Horká linka pro zmatené fanoušky Hry o trůny 2Jimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 32
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:160
Počet zobrazení:8 609

Pokud se stále ztrácíte ve Hře o trůny, máme pro vás druhou reklamu na horkou linku pro fanouškyPozor, obsahuje spoilery ke třetímu dílu osmé série!

Přepis titulků

Pokud jste zmatení ze všech těch šílených zvratů poslední série Hry o trůny, tak jen tak neseďte a zavolejte Hru o teletrůny! Jedinou poradenskou linku, kde pracují herci z tohoto seriálu. Jako Liam Cunningham. - Hra o teletrůny, jak vám mohu pomoci? - Jak voní Kit Harrington? Jako kombinace starého jogurtu a deodorantu Axe. Je to nechutné.

Hra o teletrůny. Lena Headey. Hra o teletrůny. Hanba. Hanba. Hanba. To je tak originální! Isaac Hempstead-Wright. Nevíte, kde jsem nechala klíče? Prohledala jsem celý dům. Zapadly vám do gauče. - Chcete vědět, jak umřete?

- Rozhodně ne. - Nemoc šílených krav. - Ale ne... John Bradley. Hra o teletrůny, jak vám mohu pomoci? Ano, proč Gandalf vybral zrovna Bilba Pytlíka, aby doprovázel Thorina? Špatné číslo. Zavolejte na číslo Pána teleprstenů. - Moje chyba. - Nerd zas*aný. Maisie Williams. To mám jako uvěřit, že 40kilová holka zvládne porazit armádu Bílých chodců?

Poslouchej, ty zm*de, vím, kde bydlíš. Ráda si tě přidám na seznam. Díky, Todde. Brzy se uvidíme. A Sophie Turner. Jak se podle vás liší knihy od seriálu? Knihy jsou plné slov, která můžete číst. A seriál mi platí prachy, ***. Hra o teletrůny.

Nevěřte ostatním linkám, kde vám odpovídají jen jedním slovem. Hodor. Zavolejte Hru o teletrůny. 2,99 dolaru za minutu. A máme tu bonus! Prvních 20 volajících obdrží sněžítko s penisem Theona Greyjoye. Zcela zdarma. Volejte dnes! Neneseme zodpovědnost za smrt či rozčtvrcení volajících. Zavolejte, nebo zemřete! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Americkej humor je fakt trapnej a infantilní.
Lidi, co tohle nepovažujou za ztrátu času a prázdný blbý plky bez špetky originality, tak jsou vadný.

714

Odpovědět

Lidi, co tento tvůj koment nepovažujou za ztrátu času a prázdný blbý plky bez špetky originality, tak jsou vadný.

42

Odpovědět

Nedostaneš těžítko z penisu

30

Odpovědět

Kimmel(nebo jeho scénáristi) vždycky dostane nějaký dobrý nápad a pak ho dojí furt dokola, dokuď nezbyde jen trapnost.

153

Odpovědět

To dělá velká většina Amerických režisérů a scénáristů :)

20

Odpovědět

Ser Davos, ty cibule. Si zabil xD
Koukat na tu výbavu za nima stojí za to .-)

32

Odpovědět

1:49 :D

03