Star Trek: Nová generaceUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:139
Počet zobrazení:10 084

Tentokrát si vzali tvůrci Upřímných trailerů na paškál Star Trek: Nová generace k příležitosti 30. výročí tohoto seriálu.

Pokud máte rádi videa, která pro vás překládáme na VideaČesky, dejte nám hlas v anketě Křišťálová lupa v kategorii Zájmové weby. Díky za vaši přízeň!

Přepis titulků

Přináší vám T-Mobile, který nově zahrnuje i Netflix. Další důvod, proč je T-Mobile nejlepší americká neomezená síť. Před tím, než vás Star Trek: Discovery donutil odvážně odebírat to, co nikdo předtím neodebíral, oslavme 30. výročí spin-offu Star Treku, kvůli kterému vyvstala základní nerdovská otázka: Kirk, nebo Picard? Útok! Star Trek: Nová generace. Váš táta měl rád původní mix huňatých emzáků, laciných rozhovorů a hraní hodného Zlatých malin Já jsem kapitán Kirk!

Připravte se na podivínského mladšího bratra původní série s novými mimozemšťany, složitějším příběhem a hraním, které je lepší, než si Star Trek zaslouží. Toto hodnější a jemnější pokračování, ve kterém posádka mluví o svých pocitech, slaví kultury jeden druhého a bojují svými slovy, ne svými pěstmi. Tímto oficiálně požaduji, aby naše spory vyřešila třetí strana.

Na to máte právo. A dále, podle paragrafu 2, pododdílu... Být civilizovaný je nudné. Warpem přiletíme do 24. století s úplně novou U. S. S. Enterprise, trapným křížencem mezi špičkovou vesmírnou lodí a konferenční místností Marriottu. Členové archeologické rady, chtěl bych vám říct o svém detektivním příběhu. Poznejte úplně novou posádku: poradkyně Troi – empatička, která vždy pozná, když někdo lže, až na to, kdy to nepozná.

- Co myslíš? - Těžko říct. Necítím nic. - Co je to? - Nevím. Něco... Geordi La Forge – slepý inženýr, který tu je, aby říkal technická slovíčka. Kosmické struny vyzařují typickou sadu podprostorových frekvencí, když se částice rozpadají při horizontu události.

Worf – válečník, kterému nikdy nedojdou zábavné fakty o Klingonech. Klingoni se nesmějí. Klingoni se nevzdávají. Klingoni neprokrastinují. Klingoni nedovolí, aby byli... sondováni. Nadporučík Dat – android, který neustále opakuje, že je android, jako váš kamarád, který se stal veganem. - Proč máš žluté oči?

- Jsem android. - Ty nejsi člověk. - Jsem android. - Zníš, jako bys nechtěl být android. - Jsem android. Jsem android. Will Riker – nejnadrženější první důstojník ve flotile, který nikdy nepotkal ženu, hologram, spolupracovnici, členku posádky s amnézii, nebo bezpohlavního, hermafroditního mimozemšťana, se kterým by nechtěl spát. Komandére, řekněte mi o svých pohlavních orgánech. Doktorka Crusherová, která tam většinou prostě jenom je.

Její syn Wesley, jehož genialitě se vyrovná pouze jeho schopnost otravovat lidi. - Po tomto možná nebudu podporučíkem,... - Sklapni, Wesley. - Tohle není můj styl. - Sklapni, mladej. - Můžu zdůraznit, že... - Sklapni, Wesley. - Každý někoho potřebuje. - Dost! - A kapitán Jean-Luc Picard... - Udělejte to tak. ...nejbritštější Francouz v galaxii. Čaj, Earl Grey, horký.

Skvělý čaj. Přeji dobrý den, dámy. Sledujte herce světové úrovně Patricka Stewarta, jak je plně oddán svým replikám, i když scenáristé očividně usnuli s hlavami na klávesnici. Pamatujete si Romulany, Klingony a Vulkány z původního seriálu? Nyní se připravte na nové druhy s novými způsoby, jak přidělat prostetiku na obličeje. Jako třeba nejlepší zlouni Star Treku, Borgové. Odpor je marný.

Ferengové – zadkové hlavy, které potřebují zajít k zubaři. Q – všemohoucí podvodník, který je vážně zabouchnutý do kapitána Picarda. Dobré ráno, drahý. A Kardashianky – všudypřítomné tyranky v kůži rozhodnuté ovládnout společnost. Promiňte, co? Ahá, promiňte, a Cardassiané – všudypřítomní tyrani v kůži rozhodnutí ovládnout společnost. Nejsem si jistý, koho mám raději.

Vydejte se do sci-fi utopie, kde jsou chudoba, rasismus a válka věcmi minulosti. Zapomeňte na původní mini-sukňový klučičí klub. Odvádí dobrou práci, jen nejsem zvyklý mít na můstku ženu. Protože na této Enterprise je budoucnost vzhůru. Klingoni si váží silných žen. Už nezotročujeme zvířata za potravinovým účelem. Rozhodl jsem se, že své dítě nechám, aby si vybralo své pohlaví a vzhled. Alespoň většinou.

Dobře, tak aspoň jsou na tom líp, že? Dámy už nejsou stereotypní. Nikdy jsem nenarazila na čokoládu, která by mi nechutnala. Sakra, Troi. Znovu prožijte jedno z nejlepších děl sci-fi, která byly kdy vytvořena, plné nezapomenutelných momentů a několika, které chtějí, abyste zapomněli. Jako když potkali Marka Twaina. Styďte se, pane Clemensi.

Nebo když se z kapitána Picarda stalo dítě. Potřebuju ho vidět teď. Teď! Teď! Teď! Teď! Teď! Teď! A epizoda, ve které doktorka Crusherová zdědí lampu, ve které je vesmírný duch. - Nezapalujte tu svíci. - Proč ne? Přivede ducha. Se kterým spí, dokud nevzkřísí mrtvolu její babičky, která napadne její přátele. - Beverly, je to v pořádku. - Ty nejsi babička. Babička je mrtvá.

Jsme si jistí, že je to tak dobré, jak si pamatujeme? Hrají: Štěky z původní série, Dat, kterého přerušují... - A co dělají svým dětem Klingoni,... - Date, nemluvím o rodičovství. - Zradil kolonisty a zradil by i Enterprise, kdybych... - Pšš. - Nevylíhlá vejce velkého bezšupinatého... - Později, Date. ...Falešné smrti, Geordi je mrtvý.

Jsme mrtví, Geordi! Nejsme mrtví. Jsi mrtvý. Je mrtvý, zabila jste ho. Ne. Dvojníci Picardovy obličeje z memeček, Ten efekt s bleskem.

Červený poplach! Rány dlaní... Hraní! Neee! Právě jste spáchal naprosto barbarský čin! To není dost dobré, ne dost dobré. Vážně tě miluju.

Nejsem moc dobrý herec. Picardův manévr, Rikerův manévr... Doktorce Pulaské ukázali pokoj. Možná chcete s něčím takovým začít. Jestli nevypadáš, jako bys sem přišel relaxovat... - Něco špatně? - Poradkyně Troi je nemocná. Dobře, Morte.

Koncerty... Hodně moc koncertů... Vážně, tolik koncertů... A Worf, kterému dávaj na prdel. Pozor! Star Trek: Nová třída Koukněte na ten díl, kde doktorka Crusherová spí s tím vesmírným duchem. Je to...

je to prostě skvělé. Ronine, netušila jsem, že se takhle můžu cítit. Už jsme skoro spojeni. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak tak koukám na ST..., dostávám neodolatelnou chuť si znovu projet Babylon 5. :-D

71

Odpovědět

Nová Generace je srdcová záležitost a do dnes moje nejoblíbenější Trekovská série. A nikdy nelze zapomenout na Rikerův výraz, když se v jeho okolí objevila přitažlivá bytost.

201

Odpovědět

A máš palec hore za to, že jsi hned nemusel vypisovat, jaká je Discovery sračk*. To je teď totiž v módě. :)
Ale teď už ti to asi nedá, co?

05

Odpovědět

Star Trek Nová Generace hlavně otevřela dveře k dalším dvou pokračování, Tedy DS9 a Voyager, které byly přeci jenom o něco akčnější. To že v tomto není tolik vesmírných bitev je doba v které to bylo natáčené, ale hlavně vycházely z původního seriálu a filmů. Nesnažily se vytvořit nový vesmír a restartovat Star Trek. Nový seriál to udělal, úplně ignoruje všechno a možná i ty nové filmy. Sem alespoň angažovali herce, kteří dokázali zaplnit díry ve zvláštních efektech hraním. Discovery se pouze snaží vytvořit něco co vychází z myšlenky Star Treku, ale nepochopil o čem ty původní seriály vlastně byly.

210

Odpovědět

Ten pocit, když si uvědomíš, že Sheldonova máma hrála ve Star treku :D

55

Odpovědět

ne, nehrála

21

Odpovědět

+frantaMáš pravdu. Spletl jsem si jí s Wendy Hughes v díle 6x19. Na druhou stranu jsou si dost podobné.

21

Odpovědět

Nová generace je super, strašně jsem to žral když to běželo v telce :D

230

Odpovědět

Zapomněl dodat, že se polovina dílů odehrává v simulátoru. Jediné, co je na tomhle seriálu dobré, je atmosféra, zamyšlení se nad tím, co to znamená být člověkem a ten malý zlomek dílů, kde se opravdu něco děje (borgové, diplomatické rozepře s romulany a pár dalších dobrých nápadů, které mohly dívaky "obohatit"). Jinak scénáristé naprosto selhali :(
Žijte dlouho a blaze.

421

Odpovědět

ty si musis pustat interstellar kazdy den dva razy, jinak to nevidim

05

Odpovědět

Vyřešte prosím pomalé načítání a hlasitý zvuk reklam - obojí značně obtěžuje. Jinak bych asi znovu zvážil zapnutí AdBlocku.
Děkuji

60