Star Trek: Do neznámaJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:8 214

Že se s tím Kirk tak páře...

Přepis titulků

Překlad: Maty www.VideaČesky.cz To je on! Krall! - Kde? - Tady! - Tady? - Tady! Tady? Vždyť tak vůbec nevypadá. - Ale jo. - To myslíš vážně? Vůbec si nejsou podobní! - Prostě to přijměte. - Fakt ale! Jen jsme prošli kolem!

Jak sis toho mohla všimnout - a poznat, že Krall je Edison? - Prostě to tak je, kapitáne! No jo furt. Jak měl skončit Star Trek: Do neznáma Krall je Edison a spřádá na vás vesmírnou vendetu, protože mu neberete telefon. Chtěl do atmosféry vpustit strašlivou zbraň. Riskoval jsem krk, abych tomu zabránil. Klídek.

Naši atmosféru samozřejmě stráží nespočet hlídek. Jak by to jinak vypadalo. Každej by si tu mohl dělat, co se mu zamane. - Přístup zamítnut. - Herdek! Každopádně Krall, teda Edison, je v pasti! - A teď na něj vlítnu a dáme si po tlamě! - Co? Proč? Můžeme ho sem prostě přenést. Divím se, že vás to nenapadlo, sám přece teleportujete jak divej.

Né! Ale ti Beastie Boys byli parádní! To jsem fakt nečekal. Fajn, Jime, jsme mu se Spockem v patách! Pošli mi souřadnice a chytíme tě za letu v poslední milisekundě! V pohodě, Kostro, nech to bejt. Dobrý. Velitel Finnigan ho sem prostě přenesl. - Cože?

- Jo, stačilo jen hnout prstem. - Prostě... - Logické, kapitáne? Já chtěl říct nuda, ale jo, to taky, Spocku. Tak poslouchejte a šoupejte nohama, uvěznit Kralla je nulová námaha, ach ne, Kirk už je za náma, a tohle byl Star Trek: Do neznáma! Zatahal jsem za nitky a domluvil ti členství v Akademii. - Ber, jestli chceš.

- A musím nosit uniformu? Jen si ji vem! Jinak se ti příště neozvou.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

S tím teleportem by to taky nebylo moc jednoduchý, když neměl na sobě ten čip, který teleport zachytí pro teleportaci.

10

Odpovědět

Lze teleportovat vše, dle různých markantů, např. vše živé v dané oblasti atd.

10

Odpovědět

Tak zrovna ta část s Uhurou mne moc nepřekvapila. Její citlivost na zvuky a tóny je její hlavní specializací. Primárně si všimla řeči těla a chůze - ta se obecně považuje za jeden z unikátních znaků, podobně jako otisky prstů či tvar ucha :)
Ovšem ten teleport je opravdu rána pod pás. Nicméně i s tím si svět ST poradí obligátním "kapitáne, interference...". Spíš mi vadila základní myšlenka ovládání toho hejna. Běžné modely chování jedinců v chumlu vychází z rychlé reakce na bezprostřední okolí, nikoliv nějaké centrální komunikační vlny. Tam logika pokulhává nejvíce, protože v bojovém nasazení bych čekal pasivní typ komunikace a ne aktivní vysílání.

80

Odpovědět

S tym "chumlem" sa najskor inspirovali v enderovej hre.

11

Odpovědět

jsem zvědavý jestli někdy někdo natočí Star trek s dobrým scénářem a tyhle s...y

47

Odpovědět

celkem slabý. Ale kdo to má furt vymýšlet že? :D

163