Johnny Galecki a jeho přezdívka

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:568
Počet zobrazení:9 092

Kdo nepoznal toho vousatého pána z fotografie, tak to je herec Johnny Galecki, který září v sitcomu Teorie velkého třesku jako Leonard. V dnešních talk show střípcích vám přináším přeložený úryvek z Conanovy show, která se tentokráte výjimečně celý týden natáčela v Chicagu.Johnny bude mluvit o velké míře přezdívek, které se v Chicagu vyskytují, přičemž nezapomene zmínit ani tu svou.

Poznámka k překladu: Bitchfingers - tímto slangovým slovem se označuje muž, jenž má žensky vypadající prsty.

Přepis titulků

Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Mýlím se, nebo v Chicagu každý má nějaké zvláštní jméno? - Je to město přezdívek. - Město přezdívek, jo. Tvoří se jich tu hodně. Obecně je přezdívka jenom variace na tvé jméno, třeba zkrácenina jako Joe nebo Joey. Asi dvanáct let jsem znal chlapa s přezdívkou Skrček Velkohlavoun. Jeho pravé jméno jsem neznal, měl jsem ho v mobilu jako Skrčka Velkohlavouna.

A pak jsem se našeho společného kámoše, jak se Skrček doopravdy jmenuje. A on řekl, že Steve. - Jak k tomu asi tak přišel? - Je to až moc zbytečných písmen navíc. - A co tvoje přezdívka? Měl jsi nějakou? - Děvkoprst. - To bych si nevymyslel. - Tak jo, beru. Proč? - Nemám zdání. - Ale máš! Přísahám bohu! Moje prsty přitom ani nevypadají divně. - Vůbec nevím proč.

- Takže ti říkají Děvkoprst bezdůvodně? To se mi nezdá. Jak bych si asi tohle vymyslel? - Já ti tu přezdívku věřím, jen mi přijde, že.... - Že bych se zeptal? - Jo. Jo, většina lidí by se zeptala. Skrček Velkohlavoun dával smysl. Byl malý a měl velkou hlavu. - To chápu. - Líbila se ti přezdívka Děvkoprst? - Ne, proč taky? Kdo tě tak pojmenoval? To může být vodítko. Barman přezdívaný Blbeček.

Jeho pravé jméno neznám. Teď jsi byl ve Washingtonu na večeři v Bílém domě. - Jo, byl. - A bavil ses tam? Od Chicaga se to město hodně liší. Je fascinující. Nikdy jsem ve Washingtonu nebyl. Je to strašlivě děsivé. Aspoň pro mě. Neustále narážíš na památky událostí, které neznáš. A taky na sochy lidí, o kterých jsi nikdy neslyšel. Mám z toho pocit, že... Beru Lincolnův památník - zrušil otroctví, je na penci atd.

Washington byl první prezident, měl dřevěné zuby - paráda. Pak narazíš na Chestera A. Arthura. Kdo to ku...? Asi bych se měl pár věcí naučit. Chester A. Arthur byl prezident. Doma jsem si ho taky našel na Wikipedii. Tím všechno kazíš. Chodíš po Washingtonu a hledáš si informace na Wikipedii? - Thomas Jefferson, tak se mrknem, co byl zač.

- Toho znám. - Pokud je na bankovkách, tak ho znám. - Znáš jenom lidi na penězích? - Jo. - Chestera A. Arthura na peníze nedali. - Ne, nedali.

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Odpovědět

Ahojky a už se nevracej.

235

Odpovědět

Docela mě zarazilo, že v první polovině se tak smáli a v druhý - kde podle mě "Leonard" dost dobře hláškoval - najednou tak ztichli. Hmm.

220

Odpovědět

Možná protože na zkoušce tyhle hlášky neměl, a conanovo diváci pak nevěli jestli se můžou nebo nemůžou smát :D

250

Odpovědět

ÁLe,on vie prečo ho volali Devkoprst (:S okuliarmi sa podobá na Vsauceho-(Proč sníme...)

181

Odpovědět

Zase "The requested video is not allowed to be played in embedded players." Třeba když to budu psát pod každé video, které mi nejde přehrát, tak se někomu zželí mi poradit, co s tím. Díky předem.

1918

Odpovědět

Tohle video v pořádku jde, takže bohužel nevím, co s tím máš.

182

Odpovědět

Mám stejnej problém a u všech prohlížečů. Nemůže to být třeba umístěním?(teď sem v Kanadě) Každopádně taky nevím co s tím a uvítal bych jakoukoliv radu...díky

180

Odpovědět

ach moja pubertalna starocna laskaň on hral v Roseanne :D ked som sa to dopocula, ze to je on vobec ma to nenapadlo :) ale zdal sa mi strasne povedomi

180

Odpovědět

Je mi až smutně když znám všechny ty zkratky seriálů dole v komentářích :D :D

182

Odpovědět

Mám pocit, že u toho barmana říká "Boosh" a ne "Douche" :)

190

Odpovědět

přezdívky nesnáším :D já jich mám snad milion :D

1810

Odpovědět

Prosim cele prelozit. Ale asik jste to nenasli co?

191

Odpovědět

aj ja a nevidim dovod ich nenavidiet, nech si ma vola kazdy ako chce...

197

Odpovědět

+QuelThasTrošku ses sekl a napsal to jinam :P

183

Odpovědět

to je utrpení teď ...čekat na BBT, HIMYM a ještě delší dobu čekat na GoT a TWD ...to sou muka.

182

Odpovědět

bbt himym a got vím co je....ale co je za serial TWD?

ja se osobně těším na další serie Spartacus: Vengeance :)

190

Odpovědět

+Skartipuju The Walking Dead?

190

Odpovědět

+SkarWalking Dead sledovať sú muka. Tá druhá séria bola proste hrozne nudná :D

2017

Odpovědět

+SkarNevim jestli to je tim, ze jsem Walking Dead sledoval po Breaking Bad, ale ten serial je takova nuda ze jsem nedodival do konce ani prvni serii.

188

Odpovědět

+SkarJá se zase nemůžu dočkat závěrečné série Fringe :D

182

Odpovědět

+Skartipujes spravne....je fakt, ze ta baba a kluk od šerifa sou proste hrozni vyliz pytlove ...a ja se tesim az je konecne nekdo zabije :D

180

Odpovědět

že by dalsi řada BBT zase začala s vousáčí? :)

182

Odpovědět

A není to starý?

182

Odpovědět

+ZappiJe to starý ani ne měsíc. :-)

182

Odpovědět

ale jaky duvod by k těm vousum mohli vymslet ted?

181

Odpovědět

+SkarPovedal by som ze to je len jeho imidz medzi natacanim :)

180

Odpovědět

Vousy nevousy, já toho chlapa miluju! :D Ale jinak souhlasím, tohle už je moc. Ale když je má kratší a má jinak učesané vlasy, tak mu to celkem i sluší.
http://25.media.tumblr.com/tumblr_l1oyqxxVo21qaq9hoo1_400.jpg

180

Odpovědět

+AmyFarrahFowlertobě se ten serial asi hodně libí co?...a konkretně jedna osoba co? :D

188

Odpovědět

+AmyFarrahFowlerNé, vůbec. A svou přezdívku mám jen protože ten charakter naprosto nenávidím. :D

190