Julie Bowen u Conana O'BrienaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:558
Počet zobrazení:7 248

A máme tu další kousek z nového pořadu Conana O'Briena. Před tím, než si video pustíte, doporučuji zhlédnout rozhovor s Michaelem Cerou, protože na něj ten dnešní přímo navazuje a jinak byste nepochopili úvodní vtípek Julie Bowen. ;-) Julie Bowen, která oslaví 3. března již své 41. narozeniny, v tomto rozhovoru vyzná Michaelovi Cerovi lásku a také vám popíše, jak jí její tři děti pomáhají v domácnosti. Julii můžete znát díky roli Claire v seriálu Taková moderní rodinka, který překládám pro dabing. 2. série tohoto seriálu běží aktuálně na kanálu HBO Comedy.

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Panebože! Vypadáš báječně. Díky, že sis nevzala kalhoty. Díky. - Ty jsi velmi vysoký. - Jo. Jsi hodně vysoký muž, takže jsem si musela vzít velmi, velmi dlouhé... Jsem tak rád zpátky v televizi.

- Konečně jsi zpět ve svém živlu. - Teď už jo. Díky. - Děkuju, že jsi dorazila. - Děláš si srandu? Mám z toho velkou radost. Přišla jsem strašně ráda. Ale mám strach. Je to tvůj první týden a cítím... - ...obrovskej tlak. - Tím se vůbec netrap. - Myslíš, že nemám? - Ne. - Tohle je TBS. Neměj strach. - Hrozně... Hrozně ses mi líbil v The Social Network. Děkuju.

Byl jsi skvělej. Ignoruj ji. Ale vy dva jste... spolu už něco zažili. Víš o tom? - On o tom neví. - Panebože. Je to blbost. Je to taková ta příhoda, kterou vyprávím... - Ty asi ne, protože moc nemluvíš. Mně pusa pořád jede. - Já nemluvím? - Mluvíš, ale... - Byl jsem skvělej v The Social Network, nemluvím a teď o mně chcete říct nějakou ponižující příhodu.

- Ne, jsi úžasnej. - Sežeňte si nějakej pokoj. Vážně! Ty jsi rozvážný mladý muž, který pečlivě volí slova a vypráví vtipné příhody. Já melu bez přemýšlení a pak se všem zpětně omlouvám. Když jsem tě potkala na jedné akci na záchranu psů, bylo ti asi 14 a já jsem k tobě přišla a řekla: "Miluju tě." Myslela jsem to dobře. - Protože ho obdivuješ.

- Obdivuju ho a chtěla... Chtěla jsem to říct potichu takovým tím stylem, jako že z toho nebudu dělat senzaci a řeknu prostě: "Miluju tě." 14letému klukovi, pro kterého jsem stará jako Metuzalém, že páchnu hnilobou. A od té chvíle, kdykoliv tě někde vidíme, beru nohy na ramena a manžel mi říká: "To je tvůj přítel."

Proč se ti tak posmívá? Protože myslím, že je hodně mladý. - Jo, to je... - Prostě to byl ponižující zážitek. - Mohl jsi mě zažalovat. - Jo. Jo. Vzpomínáte si, co jsem na to řekl? - Nic. - Nic? Ne, řekl jsi, že... Jen jsem se na vás díval?

Určitě se nemáš za co stydět, Michaele. Když jsem odjížděla pryč, podívala jsem se do zpětného zrcátka a viděla tohle... Vážně? Běžel jsi za ní. Ze všeho nejdřív, abych to nezapomněl zmínit, Taková moderní rodinka je jedním z nezábavnějších seriálů. Vážně úžasný. Výborné obsazení, velmi vtipně napsané. - Musíš mít radost.

- Jsem moc šťastná. Moc šťastná. A jsem si plně vědoma toho, že existují tisíce hereček, které by to zahrály líp. Mám obrovské štěstí. Je to úžasný seriál. Nesouhlasím s tebou, ale... A pokud se nepletu, máš doma malé děti. Mám doma tři malé děti a... jsou to... Jo, tři děti. Tři a... Jo, zůstaneme u třech. Pokaždé, když přijdu domů, může to být jinak.

Pořád se množí. Ne, ve skutečnosti nemnoží. - Ale máš dvojčata. - Mám 18měsíční dvojčata a jednoho 3letého. Všechno kluci. Pověz mi něco o dvojčatech. Já mám dvě děti, ale ne dvojčata a vždycky mě zajímalo, jestli se... Vždycky jsem měl za to, že spolu buď vychází dobře, nebo... je to katastrofa. Že neexistuje mezistupeň. Je to pěkná divočina.

- Je to jako... - Vzájemně se požírají? To je asi další fáze. Musí počkat, až budou mít ostřejší zuby. V podstatě to u nás funguje jako v přírodě. Je tam alfa samec. Jeden prostě přišel na svět jako rozkošné a krásné dítě, i když není zrovna nejbystřejší. Ale pak je tu ten prcek, kterému okamžitě došlo, že musí přijít na to, jak vládnout a ničit. Ten má pěkně pod čepicí.

Takže tuhle jsem přišla domů, prala jsem a nechala jsem je tam pobíhat, v bezpečném prostředí. Aspoň jsem si myslela. A najednou přijdu a ten chytrej zavřel toho malýho krasavce do sušičky. Nechápu jak, protože ten tlustej... Říkala jsem, že je tlustej? Je to silný děcko. - Ten hubenej nalákal tlustýho... - Měla by ses naučit jejich jména! "Hej, Cvaldo, promluv si tady s Chytrolínem."

"Cvaldo, Chytrolíne, okamžitě odsud zmizte!" Takže tys je nechala chvíli bez dozoru a jeden zavřel druhýho do sušičky? Přesně tak. Pak jsem odběhla a mám to vyfocený. - Počkat chvilku! - Musela jsem si to vyfotit. To je tvůj první instinkt? Vyfotit si to? Sušička je velká pec, co se otáčí? Musíš Cvaldu vytáhnout. Cvalda...

Došlo mi, že bych musela... Cvalda je silný dítě. - Došlo mi, že bude chvíli trvat... - Neříkej mu Cvaldo! - Tys mu tak říkal! - Ale až po tobě! To snad není možný. Vyfotila jsem si to a pak jsem dostala velikána Gustava ven... - Ano, jmenuje se Gustav. - Konečně slyšíme jméno. Máme tady fotku téhle skvělé chvíle.

To je... Nejlepší je... Prostě... Nejlepší na tom je, že když se podíváte zezadu na Johnovu hlavu, vypadá jako sériovej vrah, co vlezl do záběru. - Z téhle fotky nemůže vzejít nic dobrýho. - Je jako malej Dexter. - To je hrůza.

- Je to hrůza, ale takhle to u nás vypadá. Kdy ho konečně pustíš ven? Ne, už je venku. Okamžitě jsem ho pustila. Přísahám. Byl v bezpečí. - Těš se na dopisy. - Já vím. Kéž bychom měli víc času. Doufám, že zase někdy přijdeš. Moc ti ten úspěch přeju. Taková moderní rodinka je výborná. Běží každou středu... Jako bych to musel říkat.

Běží každou středu ve 21 hodin na ABC. Určitě se dívejte. Julie Bowen. - Děkuju. - Já děkuju.

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Doporučoval bych tohle video spárovat s druhým od Conana, nazvané: Michael Cera u Conana O´Briena. Protože pár vtípků Julie Bowen odkazovalo na předešlý rozhovor. ;)

00

Odpovědět

Skvělý, jak mi popisky doporučujou stále další Conanova videa ... dneska už asi nic neudělám! :D

10

Odpovědět

moc pěkný a vtipný rozhovor.

180

Odpovědět

škoda že tam dali tu fotku, bez toho bych i věřil že to nemaj připravené....

210

Odpovědět

Conan O’Brien je proste borec :) ten zaciatok bezchybny :)

200

Odpovědět

Diky Moc za preklady ...

180

Odpovědět

no aka čubka a vsetci su tam čubky čubkate

1820

Odpovědět

A teď čťu v Požadavcích, že je nová díl Between two ferns. Tak to je super:)

180

Odpovědět

Na můj vkus ukecaná ale jinak krásná ženská. Skvělý rozhovor. Díky.

A musím se přimluvit znova - nenašlo by se něco nového se Zachem Galifianakisem? Nové díly Between Two Ferns asi zatím nejsou, tak by to chtělo něco jiného s ním.

200

Odpovědět

WOW! ona je fakt kočka...

180

Odpovědět

Bob: Dávají to na HBO Comedy, jak je napsáno v popisku.

180

Odpovědět

celá Elizabeth Banks! :)

200

Odpovědět

...není ona trochu sjetá?:-D

180

Odpovědět

Prosím vás, kde bych se mohl kjouknout na taková normální rodinka? ( s českým dabingem nebo titulkami ) Kinotip mi nejak nejde :-(

180

Odpovědět


Další