Nástup do letadlaKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:126
Počet zobrazení:7 607
Pamatujte, že i když máte na palubním lístku „Nástupní skupina jedna“, tak to neznamená, že nastoupíte jako první. Ani zdaleka.

Přepis titulků

Dobré ráno, dámy a pánové. Zahájíme nástup na palubu letu 34 South Northern Airlines do Grand Rapids. Pardon, nástupní skupina jedna. Jsem nástupní skupina jedna. Á... rádi bychom začali s nástupem s našimi pasažéry první třídy. Pouze pasažéři první třídy, prosím. Dále mohou nastoupit naši pasažéři business třídy.

Dobře, nyní bychom rádi přivítali naše členy královské elitní aliance. Členové královské elitní aliance. Dobře, teď všichni cestující s dětmi. Všichni s malými dětmi mohou nastupovat. Rádi bychom pokračovali v nástupu s uniformovaným vojenským personálem. Co? Proč můž... Tohle je... Děkuji moc za vaši službu, Bůh vám žehnej. Děkujeme za vaši službu.

Dobře, lidé na vozíčku. Všichni kněží, jeptišky, rabíni, imámové. Co? Proč mají lepší zacházení? - As salaam alaikum. - Nikdy... Typické. Nějací staří lidé na vozíčku s dětmi? Nějací staří zbožní lidé s vojenskými dětmi? Co je vojenské...

Děkujeme za vaši službu. Jason Schwartzman. Kdokoliv s modrým kufrem může nyní nastoupit. Konečně. - Ne, vy ne, pane. - Já ne? Tohle je modrý kufr. - To je modrá taška. - Takže mě tam nepustíte? Kruci! Kruci!

Kruci! Kruci! Kruci! Kruci! Krucinál fagot! Každý, kdo nevypadá mrzutě. Opilí lidé. Teď nastoupí všichni opilí lidé. Opilí lidé na palubu. Ne, to je moje taška. Pane... Haló?

Ahoj, Christiane. Jo. Naprosto. Ty máš své oblíbence, já své. Tak jo. Brnknu později. Čau, čau. Nástupní skupina jedna.

O ČTYŘI HODINY POZDĚJI Jason Schwartzman! Mám ho! Našel jsem Schwartzmana! Hej, lidi, Jason Schwartzman je naživu! Máme Jasona Schwartzmana, zabalíme to. Nástupní skupina jedna je tady! Mám nástupní skupinu jedna.

Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jééj Jason Swartzman je ten nejlepší, jsem rád že to přežil.

10

Odpovědět

Eh, nic moc

12

Odpovědět

A záleží na tom, kolikátej bude kdo nastupovat? Všíchni stejně čekaj stejnou dobu... jen ti co nastoupí první, se musej delší dobu mačkat vevnitř.

813

Odpovědět

Děkujeme, že jsi tenhle vtip po vzoru velkého suchara opravil a vysvětlil, jak to ve skutečnosti chodí. Bez tebe by to nikomu nedošlo. :D

97

Odpovědět

+AhAAle tam žádnej vtip neni. Ten vtip má bejt v tom, že aerolinky náhodně upřednostňujou určitý skupiny lidí... ale vtipný to neni, protože na tom vůbec nezáleží.

212

Odpovědět

+BullOverZáleží, protože je v tom lidská potřeba být všude první. Je v tom ta ironie, kterou jsi svou „prozíravostí“ přehlédl. :)

73

Odpovědět

+AhATakovou potřebu nemám, takže je dost těžký s nim nějakým způsobem sympatizovat.

28

Odpovědět

+BullOverJe evidentní, že moc necestuješ, takže je ta tvoje kritika trochu mimo mísu. Takže nejde o nesympatizovaní, ale neznalost.

21

Odpovědět

+AhA"Lidská potřeba být všude první" :D :D To slyším prvně. Na tom jsi byl kde? To možná tak když jsi jak patnáctiletý nevychovaný fracek, co se cpe zuby nechty třeba do autobusu, div přitom nesrazí starou bábu na zem :) Samozřejmě se takoví burani, co se musí všude s**t dopředu najdou i mezi dospělými lidmi, ne že ne, ale takto házet lidi do jednoho pytle, jako by to byl nějaký přirozený vývoj lidskosti, to je docela úlet. Všichni jsme najednou sportovci nebo co :)

Já to u sebe tak teda nevnímám a nemyslím, že jsem nějaký vyhynulý druh. Osobní příklad z každodenního života. Stojím v supermarketu ve frontě jak kráva na konci, třeba až patnáctý v řadě. Když už si náhle pokladní konečně všimne a vyhlásí pro posilu do pokladny č.2. Vždycky z prvního slova hlášení mi je jasné, že se otvírá druhá pokladna a mám pocit, že jsem jediný, kdo to slyší. Přesto určitě hned z konce řady neletím do druhé pokladny jak k***t, abych tam byl první, pokud opravdu akutně nespěchám, a čekám, až se těm lidem předemnou rozsvítí a začnou se tam skládat první oni. Nebo když se s někým sejdeme na cestě k prázdné pokladně, jsem o krok napřed, ale vidím, že mám toho podstatně víc, tak dotyčné osobě s prohozením nějakého slova dám přednost a ani to nemusí být nějaká pěkná dcérka (samozřejmě je k dobru, když to nějaká pěkná děvčica je, s tím se dá potom i pracovat nějak víc). A podobně by se dalo pokračovat dál.

Nebo to jsem snad vadný já a opravdu jsem vyhynulým druhem? :D

15

Odpovědět

+Kafka TamuraAno, lidská potřeba být všude první. Přečti si to znova a ještě jednou. Psal jsem tam snad „potřeba všech lidí být všude první“? Nepsal, že ne. Mluvil jsem obecně o nepřesném počtu lidí. Takže si příště tu svojí kostrbatou slohovku ušetři. :)

30

Odpovědět

Většina nízkorozpočtových společností má omezený prostor pro kabinová zavazadla. Takže těm co jsou v letadle poslední se může stát že si zavazadlo budou muset nechat odbavit nebo pracně hledat volné místo které může být klidně na druhém konci letadla než mají sedadlo. A některé společnosti dokonce nemají rezervovaná sedadla a vše je na principu kdo dřív přijde ten dřív mele. Takže je pochopitelné že lidé chtějí být v letadle co nejdříve a záleží na tom.

140

Odpovědět

+Mayki? Oni prodávaj letenky, ale nemaj pro ně místo v letadle (popř. pro jejich zavazadla)?

14

Odpovědět

Odpovědět

+BullOverJe to běžná praxe, že se na jednotlivé lety prodává více letenek, než je kapacita letadla. Počítá se totiž s tím, že někdo letadlo nestihne, nebo let zruší. Už se mi to stalo 2x. Poprvé jsem byl už v letadle, když nám letuška oznámila, že letadlo je přebookované a jestli se někdo nechce vzdát svého místa ve prospěch pána venku. Letěl jsem o dvě hodiny později dalším letem s 500 dolary kompenzace k tomu. Podruhé se mi to stalo na cestě z Newcastlu do Amsterdamu, kde mi oznámili, že se do letadla nevejdu už na check-inu.
No a pak kdo přijde dřív do letadla, má zavazadla nad sebou a ne v na druhém konci letadla. Další možnost je si dát zavazadlo pod sedačku před sebou, ale pak není kam dát nohy...

70

Odpovědět

To postavili kulisy lietadla kvôli sketchu? :D

32

Odpovědět

Ne, kvůli skeči.

101

Odpovědět

+JejTakové věci jsou v Americe postavené ve filmových studiích :)

31

Odpovědět

+PaulA proč to říkáš mě? :D

51

Odpovědět

Děláš jakoby v Americe měli málo nespolehlivých letadel výrobce B....

12