JaponskoCyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:581
Počet zobrazení:8 713

Cyprien se v dnešním videu věnuje své návštěvě do Japonska, které je známé svými bizarními výrobky. Řeč přijde na pověstnou nechuť Japonek ke slunci i na slavné japonské toalety.

 

Přepis titulků

Nádhera. Splnil jsem si sen. Jel jsem do Japonska. Konkrétně do Tokia. Snil jsem o tom už odmalička, protože miluju tamní krajinu... Zbožnuju japonský tradice... Tamní chrámy... Jsem velkej fanoušek chrámů. Přivezl jsem si odtamtud spoustu věcí.

Je skvělý, že v Japonsku můžete najít věci, který jsou nesmírně praktický a užitečný v každodenním životě. Co dělá moje kočka v obalu od brambůrků? Falešná kočka v obalu od brambůrků. Nesmírně užitečná. Než jsem odjel, všichni moji kámoši, kteří už v Japonsku byli, mi různě radili. Například: "Je potřeba, aby ses naučil pár slov japonsky. Mohlo by to být užitečný."

Abych se naučil pár slov japonsky. Proč bych to dělal? Dobrý den, jak se máte? Ty mluvíš japonsky? Super! Co si myslíš o současné japonské politice? To... To je všechno. Je potřeba vědět, že v Japonsku se holky schovávají před sluncem.

Vysvětlili mi, že bílá pokožka pro ně znamená čistotu. Takže když je hezky, vytáhnou slunečníky... Ponožky na ruce... Normálně v nich mají díry na prsty. A poslední doplněk užívaný obzvlášť japonskými babičkami... celoobličejové stínítko. To není vtip. Vážně to nosí na obličeji. Možné použití č.

1 Dobrý den. Je hezky. Možné použití č. 2 Lucu, jsem tvoje japonská babička. (Ano, je to deštník.) V Tokiu jsem narazil na lidi převlečený za zvířata. Nebylo to pro žádnou akci. Prostě se tak oblíkají. Jako zvířata.

A pózujou. Právě jdu z práce. To byl den. Ani ti to nebudu vyprávět. Jak se blíží uzávěrka... Jdeš dneska na vernisáž? Ne? Aha, už něco máš. Bohužel jsem v Tokiu nemohl navštívit všechno. Je moc velký a neměl jsem dost času. Nějaký věci jsem musel vypustit. Jako třeba...

Muzeum řas. Stejně je to škoda. A po své pravici můžete vidět řasy. Promiňte, pane. Tady se fotit nesmí. Aha, vy neznáte... Promiňte, myslel jsem, že... Jsou to řasy. Jsou to řasy, pane. Jsou to řasy. Jsou to řasy.

Zaplatím vám, když si je vyfotíte. Do toho. A jak můžeme o Japonsku mluvit, aniž by se nám vybavily slavné japonské toalety? Jsou trochu zvláštní. Nepochopil jsem, proč mají umyvadla věstavěný do záchodů. Není to moc praktický na pití. Překlad: qetu www.videacesky.cz Máte 30 vteřin? Umožním vám návštěvu.

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

..víííc Normana...VÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍC !!! =D

250

Odpovědět

lacina kopie normana :D

2315

Odpovědět

bez toho hára to nemá šťávu :D

222

Odpovědět

"Tyjo, druhý Norman, dáme mu šanci."
"Ach jo, stejný záběr kamery jako Norman..."
"Hmm, on dokonce i mluví jako Norman."
Stačilo mi 5 vteřin a tři věty. Hnus.

2441

Odpovědět

Až na to, že Cyprien nie je druhý Norman. Obidvaja robia vlogy asi rovnako dlho (dokonca sa mi zdá, že cyprien ich robí dlhšie) a sú to veľký kamaráti spolu s ďalšími francúzskymi vlogermi (napr MisterV)

313

Odpovědět

+Mathiasto nic nemeni na tom, ze napodobuje jeho styl

2230

Odpovědět

+Mathiasrodier - spíš to mění úplně všechno, pokud Cyprien natáčí déle než Norman, tak jak může napodobovat narmanův styl? :D

70

Odpovědět

za 1. všichni francouzští vlogeři mají téměř stejný styl prezentace takže tam se to nebere tak že jeden druhýho kopíruje
za 2. cyprien je na YT dýl

00

Odpovědět

je mi jedno o cem to video je jakmile tam vidim One piece dam tam 10 .... a vy byste se meli stydet!

329

Odpovědět

Trapné video. Pár zdvořilostních frází je prostě MUST, aby s cizincem jednali aspoň jako s člověkem. Řasy jsou pro Japonce dost podstatnou složkou stravy a existuje více než jeden druh. Že nepochopil bidet (mimochodem francouzské slovo) je opravdu vrchol trapnosti, který ani 30 sekund z Japonska nezachrání.

2352

Odpovědět

Not sure if trolling, or stupid.

306

Odpovědět

+SobNé, on není blbej, vždyť umí tak krásně anglicky přece. Všimni si, jak excelentně použil slovo "must", ještě ho zvýraznil, je vidět, že ví, o čem mluví. Prostě frajer, na kterýho nemáme.

316

Odpovědět

Pro mne spíše trapné než zábavné.
Ale musím se smířit s tím že i takový ignoranti cestují. Děkuji za připomenutí.

1924

Odpovědět

Na Normana sice nemá ani omylem, ale aspoň je snazší mu rozumět :)

212

Odpovědět

tenhle vloger je přesně ten typ člověka, který nemá Norman rád. A já jima pohrdám. Strčte si tuhle hipster buznu někam

2090

Odpovědět

ty normana znaš že mužeš tvrdit co ma a nema rad? a nadavaní do buzen od někoho s tvým nickem je docela vtipny :)

233

Odpovědět

Jistě :D https://vine.co/v/bVEFlEYP3ae :DD vůbec se neznají!! Takovýdle lidi jako tebe nemám zas ráda já

221

Odpovědět

Tu kočku v brambůrkách nutně potřebuju! :-D

341

Odpovědět

Na Normana nemá

1917

Odpovědět

stejně trapny jako předtím....kdyby ty "postřehy" doplnil o fotky nebo videa tak by to bylo zajímavější...akorat tenhle lofas si vybral par výstředností z Japonska o kterych vědí i lidi kteří tam nebyli

1830

Odpovědět

Nevím kde nebo jestli vůbec se mají dávat návrhy videí na přeložení, tak to dám sem, snad si toho někdo všimne.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5Krz-dyD-UQ

185

Odpovědět

Už som chcel písať, že je to dobré, ale mohol ukázať nejaké videá z jeho pobytu v tom Japonsku - tých posledných 30 sekúnd to zachránilo, takže paráda! :)

195

Odpovědět

Sakra, asi začnu koukat na nudný videa až do konce. Teď se mi bude těžko spát, dal menší hodnocení než si zaslouží :(

202