Jake's Takes: G.I. Joe 2: Odveta

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:249
Počet zobrazení:4 146

S Jakem Hamiltonem jsme už měli tu čest ve videu, ve kterém netradičně zpovídal obsazení Nespoutaného Djanga. Dnes uvidíte rozhovor o poznání kratší, ale možná zábavnější. Jake totiž poseděl s bývalým wrestlerem a jedním ze současných největších (i vzrůstem) filmových pohodářů, Dwaynem Johnsonem, se kterým probrali přijímací zkoušky do týmu, citové záležitosti a ženy.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Ujasněme si to. Celý týden budeš hlídat moje holčičky. Jo. Dokud si s sebou můžu vzít tohle. Mám je rád, ale mají nutkání mě terorizovat. Kámo... - Vidíš to? - Ochranka je tu brzo. Zase se vidíme. Jak je, brácho? Tak pojď. Rád tě vidím, příteli.

Díky, žes ráno tweetoval. - Psal jsem, abys to nepodělal. - Taky že ne. - Koukni, jak ses oháknul. Vždyť jo. Moje babička říkávala, že na návštěvy se má náležitě oblékat. - Díky, toho si cením. - Pane Johnsone... Na seriálech s G.I. Joem jsem vyrůstal a vždycky se mi líbilo, když Duke říkal: "Nemůžeš se stát Joem, dokud se přes něj nedostaneš." Napadla mě tedy jedna věc pro pobavení, chci být totiž v G.I. Joe 3. Kdyby sis mohl stoupnout sem, já se postavím sem, a pokud se dostanu za tebe, tak mám nepopiratelně na to být v pokračování.

- Pokud to zvládneš, tak budeš ve trojce. - Přesně tak. - Chápu. Jsi tedy připravený? - Tak si teda stoupni. - Zaberete nás? - Připravený? - Jasně. - Kamaráde... - Dal jsem to. - Vítej v týmu. Naše vláda byla infiltrována a všechny důkazy naší existence smazány. - Mějme za to, že neexistuje nikdo důvěryhodný. - Jeden člověk ano. Je důvod, proč si říkáme Joeové. Vezmu si dvě balení perníčků a krabici piškotů.

- Generále Coltone. - Říkejte mi Joe. Všichni tě známe jako toho velkého, silného a božího herce... - Hezkýho. - Klidně můžu pokračovat. - Můžeš, ale pro teď to stačí. Pověz mi něco, co dokáže, jakej je Dwayne Johnson měkkota. Ukaž mi tu stránku, co má ráda dlouhé pláže, procházky na plážích. - Dlouhý pláže mám rád, když je srovnám s těmi malými. - Dlouhé procházky na dlouhých plážích. Dlouhé procházky na plážích, poezii haiku, muffiny, hedvábí, ovesnou kaši a přírodní kartáček, brokolici.

Jestli tohle nepřesvědčí ženskou, tak nevím co ano. - Není divu, že po tobě jedou. - To teda jo. To, co Kobra udělal nám, provede celýmu světu.

To je ono, chlapci, na tohle jsme čekali. - Ten, kdo to provedl, se vrátí. - Zbyli jsme jen my. Tak do práce, svět se nezachrání sám. Když jsme u ženského pohlaví, známe se už delší dobu, takže vím, že s ženami problém nemáš. Dostal jsem nápad na balící hlášku a chtěl bych od tebe vědět, zda funguje. U baru vidíš sedět osamocenou krásku, zvolna k ní přikročíš a řekneš: "Dovolte, madam, chcete si se mnou pohrát?"

To je dobrý. Jaké jsou šance, že se jedná o jednu z nejlepších balících hlášek všech dob? Jde o tohle. Pokud jsi já, vytáhneš tuhle hračku a řekneš: "Chceš si se mnou pohrát?" V prvé řadě musíš mít hlubší hlas. - Chceš si se mnou pohrát? - Je moc vysokej. Chceš si se mnou pohrát? Musíš to říct hlubším hlasem. A pokud jsi já, tak to bude fungovat. Pokud jsi ale Jake a vyndáš figurku Jakea, tak ona asi řekne, abys šel do prdele.

- Takže se domníváš, že existuje nějaká šance? - Přesně to mám na mysli. Proto tě mám rád. - Dwayne. - Existuje šance. - Mám vás rád, pane. - Můžu se na něco zeptat? - Ano. Proč to máš v kapse? - Můžu se na něco zeptat já? - Ano. - Proč to není v tvojí kapse? Jsi chlap, co má vlastní figurku! Nosil bych ji po kapsách... - Ukážu ti, co je v mojí kapse.

- Vážně? Budeme si je porovnávat? Tohle je Jake, tohle D.J. Dej si to do kapsy. - Pane Johnsone, jdu se znovu obejmout. - Pojď na moji hruď. - Zběhnuls! - Nehodlal jsem pohřbít další Joey! - Děje se tady ještě něco jinýho. - Vypadněte odtamtud! G.I. Joe 2: Odveta - Na neutrál jede ztěžka. - Já na neutrál nepojedu.

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

koukám že i Ripsaw si projezdil dráhu do G.i.Joe 2 :) To bych chtěl sakra mít doma :)

181

Odpovědět

s The Rockem doporučím film Gridiron Gang

180

Odpovědět

Dik za video. Jen mala poznámka Dwayne ( The Rock ) stále působí ve WWE a nedávno získal i titul.

180

Odpovědět

úžasný rozhovor. polovinu zabraly trailery na tu sračku a čtvrtinu zabralo objímání mezi tou dvojkou. Dwayne je super borec, ale tohle nic moc

1912

Odpovědět

Jaká škoda, že bude zase hrát v takové katastrofě. Jednička byla filmový potrat a dvojka na tom nebude líp. Už proto, že nejprve posunuli premiéru pro předělání do 3D a když byl celý film hotový, poslal je distributor do míst kde světlo nesvítí, že to mají přetočit. Jak tohle asi může dopadnout?

184

Odpovědět

od režiséra, který natočil dokument o Bieberovi nic zázračného neočekávám :D

180

Odpovědět

Jo jo... to totiž vyžaduje režisérské zkušenosti jako řemen :D

180

Odpovědět

Dwayne konečně v nějakým pořádným akčňáku. Nechápu proč z něho v Holywoodu neuděli super hvězdu akčních filmů typu Arnie hned jak se objevil. Jo a kdo chce vidět jeho "soft" stránku, doporučuju film Be Cool....naprosto ukrad celý film:D

190

Odpovědět

Jak bylo ve Vítejte v džungli když se tam kolem někoho mihne Arnie a řekne: "Have fun."
to snad mluví samo za sebe

191

Odpovědět

Je to prostě borec :)

190

Odpovědět

To fakt nechápu. Hollywood má chlapa jako je Dwayne Johnson - fešnou horu svalů, co dokonce umí hrát, s evidentně velkým smyslem pro humor a tak obrovskou dávkou charisma, že kvůli němu doukoukáte i absolutní sračku, po které si řeknete: "to teda byla p******a, ale Rock byl dobrej" a přitom ho obsazujou jen do rodinných rádoby komedií a druhořadých akčňáků. Takové strašné plýtvání. Ať k***a zaplatěj Shanea Blacka(napsal Smrtonosnou zbraň, Posledního Skauta, Kiss, Kiss, Bang, Bang), ať mu napíše roli na tělo, plnou hlášek, zbraní a mrtvol.

191

Odpovědět

my dva bysme si rozuměli:D...Shane Black je taky můj oblíbený scénarista.

181

Odpovědět

No G.I Joe a třeba Rychle a zběsile 5 nejsou zrovna druhořadými akčňáky.Ale chápu co myslíš,má potenciál hrát takovýho toho akčního hrdinu arnoldova typu a místo toho ho obsazujou do rodinných filmů.ALe taky je škoda,že si nemůžu vzpomenout z poslední doby na nějákej vyloženě akčňák ve stylu osmdesátek(kromě Expandebles 2),kterej by mě zaujal :-(

190

Odpovědět

Ve Walking Tall si mě získal, já ho fakt můžu :)

180

Odpovědět

Jeden z nejcharismatičtějších herců, co vůbec jsou.

191

Odpovědět

Výborný! :)

192

Odpovědět

Fakt se těším :D Jednička mě sice moc nezaujala, ale už kvůli Dwainu Johnsonovy se na druhý díl musím podívat.

193