Jennifer Lawrence tajně na internetu

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:115
Počet zobrazení:5 454
Jennifer Lawrence se na internetu moc nepohybuje, ale pro pánský magazín GQ udělala výjimku. Na některých stránkách si vytvořila profil a reaguje (nejen) na dotazy fanoušků. Jak by se popsala jedním slovem? Chtěla by mít vlastní talk show? A co by nejraději smazala nejen z Wikipedie, ale i ze života?

Přepis titulků

Jsem Jennifer a jdu tajně na internet. MÉ PRAVÉ JÁ Jennifer Lawrence Jennifer si vytvořila profily a jde na internet. Začneme na quora.com. Proč Jennifer na tolika fotkách ukazuje fakáče? Protože jsem mrcha. Jak pozvat Jennifer na rande? Prostě mě pozvi.

Chlap se mě nedotkl už pěkně dlouho. Bude z Jen „chameleon“ jako z Meryl Streep? Ne. Určitě ne. Tolik talentu ve vínku nemám. Jaké jsou nejlepší memy s Jennifer? O tom nic nevím. Radši bych umřela, než se dívala na svoje memy. Jak byste popsali Jen jedním slovem? Milá. Jsem milá. Ne? Co pořídit oddanému fanouškovi Jennifer k Vánocům?

Barbie Katniss. Což? Reddit. Chodí Brad Pitt s Jennifer? Ne. Ale nejsem moc nadšená, že musím tenhle drb vyvrátit. Wikipedie. Jo, to jsem já. Znáte to. Lawrence říká, že hraní je „hloupé“ a nemá důvod být kvůli úspěchu „nafrněná“. Jako idol mladých se snaží pečlivě volit svá slova.

Asi všichni víme, že to tak není, tak to prostě vymažu. Tak daleko jsem ještě nebyla. Od mládí prý věděla, že bude slavná. Smažte to. Už nikdy nebudu při rozhovoru pít. Nevím, proč jsem to řekla, a pronásleduje mě to celý život. Když se na to Lawrence někdo zeptá, říká: Prostě to smažte. Jdeme na mail.ru. Umí Jennifer Lawrence z Hunger Games rusky?

Ne. To neumím. YouTube. Myslíš, že je náhoda, že je ti žena Reggieho Bushe podobná? Nemyslím. Může mít Jen konečně vlastní talk show? Upřímně, tak dobrá nejsem. Bylo to jen kvůli Kim. Nešlo by mi to. Mám Jennifer ráda, ale vypadá neustále opile. No, při práci nikdy nepiju. Možná o víkendu. Třeba to tak působí, když jsem nervózní.

Mám pocit, že Jennifer je typ kámošky, co přijde k tobě, vyžere ti ledničku, vyzkouší si tvoje hadry a vypije všechno víno. Jo. To je celkem… přesné. Jo. Instagram. První zvíře Jen byl knírač Ozzie. Nesnášel její rodinu tolik, že s ní nechtěl být v místnosti. Možná to není podstatné, ale je to pravda. Ozzie nás nesnášel. Víte, jak se psi rádi drží v pokoji, kde je nejvíc lidí?

On byl vždycky jinde. Twitter. Jak se tu Jen vůbec vyskytla? Jsme si jistí, že je člověk? Nevím, jak reagovat. Ujišťuji tě, že jsem až moc skutečná. Bohužel. Proč nemá Jen Twitter? Nechápe, jak boží by byly její tweety? Kdybych uměla připojit telefon k Wi-fi, děly by se věci. Zdá se to jen mně, nebo je tohle maďarská Jennifer Lawrence?

Myslím, že si jsme podobné. Jo. Měla Jennifer v X-Menech pomalované tělo, nebo přiléhavý kostým? Oboje. V prvním filmu to bylo namalované a ve třech posledních kostým. Jak to, že Jennifer neví, co je 3D tiskárna? Nemám ponětí, co je 3D tisk. Z toho nápadu, když mi to někdo zkouší vysvětlit, mi jde hlava kolem, že to existuje.

Nechápu to. IMDb.com. Poznávací znamení: lehce zastřený hlas, inteligentní humor, to je hezké, často pracuje s Davidem O. Russellem a Bradleym Cooperem. Nedává si pozor na to, co říká, trochu průšvihářka, ale celkem vzato je to pěkná, milá ženská. Tak, to jsem byla já a moje profily. Přeložila: Mia www.videacesky.cz - Už osm hodin piju.

- Není to znát. Díky.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Má dva starší bráchy, to se (kladně) podepsalo na celém jejím přirozeném (když nehraje) projevu. I když k tomhle videu možná nějaký scénář dostala... Kdyby měla dvě ségry, byla by jen hezká, zbytek by byl tuctovka.

20

Odpovědět

Já tu holku miluju.. kde je jí konec? :(

101

Odpovědět

Tak trochu jí miluju, ale moc nepočítám s tím, že z toho něco bude. Nebojte se o mě, jsem a budu v pořádku.

94

Odpovědět

A teď čekáš, jestli ti tady odepíše ...

20

Odpovědět

Jsem jedinej kdo čekal na Godota nebo jste taky tak trochu doufali že navštíví stránku fappening? :D

P.S. Nevíte někdo jak se kontaktují celebrity, to rande nezní špatně

103

Odpovědět

Obdivuju lidi (celebrity), co v dnešní době nejsou na sociálních sítích. Neinfluencují, nedělají (trapné) reklamy, nedělají jen pózy pro lajky. Jen aby si zvýšili popularitu, přitáhli pozornost, (zvýšili sebevědomí?).

201

Odpovědět

Mám to naprosto stejně. Proto například v NBA (kromě toho, že je to vynikající old school hráč) fandím Kawhi Leonardovi... :-)

10