Kapitán Evropa

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:509
Počet zobrazení:7 774

Všichni známe Kapitána Ameriku, ale co ostatní země? Takto si pánové z kanálu PistolShrimp představují Kapitány některých evropských států.

Přepis titulků

Můžu si půjčit nějaký prachy? Kapitáne, jste zraněn! Co? Nerozumím, co říkáte. Ještě jednou. Chcete skákat padákem? To nejde, uprostřed války... Chcete jít bruslit? Vítejte ve Finsku! Kapitáne Norsko, potřebujeme vás!

Proč na mě kurva mluví? Vůbec ho neznám! A proč sedí tak blízko? Bomba za chvíli vybuchne! Co budeme dělat, Kapitáne? Mě vynech. Jsem neutrální. Tohle není moc vtipné... Stavím štít z Lega... Lego zachrání svět... Co budeme jíst, Giorgio? Třeba pesto?

S prominutím nesouhlasím. Máte hlášený nějaký zločin? Ne. Jsem tu, abych zachránil svět! Božínku, to je Kapitán Amerika! Buď v klidu... Jsem v klidu... Zdar, kámo! Zdravím! Vítejte v naší zemi, kde- Tak, tady jsem...

Sám, v utrpení zvaném život... Měl bych zachraňovat svět, ale... zachrání někdo... mě? KONEC Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Docela mě to rozesmálo.. :) Mrzí mě že zde nemáme i česko.. ale co už...

01

Odpovědět

ostatni zeme plati americanum dobrovolne vypalne, to je hlavni supersila ameriky

25

Odpovědět

Jinak ten Norskej kapitan s komfortni osobni zonou se hodi asi na vsechny ty Severansky narody ne? Spis bych cekal ze bude pracovat pro Bavernet a "zachranovat" deti z okolnich statu, aby se jim dostalo spravne vychovy :-)

84

Odpovědět

To by asi nešlo, protože i když je Barnevern nepochybně velmi problematicky fungující institucí se spoustou podivných rozhodnutí, tak ve výsledku není až tak hrozný, aby se nedal zahrnout do kategorie "každý stát má svoje problémy". To, jaké o něm mají představy mnozí lidé v Česku, je výsledek jedné mediální kauzy, která byla dost jednostranná, a těžko se mohla rozšířit mimo ČR, kde ji přiživovaly národovecké vášně. Autoři skeče o Barnevernu nejspíš neslyšeli, protože u nich ta kauza neproběhla.

85

Odpovědět

+komunardjedné kazy? A co Maxine? A těžce nemocná holčička co čekala na transplantaci? A co rodina Bondariů? Po celé evropě i za oceánem probíhají protesty a řeknuá vám, že těch 50 lidí co se účastnilo v Praze toho pochodu je je slabej čajíček toho, že v Rumunsku jich bylo snad kolem 30 000

94

Odpovědět

Překlad Hardcore Henry: Magic Edition by nebyl taky vůbec špatný nápad :)

40

Odpovědět

Tak Francie, Řecko a Španělsko se fuckt povedli :-)

61

Odpovědět

Sakryš proč by Kapitán měl vítat toho kdo je v zemi. Takhle je to jenom trapné video o tom, že v Itálii maj pizzu a v Dánsku maj lego. Ten počáteční drift kapitána Skotsko úplně zkazili.

213

Odpovědět

Vtipný je, že Cap Britain v komiksech existuje a neni zdaleka tak trapný jako toto..

36

Odpovědět

francie vystihla přesně, jak by vypadal i film o něm

260

Odpovědět

s tím Švédském nevím, nevím. Kdyby byl v nějaké urbanizovanější oblasti, asi by bojoval proti Kapitánu Akbarovi..... Allahu Akbarovi.

2737

Odpovědět

Ukrajina:-)

380

Odpovědět

Captain Czech by nejspíše seděl v hospodě u piva a vysvětloval ostatním, jak by elegantně vyřešil ekonomiku, politiku a války aniž by z té hospody vyšel někdy ven :-D

1564

Odpovědět

Hmm koukám, že už mě někdo předběhl se stejným popisem:-D

261

Odpovědět

Trpíš nenávistí k vlastní zemi a vlastnímu národu? Nebo si tak debilní kretén, že nevíš, že lidé v Evropských hospodách jsou úplně stejní?

15101

Odpovědět

+nevimjmeno2Já netrpím. Dělat si srandu ze sebe a z věcí se kterými jsem víceméně ztotožněn mi přináší potěšení :-D

734

Odpovědět

+nevimjmeno2Neplet si sebenenavist s vtipnou sebereflexi, my si z toho aspon delame p***l... Vlastne i proto na nas okolni narody nemaji zadne vtipy, protoze jsme si ty nejlepsi vymysleli sami :-D

110

Odpovědět

+nevimjmeno2Urážet vlastní národ a sám sebe to je fakt p***l. To je spíš případ pro Chocholouška? Co kdybych vojel tvojí nezletilou dceru? Taky p***l ne?

027

Odpovědět

+nevimjmeno2Máš pravdu... podle palců u mého komentáře to uráží 2,75 % národa vč. tebe ;-P Za předpokladu, že videačesky navštěvují průměrní lidé.

60

Odpovědět

Captain Ukraine to zabil... :D

621

Odpovědět

Rusko je v Evropě? Já myslel že tyhle asijské státy neberem

2450

Odpovědět

chtělo by to otevřít atlas hm? :D :D

608

Odpovědět

No je pravda, že dříve jsme měli toho Ruska v Evropě trochu více než dnes :-D :-(

600

Odpovědět

Proč maj všichni na helmě Áčko?

191

Odpovědět

Captain Asshole

231

Odpovědět

U Captain Scotland se nezobrazuji titulky :-O

4716

Odpovědět

ten se poved ! :D škoda těch minusku od čtenaru novinky.cz

274
Další