Horká linka pro zmatené fanoušky Hry o trůnyJimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 32
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:226
Počet zobrazení:16 049

Ztrácíte se ve Hře o trůny? Nevíte, jak se která postava jmenuje, kde se zrovna nachází a co se stalo v předchozích sériích? Pak je tato horká linka právě pro vás!

Přepis titulků

Hra o trůny je nejvíce populární televizní seriál. Ale protože je v něm tolik postav, dějových linek a lokací, může být těžké se v tom všem zorientovat. Pomůže vám nová služba: Hra o teletrůny! Za 2,99 dolaru za minutu vám naši experti spolehlivě zodpoví jakoukoliv otázku. - Hra o teletrůny. - Kdo otrávil krále Joffreyho? Nikdo, snědl zkažené ústřice.

Před vařením na ně musíte poklepat, tak zjistíte, jestli jsou čerstvé. Žádná otázka není příliš trapná. Jsem zabouchnutá do svého bráchy, co mám dělat? Nic. Je nelegální a nemorální se tímto nechat ovládnout. Ale jestli je sexy, tak do toho. Hra o teletrůny, jak vám mohu pomoci? Příliš osobní. - Hra o teletrůny, jak vám mohu pomoci? - Asi mám šedý lupus. - Máte nateklé a citlivé genitálie?

- Jo. To jsou chlamydie. Hra o teletrůny, jak vám mohu pomoci? Příliš složitá. - Zdravím. Hra o teletrůny. Chci se zeptat Maisie Williams, jak funguje ta výměna tváří. Dobře, seženu ji. Počkám. Ahoj, to jsem já. Je třeba začít tím, že tvář uříznete... Nebo příliš dotěrná.

- Řeknete mi své heslo na HBO GO? - V žádném případě. - Je to "Hodor"? - Ku*va! Naši přátelští operátoři vám rádi pomohou. - Hra o teletrůny, jak vám mohu pomoci? - Chci jen říct, že vás nesnáším, že jste úchyl a naprosto strašný. Víte, že tu vidím, kdo volá? Takže na viděnou, Gary. Hra o teletrůny...

A vše vám vyjasní. Když siru Davosovi uřízli penis... Počkat, to byl Theon Greyjoy, Davosovi usekli konečky prstů, penis má v pořádku. - Jsem si jistý, že to byl penis. - Můj penis je v pořádku! Chcete, abych vám ho ukázal? Co? Hra o teletrůny, jak vám mohu pomoci?

Malá, ale ďábelská doložka v jejich smlouvě s HBO po nich vyžaduje, aby vyřizovali naše telefonáty a sekali Georgi R. R. Martinovi trávník. Nebuďte pomalí jako Bílí chodci a utíkejte k telefonu! A zavolejte Hru o teletrůny. 2,99 dolaru za minutu nebo 5,99 dolaru za havrana. Díky. Zavolejte ještě dnes!

No habla Dothraki! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak to je hodně trapný

1124

Odpovědět

Iwan Rheon je Bolton i když neni Bolton.
Od Misfits ušel dlouhou cestu...

44

Odpovědět

Toho jak za něj byla převlečená Arya si ze seriálu nepamatuju ..

01

Odpovědět

Kdo to asi tak mohl být, když měl "výměnnou tvář"? Trochu uvažování a trochu fantazie, chlape, stačí si domyslet ty dlouhé vlasy, tajemné pohledy a mluvení o sobě ve třetí o sobě.

015

Odpovědět

To byl Gendry, bastard Roberta Baratheona.
Kovář z King's Landing.
Užil si s Melisandrou.

151

Odpovědět

+TeletrůnA nejen s ní. :D

31

Odpovědět

+HihihihihihihihiJo jo, na tuhle jsme v kanclu čekali věky, než se ukáže.
Někteří už od série 1.

11

Odpovědět

nejsem fanda, takže až asi v polovině mi došlo, že to jsou asi herci z toho seriálu, ne?

516

Odpovědět

když potkáš vegana a někoho, kdo nesleduje GOT, kdo z nich ti to o sobě řekne dřív?...

645

Odpovědět

Jak tam má Davos fotku Melisandry a kolem dokola ty šipky :D

131

Odpovědět

a taky cibule! :D
a za ním je vidět i černá loď s cibulí na plachtě, co si vybral jako znak jeho rodu

11

Odpovědět

See you soon Garry. Nejvíc ! :D Díky za překlad, to mi bodlo to čekání na další díl je dlouhé.

233

Odpovědět

Oh no, Cersei pobodaly včely do rtů.

76