Kdyby auta byla jako letadla

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:3 206
Letadlem teď létáme podstatně méně než dříve, pokud vám ale zážitek z cesty vzduchem chybí, Tripp a Tyler vám ukáží, jak by mohla cesta autem vypadat, kdyby fungovala jako ta letecká.

Přepis titulků

- Nechápu, proč nemůžeme dovnitř. - Nevím, už je tu. Kdyby auta byla jako letadla Promiňte, pane, zavazadlo musíte dát do zavazadlového prostoru. - Tam se nevejde. - Zkuste to bokem. - To jsem zkoušel. Vážení, zdá se, že máme menší problém s přihrádkou na brýle ve středové konzole. Během chvilky ho vyřešíme a budeme moct vyrazit. Děkuji za trpělivost. - Mohl byste zapnout letový režim? - Je zapnutý. - To vypadá jako Facebook.

- To je jen hra. Jsme čtvrtí v pořadí a vzlétat bychom měli za dvacet minut. O 45 minut později. - Cestujete pracovně nebo rekreačně? - Pracovně. - Čím se živíte? - Dělám obchoďáka. Jaké jsou vaše sny a touhy? Jen pro informaci, dosáhli jsme cestovní rychlosti 55 km/h a jsme ve výšce zhruba nula metrů. Dejte nám vědět, jestli vám můžeme cestu nějak zpříjemnit.

Jo, mohli byste zmlknout. Nenechte si ujít náš věrnostní program, abyste mohli sbírat tisíce a tisíce bezvýznamných bodů. Obrazovka nefunguje. - Slečno, můžu vám dát odpadky? - Pro odpad se stavím za moment. - Ale… - Teď odpadky nesbírám! Pane, měl byste zájem o koupi sluchátek? - Slečno, mohl bych dostat deku?

- Jistě. Tady je. Dámy a pánové, dle plánu se blížíme k cíli, takže si jen tak uděláme ještě 4 nebo 5 koleček. Překlad: heindlik www.videacesky.cz Kde mám tašku?

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář