Každá epizoda oblíbené show o vesmíru

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:92
Počet zobrazení:4 413
Asi není pochyb, do kterého seriálu se Alasdair Beckett-King opřel tentokrát. A co vy, jste tým Star Trek, nebo tým Star Wars?

 

Přepis titulků

- Na obrazovku. - Kapitáne, reprezentuji mimozemskou rasu, která se nezakládá na konkrétním lidském etniku, ale stejně je to trochu pochybné. My jsme vegetariánští vesmírní socialisté a máme vždy pravdu. - Jste příšerní! - My víme. Mí lidé za žádných okolností neopustí tuto planetu, i když bude zničena. Ale ta planeta bude zničena.

V tom případě odejdeme. Velvyslanče, zdá se, že se vaše loď pohybuje v nezvyklém úhlu. Nerozumím, kapitáne. Z našeho pohledu je vaše loď v nezvyklém úhlu. Když potkáme jiné lodě, bývají takhle. Ale ta vaše je víc takhle. - Víte, co myslím? - Kapitáne, jsme ve vesmíru. - Divný úhel… - Ve vesmíru neexistuje nahoře. - Proč ten divný úhel? - Tak nezním! Transportuji vás na můstek, a až uvidíte svou loď, pochopíte to.

- Protestuji! - Sklapni! Nevím, co si myslíte, že dokážete, kapitáne. Dokážu, že je vaše loď nakřivo. Vidíte? Sežeňte mi limču.

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ty voe, no doted mě nikdy nenapadlo, že je nesmysl, aby ty lodě byly vždy vůči sobě tak pěkně zarovnané, jako by tam byla gravitace. To mi zkazilo asi každý dobrý scífko.

71

Odpovědět

Tým Star Hollow

31

Odpovědět

Tým Starbucks

42

Odpovědět

Tým STARců na chmelu

22

Odpovědět

Z4sraní nerdi!!!

47

Odpovědět

Tým Starbug

102

Odpovědět

Tým Honor Harrington!

03

Odpovědět

tym orville

72

Odpovědět

Team Firefly

113

Odpovědět

Já jsem Star.

05

Odpovědět

Tým Star Citizen

14

Odpovědět

Ja som tim The Expanse, ale len prve 3 serie

54

Odpovědět

Já jsem tým Star Trek, Star Wars i Star Gate :-D

122

Odpovědět

Za mě ani jeden tým, ale podle mě, pokud někdo po nové trilogii zůstal v týmu Star Wars, tak by se měl jít nechat vyšetřit.

104

Odpovědět

Já v týmu Star Wars zůstal, protože pro mě nová trilogie neexistuje ;-)

153

Odpovědět

Obdobně by se dalo mluvit o Discovery :-(

23

Odpovědět

Tým StarGate.

215

Další