Džus POMLast Week Tonight

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 235
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:974
Počet zobrazení:13 985

Last Week Tonight s Johnem Oliverem je nová talk show (první díl byl odvysílán 27. 4. 2014), vysílaná na americkém HBO každou neděli ve 22:00. V každém díle show by se měl zabývat především událostmi minulého týdne, vtipně je glosovat a samozřejmě si bude zvát také hosty. Tato scénka vznikla jako reakce na scénku z předchozího týdne, ve které reagoval na džusy POM Wonderful. Jak se dá z tohoto videa pochopit, tyto džusy jsou pod palbou kritiky, protože jim jejich výrobce připisuje zázračné účinky. Kompletní epizody pořadu Last Week Tonight with John Oliver můžete sledovat každou neděli v noci na televizní stanici HBO Comedy.

Přepis titulků

Zdravím, chtěl bych se na chvilku ponořit do dopisů, co nám přišly. Jak možná víte, minulý týden jsme se v tomhle pořadu trochu pobavili nad údajnými léčebnými účinky džusu POM Wonderful. Kdyby jsi znala muže, na kterém by ti záleželo nebo kdybys byla muž, nech ho vypít 250 ml granátové šťávy denně, protože naprosto úžasně zabraňuje rakovině prostaty. Nebo mu místo toho dej granátový klystýr. Strč mu láhev granátového džusu do zadku a zmáčkni ji.

Výsledkem bude ohromen. Pak jsem možná o tom džusu mluvil jako o dryáku a nabádal diváky, aby na lahve lepili samolepky, které naznačují, že džus je ze psů. Pár dní po téhle reklamě mi z POW Wonderful poslali malou ledničku a pár krabic jejich psího džusu. Společně s tímto dopisem. Poslali mi dopis a rád bych ho přečetl.

Drahý pane Olivere, jaká to zábava. Je zde tečka, ne vykřičník. To je velký rozdíl. Vaše minulá show se nám líbila. Víme, že vy a váš tým jste do ní vložili spoustu citu a snahy. Pasivně agresivní. Byl to obrovský úspěch. Jak patetické.

Víme, že budete dál růst a vyvíjet se, ale už začátek byl úžasný. Úplně z toho cítíte ten sarkasmus. Tím myslíme i tu část o POMu. Bereme to jako vtip, ve kterém to bylo zamýšleno. Částečně. Dokážeme si dělat legraci i sami ze sebe. Bylo to velmi vtipné. Hodně jsme se nasmáli. S tím problémem ohledně reklamy a štítkování jste to trefil.

Ale dovolte nám uvést pár věcí na pravou míru. A je to tu. Opravdu jsme vynaložili 35 milionů dolarů za špičkový výzkum o vlivu granátového jablka na zdraví. Ten výzkum zatím není u konce... ...ale je slibný. Myslíme, že zákazníci vědí, že pitím džusu neošálí smrt. Věříme, že vyhrajeme i ve sporu, kterým FTC naprosto přehnaně zareagovala na tuto nadsázku.

Pokud jde o váš návrh granátového klystýru, bereme ho na vědomí. A dál pokračují... Co uděláte se svou ledničkou plnou POMu, je na vás. POW Wonderful bych jen rád vzkázal: Smekám. To je krásně napsaný dopis. Nedokázal bych přijít na elegantnější způsob, kterým říct: "Tady je krabice našeho výrobku.

Strč si ho do prdele!" Pokud lze vtipkováním o výrobku tento výrobek získat, rád bych teď do vysílání řekl, že Rolex dělá otřesné hodinky. Ty nejhorší hodinky na celém světě. Budu rád za každý další dopis. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1:42 on povie "Hypothetical" - hypoteticky, nie "How pathetical" - ake pateticke. Resp. to mi tam viac sedi :)

371

Odpovědět

Máš pravdu, měli by to opravit. Navíc slovo "pathetical" ani neexistuje, pouze "pathetic"... :)

60

Odpovědět

+FrixSnad to někdy opraví :D

30

Odpovědět

+FrixSnad někdy...

00

Odpovědět

+XeotroidTřeba v budoucnu... :D

00

Odpovědět

Aston Martin vyrábí naprosto příšerné auta a nikdy bych si o takový křáp neopřel ani kolo.

7419

Odpovědět

Kytary a baskytary Rickenbacker jsou skutečně na vyhození, nechápu, jak s nimi mohli Beatles vydržet. A taky lampová komba VOX.

456

Odpovědět

+CardTa blonďatá coura z Perlovky neumí vůbec kouřit.

1702

Odpovědět

Přátelé, ještě by to chtělo úspěšnou show na HBO nebo BBC a třeba vás i někdo vyslyší :D :D

390

Odpovědět

nebylo by špatný tuhle late night show vysílat častěji ;)

1745

Odpovědět

Nejsem si jistý proč, ale připomíná mi Erica Idlea. A hlasem zase Davida Tennanta.

232

Odpovědět

Mě zase hlasem připomíná Stephena Merchanta (Wheatleyho z Portalu 2), ale záleží na každém.

62

Odpovědět

Super - úplně něco jiného než ostatní talk show tady. Těším se na další díly.

1242

Odpovědět

Dobré video,možná by nebylo na škodu kdyby sre tu ještě objevil :)

854

Odpovědět

se* oběvil* ach ta češtin

8101

Odpovědět

+DanielKdyž si někdo hraje na grammar nazi a má v příspěvku sám chybu, to pochopím. Když ale opravuje překlep a nádavkem si myslí, že se píše oběv, a ještě si stěžuje na něčí češtinu, to už je skoro moc.

999

Odpovědět

+DanielA víš o tom, že je to ten stejnej týpek asi po minutě, že? :D ikdyž je to celkem překvapivá oprava, napsat to u cizího komentáře je přece jen ještě trochu něco jinýho..:D

490

Odpovědět

se* oběvil* ach ta češtin...

243

Odpovědět

+DanielMáš pravdu po tomhle už nikomu nevymluvím,že nejsem retard :(

316

Odpovědět

+DanielPS.čeho sis nevšiml je,že opravuju sám sebe :)

3210

Odpovědět

+DanielNevšiml. Kdyby to byl někdo jiný, tak to působí dost útočně, což se mi nelíbí. Ale kdybych si všiml, že je to oprava sebe sama, tak bych to nekomentoval. Chybu udělá koneckonců každý. Sám někdy napíšu něco, že se až stydím.

201

Odpovědět

+DanielAha sorry, i tohle je překvapivé:D

61

Odpovědět

+DanielPanebože já jsem marný raději už nebudu psát komenty :D

183

Odpovědět

příjemné zpestření od těch klasicky se opakujících moderátorů :)

712

Odpovědět

Sympaťák. Tak teď už vedle Ira a Skota baví Američany i Angličan. Něco víc od něj? :)

1172

Odpovědět

Paráda, Johna Olivera mám děsně ráda, ačkoliv mu neřeknu jinak než Duncan :D Určitě budu ráda, když se tu bude objevovat :)

582

Odpovědět

Bývalý senior correspondent je tu...

41

Odpovědět

Super, doporučuji od něj přeložit Death Penalty.

411

Odpovědět

Na to video jsem pak koukal taky a přišlo mi ještě lepší než tohle. Tak příště. :-)

700

Odpovědět

+MithrilTak jsem kouknul na Death Penalty (kdyby někdo hledal - http://www.youtube.com/watch?v=Kye2oX-b39E) a naprostej mazec, to si určitě zaslouží překlad :D

130

Odpovědět

Tak tohle bylo super !!! Další moderátor co si dělá srandu s velkých firem :D

9011