Chris McCausland a neobvyklý budíčekWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:1 715
Má Chris McCausland podivnou techniku, díky které se ráno budí ve vybranou hodinu? Kromě Chrise je v Leeho týmu ještě Su Pollard. V Davidově týmu jsou.Alex Jones a Rav Wilding.

Přepis titulků

Chris dnes začíná. Už mnoho let předstírám, že jsem slepý. No nic. Lee, přečteš to, prosím? Každý večer používám neobvyklou techniku, abych zajistil, že se ráno vzbudím včas. - Davidův tým. - Takže… O jakou techniku se jedná? Obvyklý způsob, jak zajistit, že se ráno vzbudíš včas, je nastavit si budík.

- Ano. - O tom jsem slyšel. - No a… - A ty děláš něco jiného. Nepotřebujeme vědět co. Podle nás je to pravda. Dělám to tak, že jsem vytrénoval svůj mozek, aby se vzbudil sám… - No to teda ne. - Ve správný čas. - Jak?

- Když ležím v posteli, tak ten čas hlavou vybiju do polštáře. - Aha? - A řeknu, kdy se chci vzbudit. A tím podvědomě naprogramuju ten daný čas. - Chrisi? - Ano? Jsi v pořádku? Jak spolehlivé to je? Tak na 50 %. - Kde se ten nápad vzal?

- Přečetl jsem si o něm v knize. Jak se jmenovala? Ta kniha se jmenuje Poslední zůstává. Jde o fiktivní dílo. Fiktivní dílo, ze kterého si bereš rady do života? Znáš to, něco čteš a daná myšlenka se ti zaryje do hlavy. Tohle ti možná pomůže, Davide. Převeď nám to. Jak moc silné jsou ty nárazy. Večer jdeš do postele.

Lee, otočím se a použiju tě místo polštáře. - Jsem v posteli. - Dám ti sem ruku. Můj polštář je tvrdší. Chci vstát v 7:30 ráno, tak udělám… Jedna ráno, dvě ráno, tři ráno, čtyři ráno, pět ráno, šest ráno, sedm ráno. A když chci vstát v 7:30, tak udělám: 7:30. Chrisi, nevím, jestli máš partnerku, manželku nebo někoho…

Míval manželku, ale umlátil ji k smrti svou hlavou. Je s tebou v posteli ještě někdo? Často jsem na turné. Takže někdy ano, někdy ne. Často jsem pryč na turné. Ale když jsem doma, mám manželku. Teda manželku mám pořád… - Co myslíte? Alex? - Je to tak neuvěřitelné, že tomu věřím. A podle mě když si řekneš, že musíš v nějaký čas vstát, tak pravděpodobnost, že se vzbudíš, je vyšší, není to náhodné.

- Večer to můžeme zkusit. - Jo. Zní to, jako že sdílíte lože. Takže říkáte pravda? - Říkáme pravda? - Jo. Tak jo, pravda. Chrisi, podle nich je to pravda. Byla to pravda, nebo lež? Dnes to všichni zkusí.

- Je to pravda. - Jo! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak za prvé, tenhle chlap je strašnej borec! Já tušil, že jednou řekne že si čte nebo třeba kouká z okna.
Za druhé, když Davidův tým tipoval, že je to pravda, nevěřil jsem vlastním uším. No a když to byla pravda, nevěřil jsem vůbec
Za třetí, děkuji za překlad :-)

103

Odpovědět

Taky jsem si myslel, že to bude lež. Ale je zase fakt, že u mě to funguje podobně, jen bez toho mlácení hlavou :-D Ale když vím, že musím nějaké ráno vstávat mimo obvyklý čas - třeba někam odjíždím nebo tak - vždycky se vzbudím o něco dřív, než by mi začal zvonit budík :-D Mám to tak celý život a jak říkal David, určitě je takových lidí mnohem víc :-)

50

Odpovědět

+Ramesse III.Tak to mám skoro podobně. Kdykoli si večer řeknu, že musim vstávat v nějaký čas, skoro vždy se probudim PŘESNĚ o 3 hodiny později a už nikam nemusim, protože to nemá smysl :-D

52