David Pumpkins!SNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:229
Počet zobrazení:9 139

Video Poslední z trailerů mě přivedlo k asi nejbizarnějšímu, nejpraštěnějšímu... a zároveň z nepochopitelných důvodů šíleně chytlavému... skeči od SNL.
A komentář uživatele Dominik Lalak mě inspiroval, abych ho poslal dál. Dotazy?

Přepis titulků

Čeká vás sto pater strachu! Vstup na vlastní riziko! Myslíš, že na nás něco vyskočí? Jasně, zlato, vždyť to má být strašidelný. Dobrý večer, provedu vás cestou do pekel. Držte si klobouky, jedeme vstříc temnotě. - Nesměj se mi, když budu křičet. - Zlato, má to sto pater, křičet budem oba.

A nyní se připravte na jízdu smrti! Winifred Rogersovou nohy moc zábly, pročež oběsila se v předvečer svatby! - Bože můj! - Úplně jsi vyskočila. Ty taky! Dvacáté patro! Náš vražedně dobrý restaurant. Dnešní specialita...

vaše hlava! To jsem byla já! Proto si nás u vstupu fotili? Neřeknu. Devětačtyřicáté! Jdem na to, jdem na to... Jak se vede? Jsem David Pumpkins!

A cvrnknete si ze mě strachy. Dotazy? Němí strachy? Ne, spíš si tak říkám... David Pumpkins? Měli bychom ho znát? Jo, byl to prostě chlap v dýňovým obleku a dva kostlivci... - Nechápu, co je na tom.

- Strach nemáte chápat. Strach máte cítit! Šestadvacáté! Můžu přespat u tebe? Jo, tohle už chápu. Jo, to byla ta holka z Kruhu. Ale David Pumpkins? - Nehrál v něčem? - Třeba v nějaký reklamě? Lidé se nejvíc bojí toho, čemu nerozumí!

Jsem David Pumpkins! Já vím, ale co jste zač? No David Pumpkins! Dobře, a David Pumpkins je... Originál! A ti kostlivci jsou... U toho!

Ale proč jste v týhle atrakci? Sledujte! Jak se jmenuju? David S. Pumpkins! Dotazy? Jo, spousta! Co znamená ta iniciála? Teď mi to nedá spát! - Nějakej Pumpkins nám nezkazí večer.

- David S. Pumpkins! Devětadevadesáté! Jsem blázen... do Davida Pumpkinse! Kolikrát tam ještě bude? Je na 73 patrech. Proč všude cpete Davida Pumpkinse? Máme tu sto pater, kdo toho má tolik vymejšlet! Sté patro!

Takže teď jen kostlivci? - Ať chcete, nebo ne... - Jdeme trsat! Au, taťko! Šťastný Halloween! Dotazy? Překlad: Maty www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:D :D :D Nemá chybu!

20

Odpovědět

Geniální.

10

Odpovědět

Asi jsem už ztratil smysl pro humor. Nepřijde mi to vůbec vtipné :(

43

Odpovědět

DAVID S. PUMPKINNNNNNSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!! JOOOOOOOOOOOO!!!!!

21

Odpovědět

Ááááá, ono je to vlastně tak hloupý, ale stejně jsem se na to musel podívat i potřetí, asi kvůli těm kostlivcům. Super video.

93

Odpovědět

Včera, když jsem toto video dokoukal, nevěřil jsem, co je to za kravinu. Dokonce jsem se i divil komentářům a vysokému hodnocení, ale dneska jsem díky výrazu T.Hankse nevydržel a šel si to pustit znova a je to boží :-) Ta ženská s motorovkou úplně drsně trsá :-))))) PS: na youtube je sestřih nejznámějších horroru, kde místo "bubaka" je David. S. Pumpkins .-)

51

Odpovědět

bohuzel video nebezi :-(

27

Odpovědět

mně jo.

72

Odpovědět

Ahoj,
u mě také vše v pořádku (Chrome, Firefox, IE, Opera - Windows 7).

22

Odpovědět

nejlepší Hanksova role :D

233

Odpovědět

Como estas ? Mi nombre es David Pumpkins .. tum pui dum piui pui dum puipuipui dum vonk :DDDDDD

36

Odpovědět

Já jsem po přečtení toho komentáře dopadla úplně stejně, vůbec se nedivím, že to video visí i zde :D

101

Odpovědět

Sakra, tohle si budu broukat ještě hodně dlouho :D

181

Odpovědět

Jsem jedinej, komu připomíná Toma Hankse? Je to Tom Hanks?

85

Odpovědět

Jasně že je

183

Odpovědět

Není! To je David S. Pumpkins! Originál!

521