Lee Mack a Chris McCausland uvádí ceny BAFTA

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:121
Počet zobrazení:7 367
Jak to vypadá, když nevidomý komik předává cenu BAFTA?

Přepis titulků

Nyní budeme udělovat ocenění za ženský komediální výkon. A význam těchto slov nám vysvětlí duo, které jste nečekali, že chcete vidět, Lee Mack a Chris McCausland. Rád bych na začátek poděkoval těm, kteří vymysleli, že účinkující přichází na pódium ve stejné frontě, jako je na letišti na odbavení. Podle mě je to opravdu mnohem rychlejší. Jo tak.

Já si říkal, proč jdeme 5 kilometrů. Jen abyste věděli, jsem první nevidomý, co kdy předával cenu BAFTA, takže mi moje repliky z nápovědy bude číst Lee. Je nám potěšením tu dnes večer být. Je nám potěšením tu dnes večer být. Abychom předali cenu za nejlepší ženský výkon v komediálním pořadu. Abychom předali cenu za… - To byla moje replika.

- Promiň kámo. To mi vůbec nedošlo. Střídáme se. - Střídáme se… - Ne! To jsem já říkal tobě. Chápu. Jasně. - Kdo je na řadě? - Ty. - Nevím, co říct. - Protože jsem ti to ještě neřekl. Důležitost žen komiček nelze přecenit.

Já vím, proto tu jsme! - Abychom ocenili ženy… - To byla tvoje replika. Důležitost žen komiček… - Jak to bylo? - Nelze přecenit. - Nelze přecenit! Tak si prohlédněme… Aha, pardon, to je tvoje Chrisi. - Vážně? - Ano. „Prohlédněme si“ říkám já? - Uvědomujou si…

- Já to nepsal. Prostě to řekni. Tak si prohlédněme… Asi teda. Nebo si poslechněme, řekl bych já… Nominace! - Vida, docela to šlo. - Buď zticha. Myslím, že by bylo rozumnější, kdybychom si to vyměnili. Božínku. A cenu BAFTA získává Sophie Willan!

Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten byl s Leem ve WILTY a byl skvělej :D

150

Odpovědět

Tá epizóda s jeho hluchým susedom ma fakt dostala. :D

150