Poslední z trailerůKavárna superhrdinů

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 27
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:162
Počet zobrazení:9 437

Pozn.: Co se týče Davida Pumpkinse, jedná se o narážky na tento skeč ze SNL.
Pozn. 2: Supermanův mulet z komiksů po jeho zmrtvýchvstání.
 

Přepis titulků

Překlad: Maty www.videacesky.cz Viděls ten novej trailer? Jasně že jo! - Viděl ho snad každej! - Že jo, viď? - Vážně to jede, co? - A jak! Je to tak tajemný! - A temný! - Jo. - O čem to bude?

- Drží si to pěkně pod pokličkou. A ten záběr na Rey na tom útesu, jak mává světelňákem... Jo aha... Ty myslíš... - Jen tak dál, holka. - Star Wars. - Sílu si musíš zasloužit. - Už zase. A ta smutná melodie a to logo? A jak Luke řekl: "Je načase, aby Jediové skončili." Fakt síla. Co je?

Já nemyslel trailer na Star Wars! Já myslel náš trailer! Zase! - Ty myslíš Justice League? - A co jinýho asi můžu myslet tím "náš"? Ale v tom já nejsem, tak jsem váhal, jestli tím myslíš nás dva, nebo jestli to měl být královskej plurál, vole! Lebowski... Já myslel trailer na Justice League.

- Líbil se ti? - Byl v pohodě! Aquaman na autě byl cool. I když to není dobrý příklad pro děti. Mě ale fakt spíš zajímá, co se stane s Rey! Rey? A co Liga, vole? Co se stane jim? Asi nic, je to vaše první týmovka. Je poslední Jedi Rey, nebo Luke? A myslí se tím jako způsoby Jediů, nebo že Jediové by měli zmizet obecně?

Nebo jako že můžeš studovat Sílu a používat světelňák, ale nemůžeš si říkat Jedi? Zníš fakt jako blbeček. Cože, já? Ať zvedne ruku, kdo je normálně oblečenej a nepřevlíká se za okřídlenýho savce.

Hm, náhodička! Vypadám jak netopýr. Protože jsem Batman! Takže já takhle jsem oblečenej normálně! A máš to, ty blbečku. Tak pardon, ale mám tolik otázek! - Myslíš, že se Rey přidá k Temný straně? - Ne. A budeme my bojovat s Darkseidem? Spíš se mnou a s mým účesem.

Přidá se Ben Solo k hodným? - Kdo, Kylo Ren? - Ne, Ben Solo. Podle mě to tentokrát bude trochu jinak. Myslíš, že je Rey příbuzná s Benem Kenobim? Možná. Myslíš, že zase zbouráme nějaký baráky? Jasně! Objeví se Obi-Wan jako duch?

Nezájem. - Tak Yoda? - Nezájem. - Anakin? - To si podle mě nelajznou. Myslíš, že je Lois tak důležitá, protože ses s ní zasnoubil? Jo. Doufám. Jinak je to fakt blbost. Já vím. - Asi jako to, že jste zamilovaný.

- Hej! Vyplavili jsme přece vanu! - A? - Já doufám, že Rey je Kenobi. Rey Kenobi zní skvěle. Jsem Rey Kenobi. A jsem Jedi, jako byl můj děda. Proč musí být s někým příbuzná? Proč s někým z původních filmů? Třeba přijdou s něčím novým.

- Třeba je to originál. - Jako David Pumpkins. Přesně. Rey Pumpkins. Zbrusu nová! - A ti droidi jsou... - ...u toho! David Pumpkin je Reyin táta. Podle mě je důležitější, kdo je její matka. Myslíš, že nějaká Martha?

- Přestaň. - A neříkals, že je ti to fuk? Vždyť je! Bude to akorát předělaný Impérium. - Plus noví herci. - Doufám, že ne. Docela. Určitě chci, aby jí usekli ruku... I když je asi divný tohle chtít. Ale doufám, že to nebude jen vykrádačka Impéria. Tak to se připrav na zklamání. Sám se připrav, blbe!

- Co? - Já totiž nebudu zklamanej, i když to bude vykrádačka Impéria! A proto já jsem blb? Jo, to jseš! Můžeme teď řešit trailer na Justice League? Ne, protože v něm nejsem. Takže stojí za prd. V tom případě je ale trailer na Epizodu VIII taky na prd.

Ne! Herdek. - Tak jsem to nemyslel. - První slovo platí. - Ty nemáš rád Star Wars. - Ale mám! - Nemáš, to nezakecáš. - Protože jsem Ba... - Herdek!

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten odkaz na David S. Pumpkins za to opravdu stojí :D pobavilo víc jak celý tohle video :)

111

Odpovědět

Oba trailery stojí za prd, protože jsem ani jeden neviděl.
Deal with it.

147

Odpovědět

Taky jsem se chtěl k videu vyjádřit, ale *píp* na to... :-P

Škoda jen, že mě nikdy nepozvou ...

34

Odpovědět

To je prostě nejlepší serie na youtube. Fakt jsem rád, že to vzniklo.

96

Odpovědět

Děkujeme ti, DinoCope, že si se s námi podělil. Někdo další by se chtěl vyjádřit?

1920

Odpovědět

+ReKeepAwayChtěl bych se vyjádřit ke koko*ům jako je například ReKeepAway. I tobě bych chtěl poděkovat, že jsi se s námi podělil a ještě s takovým hezkým nádechem ironie.

156

Odpovědět

+Tady Jáa oba tři jste lulíni.

23

Odpovědět

+Tady JáRadši si přečti Dinův koment o řádek níž. ;)

00

Odpovědět

Poslední z trailerů... lekl jsem se, že to bude poslední trailer od Hishe. Pak jsem to pochopil z videa. Pak jsem viděl originální název "The Last Trailer", což je "Poslední trailer", takže jste to možná přeložili zbytečně umělecky, což se mi nelíbí, ale "poslední trailer" by znělo ještě hůře, jakože poslední od Hishe, takže jsem nakonec rád, že jste název přeložili takhle, i když jinak. :-)

015

Odpovědět

Děkujeme ti, Olafe, že si se s námi podělil. Někdo další by se chtěl vyjádřit?

616

Odpovědět

+DinoCopNějak se u toho rozbilo časování.

00

Odpovědět

původní "The Last Trailer" je aluze na název Epizody VIII, jejíž oficiální distribuční název je u nás "Poslední z Jediů," aby se zachovala dvojznačnost originálu mezi plurálem a singulárem.
takže určitě nejde o moje "přehnaně umělecké" tendence. :)

221