Maisie Williams v obchodu pro fanoušky Hry o trůny

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:499
Počet zobrazení:7 899

Co se stane, když uspořádáte soutěž o dárky z Hry o trůny v obchodu, do kterého jako prodavačku nastrčíte představitelku Aryi Stark? Podívejte se na Maisie Williams, jak si poradí ve své roli Lorraine.

Přepis titulků

Arya Stark překvapuje skalní fanoušky Hry o trůny. Ahoj všichni, jsem Maisie Williams. HBO bylo tak štědré a rozdalo dárkové předměty z GoT. Dnes jsem v místním obchodu a nečekaně obdaruji pár fanoušků. Odteď jsem Lorraine. Dobrý den, pane. Dobrý den. Jak vám mohu pomoci?

Dobrý den. - S čím vám mohu pomoci? - Jsem tu kvůli dárku. - Chcete tenhle? - To jste vy. Ne, já jsem Lorraine. - Myslíte, že tohle jsem já? - Ano. - Tohle je malý chlapec. - Jsem teď tak zmatená. Vždyť vůbec nevypadá jako já. - Zdravím, jsem Lorraine.

- Dobrý, já vás znám. Z Hry o trůny, že? Nikdy jsem Hru o trůny neviděla. Slyšela jsem, že je to super. - Tahle postava je prý skvělá. - Já vím, kdo jste. Taky mi přijdete povědomý. Odkud vás znám? - Byl jste v Anglii? - Ne. Z Tindru? - Ne. - Ne? O tom jsem nikdy neslyšel.

Co dnes chcete vyhrát? Nerozdáváme zadarmo, musíte pro to něco udělat. Co chcete abych udělal? Musíte předvést scénu z té Hry o trůny. Dobře, budete stát přede mnou jako byste zvonila na zvon. - Jsem celá nahá. - Jste nahá? - Úplně nahá. - To je tak smutné. Jdeme na to. Hanba!

Hanba. Chci abyste na ni něco házeli. Chci scénu, kdy Arya zabije Ohaře. Akce! - Zabij mě! - Zabij mě! Skonči to! Skonči to! - A co se stane pak? - Ne. Exploze! - Vy budete muž.

- A vy hrajete ženu? - Dobře, vydržte. - A vy... Jsem tak ráda, že jsem se do toho pustila. Nikdy jsem nehrála. Jsem tak nadšená. Já vás vidím! Co se tu děje? Bože, strč toho zmetka z okna! - Je to figurka s hýbací hlavou? - To nevím. Ten vypadá otravně. - Myslím, že je to holka.

- Tohle je holka? Moment, možná, že Arya Stark je kluk. Vzadu je obrázek. To je ze seriálu. - Zdá se, že je to dost divný seriál. - Asi ano. Slyšela jsem, že tam jsou fanatici, incest a draci. - Jo, to všechno tam je. - A všichni umírají. Taky hodně bojů. - Jaká je vaše oblíbená scéna se smrtí? - Když otráví Joffreyho. Předstírejte, že vás otrávili jako Joffreyho.

Máte korunu. Tak a je to. Přineste víc vína! A já ho doleju a pak... S čím vám mohu pomoci? - Já vás znám. - Vy mě znáte? Z mých vine videí? - Z Hry o trůny. - Je mi líto. Stává se mi to pořád. Je to docela trapas. Co?

Je to tak trochu zadarmo. Není to za peníze. Jen za trochu vaší důstojnosti. A tady máme Matku draků a draka. Mávejte jako drak a buďte jako drak. - Musíte létat po místnosti jako drak. - Dobře. - Fajn. - To zvládnu. Tři, dva, jedna. Miluju to.

Jaký typ draka jste? Ten, co chrlí oheň. Perfektní! Vážně úžasné. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak to mě pobavilo, holka je strašně bezprostřední, to já můžu :)

10

Odpovědět

I want you to throw s**t...stuff at her! :D

151

Odpovědět

Ta prodavacka mi nekoho pripomina, nemela nejakej stek v televizi?

100

Odpovědět

Není to ten serial kde se furt souloží ?

45

Odpovědět

Nastesti uz to neni potreba a tak je tam toho ted poooooooooooooodstatne min.

11

Odpovědět

Jsem jedinej, kdo jsi vzpomněl na The Fappening?

60

Odpovědět

Aha, tak Maisie je v reálu nesnesitelná, nevtipná pozbertačka.... řadím do TOP 10 věcí, co jsem vážně nepotřebovala vědět, protože Arya je suprová...

1773

Odpovědět

Ta holka je absolutne v poho.....

322

Odpovědět

Skvělý, prostě nádhera. Panu překladateli skládám poklonu! Je to určitě i fešák!

140

Odpovědět

skoda ze tam nebyla i reakce potom..
a proc uz nikdo nepreklada tu ruzovou holku co delala historii got :D

530

Odpovědět

Protože ta růžová holka už další videa o historii GoT nemá. Má videa o historii komiksových X-menů, což by bylo určitě fajn, ale ty mají hodinovou stopáž.

40

Odpovědět

bez komentare

515

Odpovědět

Fanoušci Game of Thrones se pomalu blíží svojí otravností veganům a fanouškům anime.

4752

Odpovědět

Eh? Jsou tady videa Batmana v podstatě každý týden a nenadávám, 1x GoT a už máš vyrážku? :D

576

Odpovědět

+KorektorMyslel jsem fanoušky globálně ne jen na videacesky (reddit, twitter, Fb, 9gag) jsou zaspamovaný referencema z GoT nonstop a jen když se někdo vyjádři trošku křive naběhnou butthurt fans a rozjedou hněv

148

Odpovědět

A já nikdy Maisie nepotkám :( Já potkám leda starou Melisandru.

411

Odpovědět

ty kravo za mladou melisandru bych ruce trhal :)

320

Odpovědět

+rodierMladou: 39? Okay :D

08

Odpovědět

+rodierChceme...: To je asi narážka na první díl nové řady:)
Jinak teda na 39 super:)

140

Odpovědět

Co se rozdílů seriálu a knih týče, jsem rád za každou odlišnost, a to i přes to, že právě za to mnoho fanoušků knih kritizuje seriál.
Proč? Četl jsem knihy, první série seriálu pro mě byla taková suchá, protože jsem vše, co se stane, již věděl z knih, každý čin a každé slovo bylo stejné jako v knize. Co se děj seriálu vydal od knihy jinou cestou je to pro mě záživnější, protože nevím co se stane jiného, a je to poté mnohem napínavější.
A vy, co všude cpete jak to scénáristé podělali a jak je kniha stokrát lepší, tak si sakra přečtěte tu knihu znova a nekoukejte na seriál, pokud vás to nebaví. Za seriál jsem strašně rád.

255

Odpovědět

Obojí je dobré. Ale co se týče odklonu. Už jsme se dostali do fáze, že seriál je v některých věcech už za knihami, takže se moc nedá řešit odklon. Knih už se stejně nikdy nedočkáme, takže vlastně seriál už tvoří i finální děj knih.

38

Odpovědět

+jAcToho se bohužel bojím. Podle režisérů D&D bude mít Hra o Trůny 8 sérií, Martin napíše přibližně jednu knihu za 4 - 5 let a seriál má premiéry každý rok. 8 série by vycházela na rok 2018 a Sen o jaru (7. kniha Písně ledu a ohně) by mohla vyjít kolem roku 2020, možná i později.

20

Odpovědět

Zdá se mi to, nebo takhle vypadá mnohem víc přitažlivě než v seriálu?

473

Odpovědět

Tak v seriálu je slepá a kryply nikdo nechce :D

738

Odpovědět

stejně mi přijde že se tu poslední dobou nějaký videa zbytečně moc shazujou, zrovna tohle je asi prostě jenom pro okruh lidí(z GoTka, jsem fan)

To ale neznamená, že přijdu, dam jednu hvězdu a uteču dokud tu nebude něco pro mě

532

Odpovědět

Jsem fan GoT, Maisie jako Arya mi přijde super, ale stejně tomuhle videu nemůžu dát víc jak tři hvězdy, protože mi zkrátka přijde nic moc. Kdysi jsem tu navrhoval, že by videa měla mít dvoje hodnocení, jedno pro kvalitu videa (zajímavost, vtipnost, přínosnost) a jedno pro kvalitu překladu. Protože někdy stojí video za prd, ale překlad jako takový je super, jindy je zase video skvělé, ale překladatele bych nechal překládat maximálně ručníky vejpůl.

236

Odpovědět

+FerdaProblém je, že hodnocení překladu je trochu mimo, když hlavní účel webu je překládat videa pro lidi, co ten jazyk neumí... ano, většina lidí sem pravděpodobně chodí jen kuli výběru videí, ale to je věc jiná. :D
Navíc většinou je ten překlad bez problémů.

100

Odpovědět

+FerdaOno tohle je spíše fakt jen zábava pro ty lidi, co v tom obchodě byli, nic hodnotného, nebo nějak extra zábavného v takhle sestříhaném videu. Některé věci si musí člověk prožít na vlastní kůži, aby si je užil.

100

Odpovědět

Ja GoT nepozerám a tak skoro nebudem ale hento ma veľmi pobavilo. :)

00

Odpovědět

Nejvtipnější je reakce blondýnky : what

330

Další