Mr. Zed, robotický bavičStand-up okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 28
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:114
Počet zobrazení:6 134

Mezi diváckými tipy se objevil takřka historický výstup robotického baviče, Mr. Zeda, z roku 1993. Mr. Zed je robotické alter ego komika a mima Davida Zeda. Komentující na YouTube se často zmiňují o tom, že vtipy Mr. Zeda možná nejsou ty nejlepší, zato vlastní vystoupení Davida Zeda a jeho robotické pohyby jsou dechberoucí. Co si myslíte vy?

Poznámka k překladu:
Na konci Mr. Zed zmíní, že by nepřáteli Klingonů mohli být Tefloni. Slovní hříčka je založena na tom, že slovo Klingon zní, jako by vycházelo z anglického slovesa cling, které znamená ulpívat, držet se, lepit se, ke kterému by jako opak mohl sloužit teflon, materiál, který má např. na teflonové pánvičce zajistit, aby se vám nic nepřipeklo.

Přepis titulků

Zdravím, já jsem Zed, prototyp řady ZX a budoucnosti stand-upů. Co tu dnes večer máme za publikum? Je tu někdo na prvním rande? Super! Nějací fotbaloví fanoušci? Jo! Super!

Někdo, kdo není odsud? Jo! Super! Odkud jste, pane? Super! Vždycky se rád seznámím s někým z… Vašeho města. Tohle samozřejmě není samotné vystoupení.

Ne, zatím se rozehříváme. Můžeme to dělat takto nebo můžeme použít mikrovlny. Víte, jak fungují, ne? Tohle je vlna. Tohle je mikrovlna. A znovu. Vlna. Mikrovlna.

Takhle se výrobek kvalitní vědy zvrhl. Než se do toho doopravdy dáme, měli bychom si nejdřív představit bezpečnostní prvky tohoto studia. Pokud dnes zazní vtip, který je příliš sofistikovaný nebo intelektuální, z přihrádek nad vámi vypadnou příručky o humoru. V nepravděpodobném případě, že vystoupení bude na houby, se východy nachází po stranách místnosti.

Děkujeme za přízeň, rádi vám posloužíme znovu v blízké budoucnosti. Vím, nad čím přemýšlí tato dáma. Je politicky i anatomicky korektní? A co je důležitější, je uživatelsky přívětivý? Nebudu si hrát na skromného, nemluvím o disketě. Mluvím… o pevném disku.

Mluvím o… velké ramce. Mluvím o více než 4 miliardách mega… láskobajtů. Že jsem mašina? Haha. Na to můžu říct jen tohle: Díky! O tom bych neměl vtipkovat, s těmi všemi viry to dneska není pro androida zrovna lehké.

Však se s nikým nepropojím, dokud můj koaxiální kabel není zcela izolován. Může se to zdát přitažené za vlasy, ale to byste nevěřili, kolik žen touží po kabelu! Příručky o humoru by měly vypadnout každou chvíli. Vídal jsem se s krásným spotřebičem z Evropy, ale neklapalo to. Buďme upřímní.

Není to takové, když si musíte nasadit adaptér. Máme tu dneska fanoušky Star Treku? - Jo! - Bú! Super! Taky mám radši původní Star Trek. Možná proto, že já i kapitán Kirk máme stejné načasování. Jsme… lidé… Můžeme… být… Haha. Samozřejmě v novém Star Treku mají na Enterprise Klingona. Nechci znít jako rasista nebo tak, ale víte, jací jsou.

A co mají pořád proti Federaci? Nebyli by přirozenými nepřáteli Klingonů Tefloni? Já jsem ZX 5000. Mějte se! Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Více videii s Mr. zedem by prosim nebylo? Dekuji

20

Odpovědět

nepúšťajte si to video. Behom pozerania mi padli na hlavu 3 buchle.

50

Odpovědět

Wow, ze začátku jsem přemýslela, jak je ta loutka ovládaná, než mi došlo, že je to týpek :)

120

Odpovědět

Prvních pár sekund jsem měl za to, že je to stop motion animation

140

Odpovědět

Boží! :)

170