Kit Harington na konkurzu na Hru o trůnyJimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:233
Počet zobrazení:12 081

Jimmy Kimmel získal exkluzivní nahrávku z konkurzu Kita Harringtona na Hru o trůny, kde ho všichni známe jako Jona Sněha. Podle ní však tato role nebyla jedinou, o kterou se herec ucházel.

Přepis titulků

Dnes je tu s námi Jon Sníh, král severu, a tohle je zajímavé... Jsem rád, že máte rádi Hru o trůny, protože Kit se ucházel i o jiné role v seriálu. Dělal konkurz na několik dalších rolí, což si teď nedokážeme představit, když je to Jon Sníh. Tvůrci seriálu, Dan Weise a David Benioff, nám ale předali záznam jeho konkurzů. Tohle je exkluzivní...

S příchodem 7. řady se teď můžeme podívat na exkluzivní záběry z konkurzu Kita Harringtona. Užijte si to. Vaše jméno a role, o kterou se ucházíte? Kit Harrington, Kersei Lannister. Kersei? Myslíte Cersei? Jo. Kit Harrington, konkurz na Hru o trůny.

Poprvé. Když hrajete hru o trůny, tak buď vyhrajete, nebo zemřete. Teď mě omluvte, musím se jít vyspat se svým bratrem. Střih! Děkujeme. Ne, počkejte. Mám ještě jednu postavu. Moment. Kit Harrington, konkurz na Hru o trůny. Podruhé. A co je tohle? Arya Stark. Jsem osiřelá dívka, předstírám, že jsem osiřelý chlapec a zabíjím osiřelým mečem!

- Další. - Ne... Počkejte... Ještě jednu... Potřetí. Ty nic nevíš, Jone Sněhu. Pardon. Počtvrté. Hodor! Hodor!

Střih. Popáté. Zdravím tě, Khale Drogo. Chtěl bys vidět mé draky? Bílý chodec. Kit Harrington, konkurz na Hru o trůny. Posedmé. Byl jsem přijat na školu čar a kouzel v Bradavicích. Harry Potter ve Hře o trůny není.

Ale co kdyby byl? Vypadněte! Tom říkám herecký rozsah. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem fanoušek této ságy, ale tohle mě opravdu nezaujalo. :)

61

Odpovědět

"Fanousci game of thrones" ... jsou to fucking showplebs, hra o truny jako serial jde kvalitou tak tezce do hajzlu, ze je to skoro nekoukatelny.

923

Odpovědět

Toto sa dneska ešte klasifikuje ako humor? Je mi ľúto ale od 2004 látka narástla.

156

Odpovědět

Asi začínám ztrácet smysl pro humor.

242

Odpovědět

jděte uz s hrou o truny do háje, nic tu na webu nemá tolik prostoru

234

Odpovědět

Nechápu co ti vadí, beztak jsi GoT ani neviděl, tak nerejpej, že má tolik prostoru... aby ne když je to jeden z nejlepších seriálů ever a tudíž má hodně fanoušků, kteří jsou rádi za tahle videa.

237

Odpovědět

Nic moc mno ..

149