Jenna Marbles - Jak nemluvit s lidmi

Thumbnail play icon
53 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 079
Počet zobrazení:8 229
Tento návod zaručuje 100% úspěch i u jehovistů, prodejců T-mobilu, lidí z průzkumů a dalších vlezlých či otravných lidí. Jednou pro vždy vyřešeno :)

Přepis titulků

Takže, mám dojem, že jsem to vynalezla já, nejsem si moc jistá, ale ještě jsem nikoho neviděla, že by to dělal. Toto je nejlepší způsob, jak se vyhnout lidem, kteří s vámi chtějí mluvit, a vy s nimi ne. Jestli tohle uděláte, tak vám ručím za to, že ať s vámi mluví kdokoliv, tak toho nechá. Začala jsem to dělat, když jsem byla venku s holkama. Bavily jsme se, měly jsme maskování super koček... ...a vůbec ne v náladě na balení.

Zatraceně, copak nevidíš, že máme dámskou jízdu? Nechceme se s tebou bavit. Rozumějte mi, v 99,9 % případů bych mluvila s kýmkoliv, kdo by ke mně přišel. Zeptejte se, koho chcete. Tak to je. Ale jakmile se váš penis dotkne mého zadku bez toho, abych o tom věděla, tak z toho nejsem nadšená. Je to jako taneční harašení. Nechci, aby ses mi otíral o zadek. Neznáme se.

Všechno je tak rychlé. Můžu z toho otěhotnět? Takže co uděláte? Odejdete. To moc nefunguje. Můžete se otočit a chlapíkovi říct: "Fuj, vypadni." Je to vůbec nezajímá. Něco takového slyší prostě pořád. Takže jsem začala dělat toto; chlápek přijde k vám, začne tancovat, otočíte se a ukážete mu toto: Důležité je, abyste nic neřekli. Pořád.

Budete stát, ani se nehnete, ani nezměníte obličej... ...nebudete uhýbat očima, nemluvit se svými kamarádkami,... ...jen tam tak budete stát. První reakce většiny lidí je, že se začnou smát a říkat: "Hele, nech toho!" Ani se nehněte. Trošku ho to možná naštve. Něco jako: "Hej, co máš za problém? Jen jsem si s tebou chtěl zatancovat." Ani se nehněte. Poví něco jako hej, ty jsi fakt divná. A potom prostě odejdou!

Slibuju! Je to to nejlepší, co jsem kdy vymyslela. Můžete to použít skoro v každé situaci u někoho, s kým nechcete mluvit. Bezdomovec se vás zeptá promiňte, slečno, nemáte nějaké drobné? Ne, nemám nic, protože jsem úplně švorc a z vás cítím moč. Zkuste toto! Už vaše drobné nebude chtít. Ťuky ťuk na dveře! Kdopak tam je? Promiňte, slečno, máte čas se dozvědět o Ježíši Kristu? Ne.

Nemám. Je sobota dvě hodiny odpoledne, jak dlouho to bude trvat? Mám práci. Vypadáte, že jste hodný, a já bych se cítila blbě říct ne. Na chvilku mu prostě ukažte obličej. Odejdou raz dva. Je to úžasné. Tedy pokud vám nebude vadit, že dotyčný si bude navždy myslet, že jste ta nejpodivnější bytost na světě, kterou kdy potkal, tak to funguje úplně úžasně.

Není zač. Překlad: simiki www.videacesky.cz

Komentáře (87)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je skvělá :D škoda že tu není víc jejích videí :D

00

Odpovědět

vypleskal bych ju

239

Odpovědět

Skvělé pozemské stvoření mi to prozradilo, mockrát děkuji. ;)

180

Odpovědět

Jenna je fakt dobrá :D nečekala jsem, že tu najdu nějaký video, ale myslím si, že kdyby se tu objevilo i tohle http://www.youtube.com/watch?v=OYpwAtnywTk&context=C47c34f2ADvjVQa1PpcFOrmoba-KkSST-H_OaG70w-actZnOLVwfU= kde ukazuje, jak přesvědčit lidi, že jste pěkní, neměli by o ní zdejší uživatelé tak špatné mínění :D

201

Odpovědět

Tady je názorně vidět že krása nespočívá jen v tom jak moc se jí na xicht povedlo na make-upovat obličej, ale dost o tom co se skrývá v dutině lebeční ;)

203

Odpovědět

kdyby nebyla pěkná, ani na to nekoukám

211

Odpovědět

Věřím, že "je to to nejlepší, co kdy vymyslela". :-D

261

Odpovědět

Jestli to myslela jako recesi tak super... Jestli ne......

210

Odpovědět

Je hezká ale totálně blbá. A to video je trapný.

2115

Odpovědět

má štěstí, že je hezká...

216

Odpovědět

tohle je horší jak seriál o dospívajících lesbičkách a to už je co říct xDDD

1920

Odpovědět

bože muj to je jedna z největších sraček na videacesky.cz ...

2016

Odpovědět

je mi trapne ze to pozeramm

198

Odpovědět

No jednat s lidmi takto, tak bychom byli zase o krok před nimi... začínám se bát, jestli se američani nezačali křížit mezi sebou...

195

Odpovědět

:D D :D coze? ta je dobra

2011

Další