube z břicha?

33

Odpovědět

Na druhou stranu poznání cizích kultur člověka obohatí ( nemyslím zájezd na týden). To, že je takový člověk občas kecka a má potřebu s tím ostatní prudit, je věc druhá. Obvykle stačí říct ''díky, ale nezajímá mě to''.

63

Odpovědět

jo, tihleti lidi jsou nejotravnější. cestuješ na Island, Budapeště nebo do nějakýho kibucu v Izraeli a najednou jako bys sežral všechnu moudrost světa a dostal se na úplně jinej duchovní level než ti nebozí plebs, co musej zůstat na doma a chodit do práce :D

1166

Odpovědět

Kdysi jsem byl na Slovensku. Tamější exotické jídlo mi naprosto vyrazilo dech. Kdo neochutnal halušky se zelím jakoby nežil.

1725

Odpovědět

+fallangajednou sem cestoval do p****e a když sem od tamtut vytáh svůj penis tak byl celý od hoven
to je zážitek na celý život

5128

Odpovědět

+fallangaBryndzové halušky sú klasika, ale objednajte si Furmanske halušky s kúskami klobásy, a ako nápoj kozie mlieko. Potom zistíte aké meno má raj.

198

Odpovědět

+fallangaEhm... myslim, že ten ráj by pak byl záchod, na kterym bych proseděl 3 dny...

294

Odpovědět

+fallangaKdysi jsem navštívil Východní Slovensko - je fakt, že jsem opravdu oněměl.

251

Odpovědět

+fallangaJako malého mě máma nutila pít kozí mléko. Jednou jsem vypil celý hrnek, potom jsem šel zvracet. Na další den jsem všechno kozí mléko vylil do záchoda. Takové mučení snad nebylo ani za dob inkvizice.

35

Odpovědět

+fallangamichallko jakou restauraci u vás na slovensku doporučuješ? Vždycky jsem k vám rád jezdil ale ted jak je z vás Maďarsko tak jste strašně nepříjemní :D Dokonce mi i slovenští důchodci ukradli župan :(

510

Odpovědět

+fallangajá mám to samý na ukrajině s vodkou...Kdo se tam nestřískal jak hovado..jako by nebyl..........

32

Odpovědět

Kámoš cestuje pravidelně stopem. Pro holku asi nic bezpečného, ale dá se cestovat i levně.

306

Odpovědět

Naprosto souhlasím. Kdo chce cestovat, může to dělat i bez peněz (a upřímně je to tak podle mě mnohem hodnotnější a víc obohacující). I když je pravda že je na to třeba čas a velká dávka odhodlání a vůle.

Ale tady jde právě o to kdo chce a kdo ne.

174

Odpovědět

Proč jste nepřeložili spešl feačurky? Tu poslední musim mít.

222