Konec světa

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:672
Počet zobrazení:6 438

Video, které tu pro vás dnes máme, nám vtipně znázorňuje, jak by mohl probíhat konec světa. Na YT má přes jedenáct milionů zhlédnutí. Nicméně, ač jsem se urputně snažila, zdá se mi, že vtip videa spočívá zejména v jazyce a s přeložením se jaksi vytrácí. Proto bych video doporučila všem, kteří angličtině alespoň trochu vládnou... Posuďte sami!

 

Přepis titulků

Dobrá, tady máme Zemi. "Kruci, to je ale hustá planeta," pomyslíte si. Pokud pomineme tající ledovce, dopadající meteory, úbytek ozonové vrstvy a explodující Slunce, zbývá nám jaderná válka. Zkrátka, máme Čínu, Francii, Indii, Izrael, Pákistán, Rusko, Británii a nás s jadernými zbraněmi.

Máme jich asi o 2600 víc než kdokoliv jiný... Nicméně jednoho dne se rozhodneme, že ti čínští zkurvysynové musí zmizet. Takže odpálíme rakety na Čínu. Čínani: "Kurva, kurva! Kdo na nás střílí? No co, vypusťte rakety!" Francie: "Do prdele, chlapi, letí na nás atomovky! Vypusťte ty naše!" Ale já jsem le unavená! Tak si zdřímni... a odpal střely! Australani se tam dole diví: "WTF, kámo?"

Indie, Izrael a Pákistán vypustí jejich náčiní, takže teď máme všude rakety, které se navzájem míjí. Rusové řvou: "Ááá, domovina!" Angličani prohodí: "Už bylo na čase, což?" Amerika si povzdechne: "Kurva, jsme to ale pitomci." Kanada se ptá: "Co se děje, eh?" Austrálie se pořád diví: "WTF?" Mars se nám směje. A také obří meteor radši řekne: "Na to seru!" Teď máme nukleární zimu, všichni jsou mrtví.

Až na Australany. A ti se pořád diví: "WTF?" Ale ti taky brzo umřou. Debilní klokani. Pokud se sami nevyhodíme do vzduchu, my, Kaliforňané, se musíme obávat, že se odlomíme od Spojených států. A pobudeme s Havají... Aljaška se může přidat. KONEC!

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč nemají klokanové jaderné zbraně?

180

Odpovědět

jak bylo řečeno v popisu... má to malé hodnocení od lídí, kteří neumí zrovna nějak anglicky ;) pro mě je to prostě blbost nerozumím mu ani slovo a z titulek moc chytrej nejsem čemu se mám smát :D ale ja to nehodnotil ale jestli někdo z mého pohledu jo tak potom máš to nízký hodnocení.

180

Odpovědět

krutýýý :D nechápu jak to může mít tak nízký ohodnocení :D

180

Odpovědět

my budeme s havají a aliaška se může přidát :D

180

Odpovědět

aljaška se může přidat xD

180

Odpovědět

Moc zábavné!! :D ÁAA Domovina! :D

180

Odpovědět

Hodně sem se zasmal!!! :-D

180

Odpovědět

Hej tak to je moc :-D prej "Všichni jsou mrtvý, až na australany, ale ti taky brzo umřou, debilní klokani" :-D

180

Odpovědět

Mna dostalo "Mars is laughing at us" :)

180

Odpovědět

podľa mňa výborné :)

180

Odpovědět

Debilní klokani :D :D

180

Odpovědět

Huge meteor: "f**k that" :D :D :D

180

Odpovědět

Chacha nic v tom nehledejte je to prostě vtipná cipovina.

180

Odpovědět

Mě se to teda líbilo :D
WTF?? ^^

180

Odpovědět

Tak tohle bylo opravdu hrozný...a to to neříkám často...

187

Další