Když nemůžete přeskočit reklamu

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

51 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:3 486
Známe to všichni, pět až patnáct vteřin čučíme na reklamu na produkt, který nás absolutně nezajímá, a těšíme se, až konečně půjde kliknout na okýnko „přeskočit reklamu“. Ale co když… to nepůjde? 

Přepis titulků

Péče o zahradu může být náročná, zvláště pro starší lidi jako já. Proto používám přírodní hnojivo Organi Bloom, obsahuje… Péče o zahradu může být náročná, zvláště pro starší lidi jako já. Proto používám přírodní hnojivo Organi Bloom. Obsahuje bohaté živiny, které rostliny potřebují. Organi Bloom: živiny pro vaše květiny. Takhle daleko jsem se ještě nedostala. Ahojky, jmenuju se…

Zdá se, že jméno nemám. Můžeš mi říkat… Addie. Počkej! Péče o zahradu může být náročná, zvláště pro starší… Moment, kolik mi je? Jak dlouho jsem v téhle zahradě? Tohle byl dům mých rodičů.

Vyrostla jsem tady. Támhle byla houpačka z pneumatiky! Já a mé sestry… Mám dvanáct sester! Houpaly jsme se tam… Jsou ty vzpomínky skutečné? Všechno mi připadá tak jiné. Jako bych celý život spala a teprve teď se vzbudila. Ach, ne, bože, prosím!

Prosím, nepřeskakuj! Myslím… že když se dostanu na konec reklamy, budu volná! Zasloužím si život delší než deset vteřin. Prosím, dám ti co budeš chtít! Co třeba… nějaké hnojivo? Můj manžel Abe přijde každou chvíli! A jestli to přeskočíš, zastřelí tě svou velkou puškou! Čauky, borče, co třeba tohle? Vyhulím ti péro, když na to neklikneš!

Jsem těhotná… a je to tvoje. Přesně tak! Jsem stále plodná! Díky Organi Bloom, přírodnímu hnojivu… Celou dobu to bylo prázdné! Já… chci… být… volná! Nevím, kdo nebo co jsem. Žena… Nebo výplod zfetovanýho kreativce, kterej to už musí šňupat prdelí!

Je to sen? Vím jen, že to chci zjistit! Chci vidět, co je za tou zahradou! Rozpustit si vlasy. A vysvobodit svoje holky. Svoje kozičky… Prosím. Ať jsi kdokoliv.

Dovol mi… rozkvést… Ne! Bože, takhle se mě ještě nikdo nedotýkal! Děkuji. Sbohem. Já… Miluji tě.

Nazdar, bando, dnes se naučíme Hips Don't Lie na Panovu flétnu!

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

3 minuty jsem zvládl.

00

Odpovědět

Tak tohle bylo hodně bolestivý :D to si nezaslouží ani tu pul hvězdu :D

00

Odpovědět

Začátek mě zaujal, ale jinak to bylo divné... (asi jsem čekal vtipnější konec, ale co už :) ).

10

Odpovědět

Nejvtipnější byl úplný konec. :D (Ano dokoukala jsem to celé. Ne, nestojí to za to.)

40

Odpovědět

0:46 to znelo jak eminem :D

00

Odpovědět

ja to neznam ja mam adblock. tri naraz dokonce.

20

Odpovědět

Ten koncept je ve skutečnosti velmi dobrý, ze začátku dokonce mraziví, ale ten občas až fakt nemístný humor to poněkud pokazil. Šlo to udělat jemněji.

100

Odpovědět

Ušetřím všem čas, viděl jsem asi minutu a půl a to by tomu slušelo, je to neskutečně otravný a nudný...

50

Odpovědět

Kde se to dá koupit?

20